Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 1943 - szczegóły

57 postów w tym temacie

Przez te szybkie wypuszczanie gier przez EA czuje, że prawdopodobnie:

-EA ma za mało kasy (co jest raczej niemożliwe)
-Chcą prześcignąć CI w szybkości wypuszczania gier...
-Ich chęć zarobku jest większa od zdrowego rozsądku. No bo ile można wypuszczać to samo ? Co za tym idzie kultowe już serie gier zamieniają się powoli w budżetówki...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 00:20, Lailonn napisał:

I to tyle w temacie serii. BF2 był ostatnim z Battlefield''ow ;)

Jeszcze ten słabnący 2142, ale poza tym - sad, but true xP
3 mapy, 3 klasy, brak nacisku na grę drużynową...ja dziękuję, miałem nadzieję na coś około remake 1942 a panowie z DICE serwują nam takie cudactwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grajcie na pub''ach i narzekajcie że brak teamplayu i bezmózgi shooter. bo mirc boli. Ż@L. A bf nowy zapowiada się fajnie, ale skąd im się do cholery wzięło że unlimited ammo ma być o_O WTF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko sie nie poplaczcie, przeczytali dwa zdania, zobaczyli 1 screena i juz mowia ze gra do bani, skad wiecie ze te rozwiazania nie beda uzyte w sposob wlasciwy? poczekajmy do premiery a dopiero wtedy zacznijcie komentowac gre, poki co to nie EA robi sie glupsze ale niektorzy uzytkownicy:/ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no myślę, że nikt z nas nie skreśla tej gry w dniu jej zapowiedzi :D Jednakże wymieniane jej główne cechy wcale nie zachęcają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w Battlefield''a od początku(premiera Battlefield 1942) i mam mieszane uczucia - z jednej strony odnowiony "staruszek", a z drugiej niepełna gra, która zawiera tylko 3 mapy(które do tego są jednymi z mniej lubianych) i w cenie jak pełna gra ^^ Czasami zastanawia mnie to czy EA wie co robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak na dobrą sprawę to BF1943 może być zwykłym modem, zreszta tyle daje co mod:] Sprzedaż tego jako pełnoprawnego produktu wydaje się dziwne i irracjonalne, żeby nie rzec pozbawione sensu.
Nie podobała mi się ta uniwersalnośc klas w BF2142 a teraz ida jeszcze dalej. Może w następnej części będzie do wyboru tylko jedna uberklasa, autocelowanie i darmowy wyciek danych z kompa do EA. Full serwis:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, w tej grze jedyne co mnie zachęca to lepsza grafika od BF2 i całkiem dobry system zniszczeń. Nielimitowana amunicja, automatyczne odnawianie życia raczej zbytnio ułatwi BF''a :/
3 mapy to raczej mało, no i te 3 klasy - w BF2142 były 4, i było to już i tak zbytne połączenie. Ale to ma szanse wypalić pod jednym warunkiem - nie będzie droższe niż 50zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabili moja ukochaną serię. Jak sie pytam co to jest!!!!!! Skandal. Teraz zamiast myślec taktycznie gra zamieni sie w zykłą nawalankę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy Battlefield bedzie mial tlyko 3Mapy? Troscke malo, prawda? Ale poniewasc Battlefield: Bad Company tez nie mial tych Maps az tak duzom myszle ze nowa gra serii Battlefield bedzie mialo swojich fanow, tez jak nie tak duzo, jak by bilo w Battlefield 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po 1 - od razu niech dadzą GodMode- bo czemu nie, nie będzie trzeba czekać na respawn :/
po 2 - BF Heroes miał wyjść na początku lata zeszłego roku, a jeszcze go nie ma (z reszta co się dziwić skoro robią 20 BF''ów na raz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi tylko i wyłącznie o realia i jeśli na to patrzeć to wraca, bo przecież pierwszą grą tej serii było Battlefield 1942, choć raczej wątpię aby gra okazała się lepsza od stareńkiego dobrego Enemy Territory. Tym niemniej nie będę skreślał gry jeszcze przed jej premierą zwłaszcza, że do niej zostało sporo czasu, choć niestety gdy się popatrzy na ostatnie poczynania EA to trudno być tutaj większym optymistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak maksymalne upraszczanie rozgrywki. Zgadzam się - BF stanie się nowym (starym) Quake.
To ja zostanę przy BF2, zresztą EA niczym mnie już nie zaskoczy, ta korporacja to jak Chiny - wszystko niedługo wyprodukują, podrobią, oszpecą, skopiują, zepsują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika rodem z BF Heroes ! Troche podrasowana , a po za tym gra mi nie podpadła do gustu . Unlimited ammo ???
troche powalone , a co do życia to bardzo dobre zastosowanie ! Tylko czekac i i zagrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Toż to teraz nie będzie Battlefield tylko jakiś Casual :/


Unlimited Ammo ?

Zaraz wprowadzą, że zamiast krwi albo innych takich rzeczy będą tryskać śmiejące się pluszowe misie


EDIT- Ale zawsze bardzo chętnie zagram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha ha ha zaraz spadnę z mostu :/. Ta gra jest dla jakiś idiotycznych 10 latków, którzy nie znają cyferek? W ogóle, dajmy jedną klasę, która będzie potrafiła wszystko. Po co te całe udawanie. zaniżanie poziomu trudności gry jest coraz większe, że za niedługo to będzie opcja automatycznego chodu, a gracz będzie tylko strzela. Sieciowa gra drużynowa bez gry drużynowej... he he ech :/. W jakich ja czasach żyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BF Heroes wydawać jak najszybciej, a nie takie pierdoły tworzyć. Medyka, chyba najfajniejszą klasę z 1942 wyrzucili, każdemu dali w łapy nielimitowane Panzerschrecki i do boju na 3 mapach. Pracować nad dwoma Battlefieldami casual jednocześnie? Wolę już grać w oryginał albo poszukać w sklepie BF2 ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować