Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

NecroVision - wymagania sprzętowe

26 postów w tym temacie

Jak na engine Painkiller''a, który został dosłownie lekko zmodyfikowany, to ta gra ma za duże wymagania. Zresztą gdzieś czytałem, że gra cierpi na brak optymalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra robiona na silniku painkillera. Mi pójdzie. Widzę że 8 Giga na twardym dysku to już normalne w dzisiejszych czasach. A tak niedawno gry zajmowały 3 GB. Grę oczywiście kupię, jestem prawie pewien że będzie sprzedawana za 19,99zł. Połączenie painkillera z CoD-em, sądząc po gameplayach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2009 o 12:29, xD ominik napisał:

jestem prawie pewien że będzie sprzedawana za 19,99zł. Połączenie painkillera z CoD-em,
sądząc po gameplayach.


Recenzja jest już w CD-Action. Podane wymagania takie jak tu, na gramie, a polskim wydawcą polskiej gry jest Cenega. Wyceniła sobię tą grę na 99,90 zł.

Tylko ponoć optymalizacja jest skopana, ale sama gra chyba nawet daje radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I następna gra która mi nie wejdzie ;( trzeba chyba kupić nowego Pieca po te już się sypie, a cena to wątpię żeby była 20 zł może za 2 lat jak wejdzie do ExtraKlasyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2009 o 12:44, Ćpunek01 napisał:

Recenzja jest już w CD-Action. Podane wymagania takie jak tu, na gramie, a polskim wydawcą
polskiej gry jest Cenega. Wyceniła sobię tą grę na 99,90 zł.

Tylko ponoć optymalizacja jest skopana, ale sama gra chyba nawet daje radę.

Szkoda, a myślałem że się zabawię za niecałe 20zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej sory, ale dla was to jakaś nowość, że gra na zalecanym sprzęcie się zacina? Jak dla mnie to standard w dzisiejszych czasach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczeka się aż stanieje do tych magicznych 20zł i będzie supcio:]

Chciałem teraz demko ściągnąc i okazuje sie że najpierw wypuścili wersję ...francuską XD powinszować.
A i nie wiem czy tylko ja mam takie odczucia że inne bronie są słabsze niż pistolety?

Co do wymagań - wszystko fajne ale optymizacji brak. A jak sie pojawi wybuch to zaczyna się pokaz slajdów.

I czemu nagle gry zaczynają miec takie dziwne wymagania realne? Najpierw GTA4 potem Saint Row a teraz NecroVision. Bez żartów, taki UE3 połyka te silniki bez popijania i ma lepszą grafikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wymagania są takie zwykłe :D . wszystkie nowe gry teraz maja podobne . Nie są teraz to wygórowane wymagania . Napewno zakupie może być fajna ale przed kupnem sciagnę demo gry :D heheh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki mały CoDzik. Pójdzie na minimalnych. Jak mój ojciec widzi, że każda gra zajmuje już 8 GB to mu żyłka wyskakuje na czole :D Nie wierzę w cenę 20 zł, ale jeśli zostanie potwierdzona to grę kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania nie są jakieś strasznie wysokie. Jedyne co mam za słabe, jeżeli chodzi o rekomendowane wymagania to procek, ale w najbliższym czasie zamierzem go zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

łe to i na moi 5 latku pójdzie spokojnie :P, no przynajmniej na minimalnych, fakt wymieniałem grafę, oraz ram, ale reszt ta sama :P, jednak radeon X1950 ma tą moc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demo NECROVISION dziala plynnie ( ok 30fps ) na detalach LOW i wszystko OFF na wymaganiach zalecanych, tak wiec te wymagania minimalne to nieporozumienie albo oszukiwanie nieswiadomych graczy. Kto chce sie przekonac polecam zapoznac sie z demem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować