Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

WarCraft 3: Frozen Throne (temat ogólny)

4255 postów w tym temacie

Dnia 16.06.2010 o 00:55, twardy90 napisał:

Jestem trochę zdezorientowany czy mógłby mi ktoś pomóc otóż ten Warcraft: http://www.gram.pl/sk5_9AzgGu4_WarCraft_III_Reign_of_Chaos_WarCraft_III_The_Frozen_Throne.html
jest po polsku czy rzeczywiście jak podaje sklep pełna angielska?


Jest to wersja angielska. Ale nie ma problemu, gdyż klucz jest uniwersalny i na battle.net możesz zarejestrować go jako wersję polską. Dzięki temu, będziesz miał dwie wersje językowe do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2010 o 11:33, luzac napisał:

Jest to wersja angielska. Ale nie ma problemu, gdyż klucz jest uniwersalny i na battle.net
możesz zarejestrować go jako wersję polską. Dzięki temu, będziesz miał dwie wersje językowe
do wyboru.


Czyli nawet dialogi są spolszczone tak jak w edycji platynowa kolekcja, chcę sobie kupić bo dotychczas miałem wstyd przyznać pirata i chciałem pograć właśnie przez neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2010 o 14:08, twardy90 napisał:

> Wszystko będzie tak jak w wersji z platyny.

Ok dzięki stary, niech ci Bóg w dzieciach wynagrodzi :)


Taka mała uwaga jeśli nie zależy ci na płytach i pudełku możesz kupić sam klucz który jest tańszy o 50% a który umożliwia zarejestrowanie na battle.net dowolnej wersji językową i oczywiście pobranie jej.

I nie wiem jak było w wydaniach CDP ale wersja PL która jest dostępna przez battle.net nie zawiera już błędów gdzie np. brakowało literek łąść itd. (owca Demonw - Łowca Demonów) :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2010 o 18:40, TTBoS napisał:

> > Wszystko będzie tak jak w wersji z platyny.
>
> Ok dzięki stary, niech ci Bóg w dzieciach wynagrodzi :)

Taka mała uwaga jeśli nie zależy ci na płytach i pudełku możesz kupić sam klucz który
jest tańszy o 50% a który umożliwia zarejestrowanie na battle.net dowolnej wersji językową
i oczywiście pobranie jej.

I nie wiem jak było w wydaniach CDP ale wersja PL która jest dostępna przez battle.net
nie zawiera już błędów gdzie np. brakowało literek łąść itd. (owca Demonw - Łowca Demonów)
:>

nie wiem czy w premierówce taki problem był ale w mojej wersji platynce nie ma takich rzeczy, po za kampanią rexxara, gdzie sporo liter brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2010 o 10:21, matita123 napisał:

jest ktoś chętny na małom ustawke w Warcrafcie 3 the frozen throne

Nick?
TTBoS
>owca demonów
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam mały problem. Chciałbym powrócić do WC3 ale płytki mi się gdzieś zawieruszyły, a posiadam tylko klucze, które spisałem dla pewności. Wszystko rzecz jasna oryginalne z Platynowej Kolekcji. Co mam zrobić? Chciałbym powrócić do tego wspaniałego świata gierek multiplayerowych... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 17:26, Haregar2010 napisał:

Witam!
Mam mały problem. Chciałbym powrócić do WC3 ale płytki mi się gdzieś zawieruszyły, a
posiadam tylko klucze, które spisałem dla pewności. Wszystko rzecz jasna oryginalne z
Platynowej Kolekcji. Co mam zrobić? Chciałbym powrócić do tego wspaniałego świata gierek
multiplayerowych... ;]


Wchodzisz na http://eu.battle.net/pl/ i jeśli nie masz konta to zakładasz a następnie rejestrujesz obie gry i pobierasz je :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 18:48, Haregar2010 napisał:

Hmm, a jak zmienić rozdzielczość na natywną dla 22 calowego monitora, czyli 1600x1200?
Podobno da się, ale w opcjach nie ma takiego wyboru...


Zakładam, że masz Windowsa... Klikasz Start -> Uruchom..., wpisujesz regedit i klikasz na OK. Przechodzisz do klucza HKEY_CURRENT_USER\Software\Blizzard Entertainment\Warcraft III\Video i zmieniasz wartości reswidth i resheight na odpowiednio 640 i 4b0 (w kodzie szesnastkowym, w dziesiętnym będzie to 1600 i 1200). Zamykasz Edytor rejestru i cieszysz się WIII w 1600x1200 :). Tylko teraz nie wchodź do opcji zmiany rozdzielczości w menu gry, bo ustawienia, które zmieniłeś w Edytorze rejestru gra zresetuje na domyślne (na 1024x768, o ile pamięć mnie nie myli) i trzeba będzie wszystko powtórzyć. Oczywiście zmian w rejestrze dokonujemy przy wyłączonej grze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 19:52, Blackhand napisał:

Zakładam, że masz Windowsa... Klikasz Start -> Uruchom..., wpisujesz regedit i klikasz
na OK. Przechodzisz do klucza HKEY_CURRENT_USER\Software\Blizzard Entertainment\Warcraft
III\Video i zmieniasz wartości reswidth i resheight na odpowiednio 640 i 4b0 (w kodzie
szesnastkowym, w dziesiętnym będzie to 1600 i 1200). Zamykasz Edytor rejestru i cieszysz
się WIII w 1600x1200 :). Tylko teraz nie wchodź do opcji zmiany rozdzielczości w menu
gry, bo ustawienia, które zmieniłeś w Edytorze rejestru gra zresetuje na domyślne (na
1024x768, o ile pamięć mnie nie myli) i trzeba będzie wszystko powtórzyć. Oczywiście
zmian w rejestrze dokonujemy przy wyłączonej grze :).

I ikonki będą mniejsze czy co? ;] Są jakieś skutki uboczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam, to elementy interfejsu (czyli wszystko to, co jest 2D) zostaną przeskalowane z zachowaniem proporcji, więc nie będzie tak, że coś będzie pomniejszone (np. niższy panel z przyciskami, minimapą i całą resztą). A "skutki uboczne" mogą się pojawić jedynie przy zmianie na rozdzielczość o proporcjach innych, niż 4:3 (Twoja, 1600x1200, jest taką, więc problem Ciebie nie dotyczy :)), a polegają one na zniekształceniu obrazu (rozciągnięcie, zwykle w poziomie - w rozdziałkach o proporcjach 16:10 lub 16:9), w każdym razie na pewno nic nie ulegnie uszkodzeniu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 20:01, Blackhand napisał:

O ile dobrze pamiętam, to elementy interfejsu (czyli wszystko to, co jest 2D) zostaną
przeskalowane z zachowaniem proporcji, więc nie będzie tak, że coś będzie pomniejszone
(np. niższy panel z przyciskami, minimapą i całą resztą). A "skutki uboczne" mogą się
pojawić jedynie przy zmianie na rozdzielczość o proporcjach innych, niż 4:3 (Twoja, 1600x1200,
jest taką, więc problem Ciebie nie dotyczy :)), a polegają one na zniekształceniu obrazu
(rozciągnięcie, zwykle w poziomie - w rozdziałkach o proporcjach 16:10 lub 16:9), w każdym
razie na pewno nic nie ulegnie uszkodzeniu :).

Znaczy się ja mam natywną rozdziałkę dokładnie o takich wymiarach: 1680x1050 , ale chyba to nie jest problemem, prawda? Wybacz, że źle podałem: jednak nie ma proporcji 4:3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować