Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

WarCraft 3: Frozen Throne (temat ogólny)

4255 postów w tym temacie

Dnia 04.08.2010 o 20:01, Blackhand napisał:

O ile dobrze pamiętam, to elementy interfejsu (czyli wszystko to, co jest 2D) zostaną
przeskalowane z zachowaniem proporcji, więc nie będzie tak, że coś będzie pomniejszone
(np. niższy panel z przyciskami, minimapą i całą resztą). A "skutki uboczne" mogą się
pojawić jedynie przy zmianie na rozdzielczość o proporcjach innych, niż 4:3 (Twoja, 1600x1200,
jest taką, więc problem Ciebie nie dotyczy :)), a polegają one na zniekształceniu obrazu
(rozciągnięcie, zwykle w poziomie - w rozdziałkach o proporcjach 16:10 lub 16:9), w każdym
razie na pewno nic nie ulegnie uszkodzeniu :).

Gram i wygląda ładnie, także nie trzeba zmieniać rozdzielczości ;) Przy okazji mam pytanie: czy jak te custom gierki ściągają mapki to czy nie ma w nich wirusów czy innego robactwa? Ja wiem, że jak gram w oficjalną grę (ladderową)t to nie ma zagrożenia nawet jak ktoś grozi ("i will burn ur discs!!" jak jedna ziomalka powiedziała dzisiaj), bo nic się nie ściąga, ale jak to jest z custom gierkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam problem. Grywam sobie na BNcie jakby nigdy nic gdy nagle za którymś razem, bez odliczania mam laga i wywala mnie z gry ;/. Próbuje podpiąć się podcokolwiek, ale zaraz mnie wywala. Port mam odblokowany, inne gry online spoko, tylko ten felerny Warcraft... wcześniej wszystko chodziło git... co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przechodzę sobie WC3, doszedłem do ostatniej misji Nieumarłych ("Under the burning sky"), kończę misję, udaje mi się obronić Kel''Thuzada (choć zostaje on zaatakowany pod koniec), oglądam sobie filmik i na tym zabawa się kończy. Fatal crash, dziękuję, do widzenia, gra wywala do windozy... Miał ktoś tak? Coś da się na to poradzić? Uprzedzając pytania - gra jest oryginalna, tylko podstawka zainstalowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi gra crashowała w którejś misji w kampanii Ludzi, chociaż to było parę lat temu, a ostatnio wszystko było OK. Najprostszym sposobem jest kod na przejście do kolejnej misji, kampania Orków zostanie odblokowana, a ominie Cię jedynie przerywnik filmowy, a te w W3 są genialne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 19:31, Gumisiek2 napisał:

Mi gra crashowała w którejś misji w kampanii Ludzi, chociaż to było parę lat temu, a
ostatnio wszystko było OK. Najprostszym sposobem jest kod na przejście do kolejnej misji,
kampania Orków zostanie odblokowana, a ominie Cię jedynie przerywnik filmowy, a te w
W3 są genialne ;]


Jakoś udało się to obejść. W necie znalazłem sugestię, by wyłączyć muzykę w grze i rzeczywiście - błąd się nie pojawił. Nie wiem, czemu akurat muzyka generowała błąd (wcześniej nic takiego nie miałem), ale ważne, że zadziałało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat dotyczy także podstawki, a mi nawet przez myśl nie przeszło, że może Ci chodzić o FT :P W dodatek nie grałem, a poradnika nawet na GOL-u nie ma, więc niestety nie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2010 o 15:56, Ezio napisał:

...
Zarzuciłeś do trójki, a mi chodzi o Mroźny Tron;)


Sporo zależy w tej misji od tego, jak grałeś w pozostałych. Jeśli to Arthas łykał wszelkie eliksiry, zwłaszcza te dodające HP i zwiększające siłę, to powinno Ci pójść w miarę łatwo. W przeciwnym wypadku może być gorzej, ale też da się przejść. Przede wszystkim zignoruj kopalnię, przy której na starcie pojawia się Cień i wal całą armią w stronę najbliższego obelisku, wybij obrońców i przejmij go. Ufortyfikuj się tam (nabuduj tyle ulepszonych Zikkuratów ile się da), rozbuduj armię i ruszaj na podbój. Pamiętaj, by kolejne obeliski próbować odbijać jak najszybciej po odparciu ataku Ilidana. Podczas jego ataku skupiaj ogień w pierwszej kolejności na nim. Jak dasz radę, to rozwal bazę Krwawych Elfów ("zachodnia" część mapy), nawet kosztem utraty całej armii, bardzo to ułatwi misję (ale w pierwszej kolejności dobrze zniszczyć bazę Nag "dowodzoną" przez Vash, jest to tym łatwiejsze, że jest ona w pobliżu "południowego" obelisku i jest dosyć słabo ufortyfikowana), bo ataki będą nadchodziły tylko z "północno-wschodniego" kierunku (z bazy Ilidana). No i przede wszystkim nie zapominaj o umiejętnościach i zaklęciach - przede wszystkim leczeniu Obsydianowych Posągów, Przeklętym Szale Nekromantów i umiejętnościach bohaterów, klątwa od Banshee też się przyda :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.
Ściągnąłem kumplowi dotę, bo nie ma neta, ale po "zainstalowaniu" i próbie rozegrania meczu jest tylko on jeden. Ustawia po kilka kompów, rozpoczyna grę i jest tylko on, nie ma botów.
I pytanie brzmi: czy w dotę można grać tylko i wyłącznie poprzez Battleneta? Czy może musi coś jeszcze zrobić żeby działało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 22:44, Evertsen_Dante napisał:

Ta. Taka mapie w nazwie będzie miała "AI", wtedy da się grać z botami.


Ok, dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 17:42, pk0 napisał:

Mam pytanie: czy komukolwiek z graczy udało się podbić bazę Ilidana w ostatniej misji
Nieumarłych w dodatku (misja z obeliskami)? Czy wypada jakiś artefakt po zniszczeniu
całkowitym bazy?


Po co ci jakiś artefakt w ostatniej misji? =.=''

Poza tym lepiej urządzić illidanowi szybki blitzkrieg na te 4 pieczęcie, które mamy zdobyc ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ave wszystkim, pytanko proste. Jako iż postanowiłem pograć sobie w W3 na multi (dotąd jechałem na singlu, gierka pożyczona od kolegi, a mu konto BN włazić nie zamierzam), a nigdzie ani widu ani słychu wersji polskiej (trzeba było kiedyś kupić, ech :F), zaopatrzyć się muszę w wersję anglojęzyczną. I tu powstaje pytanie, czy gdy takową kupię, jest możliwość ściągnięcia polskiego klienta (z Battle Netu oczywiście), na tych to angielskich kluczach, i czy to w ogóle będzie działać, i nie pojawią się jakieś błędy o sprzeczności językowej, czy tam coś innego? o: Sam na koncie BN mam tylko WoW''a, to też nie bijcie za to, pewnie proste pytanie. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować