Zaloguj się, aby obserwować  
Golem

Fotografia cyfrowa - zdjęcia, aparaty, porady

7885 postów w tym temacie

Zgadza sie, niektore zapieraja dech w piersiach. A niektore nie, ja nie bede przed kazdym bil czolem, bo jego autor jest KIMS. Ale z przyjemnoscia walne nim przed tymi, ktore ze tak powiem "kopia mnie w intelektualne jadra" od pierwszego spojrzenia. I niewazne kto bedzie ich autorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć raczej nie trafiłem dobrze z tematem. Mimo to zapytam.

Chciałbym nakręcić film.To nie żadna hollywoodzka produkcja ;) tylko taka moja. Wiecie coś śmiesznego trochę ruchu. Najważniejsze żeby przy szybkim poruszaniu się obraz był ładny nie rozmywał się.Mogłoby być coś do zwalniania ruchy czyli więcej klatek czy coś ale to chyba w movie maker da się przerobić. Ważne jest też to żebym mógł filmować w dużych rozdzielczościach(może nie dużych ale przyzwoitych ;]). Nie znam się na kamerach i nie wiem jakie funkcje za co odpowiadają więc proszę was moi drodzy o podpowiedź cena do 10k dzięki z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kamera HD na karty pamięci, kart pamięci z 10 sztuk, szyny, statyw, reflektory, wózek, załatw sobie jakiś profesjonalny program do filmów, bo movie makerze jest słaba jakość np. dźwięku. Z takim wyposarzemiem wyciągniesz 10k. W kamerze rozdzielczość nie jest taka ważna wystarczy HD, większa jest do zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 21:44, driv4r napisał:

Cześć raczej nie trafiłem dobrze z tematem. Mimo to zapytam.

Chciałbym nakręcić film.To nie żadna hollywoodzka produkcja ;) tylko taka moja. Wiecie
coś śmiesznego trochę ruchu. Najważniejsze żeby przy szybkim poruszaniu się obraz był
ładny nie rozmywał się.Mogłoby być coś do zwalniania ruchy czyli więcej klatek czy coś
ale to chyba w movie maker da się przerobić. Ważne jest też to żebym mógł filmować w
dużych rozdzielczościach(może nie dużych ale przyzwoitych ;]). Nie znam się na kamerach
i nie wiem jakie funkcje za co odpowiadają więc proszę was moi drodzy o podpowiedź cena
do 10k dzięki z góry.



jak masz do wydania 10 tys zl , to poszukaj wiedzy na specjalistycznym forum... to troche jak by sie zapytac w temacie pokaz swoj pokoj (jest taki tylko temat inny) jaki dom postawic na dzialce nad jeziorem za 800tys zl :D Nie tu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 19:00, Langier napisał:

Kamera HD na karty pamięci, kart pamięci z 10 sztuk, szyny, statyw, reflektory, wózek,
załatw sobie jakiś profesjonalny program do filmów, bo movie makerze jest słaba jakość
np. dźwięku. Z takim wyposarzemiem wyciągniesz 10k. W kamerze rozdzielczość nie jest
taka ważna wystarczy HD, większa jest do zdjęć.


Mi chodziło bardziej o podsunięcie jakiegoś modelu kamery nazwy a nie od razu lan filmowy i sprzęt xD Jak już będe miał kamere to coś sobie zbuduje ;] jakiś pojazd niby ''''wózek''''.
Mówisz kamera HD możesz coś polecić? Może być tania jeśli jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 18:34, lokin napisał:

no to lecim II


"Fotki w tym temacie dodajemy w rozdzielczości do 1024x768" ;) W 800x600 tez by bylo ok , a poza tym troche nuda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam w planach fotografowanie statków powietrznych latających u mnie - z czego to nie są samoloty rejsowe a śmigłowce Mi-2, SW-4 i z samolotów czasem TS-11 ;)

Należysz może do jakiejś grupy PlaneSpotterów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 19:30, libero85 napisał:

A to jaki latacz jest bo sie nie znam?


Ka-27 albo wersja morska Ka-29, aczkolwiek 100% pewności ni mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.03.2009 o 20:21, Arclight napisał:


Ka-27 albo wersja morska Ka-29, aczkolwiek 100% pewności ni mam.


morska ? w gorach byl ;) elementy kolejki linowej "wozil" bo akurat remontowali :) THX za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 18:53, Arclight napisał:

Mam w planach fotografowanie statków powietrznych latających u mnie - z czego to nie
są samoloty rejsowe a śmigłowce Mi-2, SW-4 i z samolotów czasem TS-11 ;)

Należysz może do jakiejś grupy PlaneSpotterów?

Nie, jam wolny strzelec. Czasami tylko zaglądam w okolice lotniska.

Przepraszam za tę rozdzielczość, gapa ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie technicznie nie zachwyca ale chciałem stworzyć coś, czego jeszcze tu chyba nie było. Pomysł do głowy wpadł mi wczorajszej nocy i dziś od rana wziąłem się do roboty :) Oto taki efekcik:

20090317084154

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować