Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

WarCraft 3: Frozen Throne (temat ogólny)

4255 postów w tym temacie

Dnia 10.02.2011 o 20:39, Jazz5 napisał:

Ave wszystkim, pytanko proste. Jako iż postanowiłem pograć sobie w W3 na multi (dotąd
jechałem na singlu, gierka pożyczona od kolegi, a mu konto BN włazić nie zamierzam),
a nigdzie ani widu ani słychu wersji polskiej (trzeba było kiedyś kupić, ech :F), zaopatrzyć
się muszę w wersję anglojęzyczną. I tu powstaje pytanie, czy gdy takową kupię, jest możliwość
ściągnięcia polskiego klienta (z Battle Netu oczywiście), na tych to angielskich kluczach,
i czy to w ogóle będzie działać, i nie pojawią się jakieś błędy o sprzeczności językowej,
czy tam coś innego? o: Sam na koncie BN mam tylko WoW''a, to też nie bijcie za to, pewnie
proste pytanie. Z góry dziękuję za odpowiedź.



Tak można zmienić na każdy oficjalnie wspierany język przez Blizza ;) w tym i Polski mimo że w Polsce już nie ma dystrybutora nadal Blizzard udostępnia tą wersje gry na swojej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Właśnie chciałem się zapytać, mam wersję polską(platynowa kolekcja bodajże, podstawka + dodatek) ale w angielską wersję jeszcze nie grałem, a chciałbym spróbować. I tu pytanie, czy mogę po prostu używając tego klucza pobrać sobie tą wersję?

Z ciekawości chciałem spróbować jak się gra ''po angielsku'' :c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2011 o 18:09, rtyrtyrty napisał:

I tu pytanie,
czy mogę po prostu używając tego klucza pobrać sobie tą wersję?


Tak. Rejestrujesz klucz na BN, a nastepnie wybierasz i sciagasz taka wersje jezykowa jaka chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2011 o 19:56, Salwatorowiec napisał:

> Z ciekawości chciałem spróbować jak się gra ''po angielsku'' :c

W angielskiej wersji masz 10 dodatkowych jednostek.


Co ty pierdzielisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 07:17, PidzamaP napisał:

Co ty pierdzielisz?


Pobudza swoją wyobraźnie i tyle :).

W każdej wersji jest taka sama ilość jednostek, budynków, misji, kwiatków, pikseli i nie wiem czego tam jeszcze dusza zapragnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 12:04, TTBoS napisał:

W każdej wersji jest taka sama ilość jednostek, budynków, misji, kwiatków, pikseli
i nie wiem czego tam jeszcze dusza zapragnie :P


No nie wiem, czy każda ma tyle samo pixeli. W końcu literki widoczne na ekranie też zabierają piksele, a taka polska wersja ma bardziej złożone zdania ;P (w sensie - więcej biorą pikseli :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I nie ma głupich konfliktów z hotkeyami na przykład w DotA.


A tak w ogóle, jestem pozytywnie zaskoczony prędkością instalacji z instalatora pobranego od Blizzarda, z płyty to było dobre kilka minut a tu poniżej minuty podstawka+dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, pewnie po raz 1000 ktoś o tym pisze.

Nikt nie dołącza do moich gier.
Problem w tym że port 6112 mam już w wyjątkach zapory Windows, i teraz nie wiem co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 21:47, rtyrtyrty napisał:

Eh, pewnie po raz 1000 ktoś o tym pisze.

Nikt nie dołącza do moich gier.
Problem w tym że port 6112 mam już w wyjątkach zapory Windows, i teraz nie wiem co zrobić.

Możliwe, że nie posiadasz zewnętrznego ip. To zależy od dostawcy internetu. Na przykład w moim przypadku, muszę taką opcję dodatkowo wykupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 21:47, rtyrtyrty napisał:

Eh, pewnie po raz 1000 ktoś o tym pisze.

Nikt nie dołącza do moich gier.
Problem w tym że port 6112 mam już w wyjątkach zapory Windows, i teraz nie wiem co zrobić.


Albo załączasz jakąś wspaniałą/okropną mapę w którą już nikt nie gra i robisz to o złej godzinie :)

Teraz tylko w DoTe grają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2011 o 08:14, PidzamaP napisał:

Teraz tylko w DoTe grają :/


Próbowałem założyć nową wersję DotA + nazwa gry join fast free beer and cake i nikt nie dołączył, do zwykłej gry DotA AP też nie.

Teraz próbowałem hostować listcheckerem bo nic innego nie działało to ciągle wywala że nie taki CDkey wpisałem, mimo że sprawdziłem z 50 razy. Jak pech to pech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro chcesz grać w dote, to przerzuć się na ggc (www.garena.com). Tysiące graczy z całego świata, nie ma lagów/delay oraz możesz hostować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyszedł nowy patch! Wreszcie można używać panoramy! I tu mam niestety problem... Mój monitor obsługuje 1920x1080, ale mogę użyć w podstawce czy dodatku maks. 1680x1050. Przy 1920x1080 wyskakuje czarny ekran i przez kilka/kilkanaście sekund nic się nie pojawia po czym wraca do starej rozdziałki. Czy Ktoś może pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2011 o 20:39, Sebo7 napisał:

Wyszedł nowy patch! Wreszcie można używać panoramy! I tu mam niestety problem... Mój
monitor obsługuje 1920x1080, ale mogę użyć w podstawce czy dodatku maks. 1680x1050. Przy
1920x1080 wyskakuje czarny ekran i przez kilka/kilkanaście sekund nic się nie pojawia
po czym wraca do starej rozdziałki. Czy Ktoś może pomóc?


Dał byś Screen jak to wygląda w panoramie bo jestem ciekaw czy tak jak przedtem czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2011 o 20:54, Salwatorowiec napisał:

Dał byś Screen jak to wygląda w panoramie bo jestem ciekaw czy tak jak przedtem czy nie.


Sprawdziłem. Dalej badziew. Rozdziałki są na liście. Grafika jest stretchowana, ale tekst - nie. IMO lepiej grać z pasami po bokach. Nawet w patch notes napisali: "Added widescreen support(stretched)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować