Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

WarCraft 3: Frozen Throne (temat ogólny)

4255 postów w tym temacie

Dnia 04.01.2007 o 17:49, Probos napisał:

Hehe, nie ma takiej opcji niestety :)


Heh a Edytora to używałeś kiedyś czy tak tylko strzelałeś :/ Oczywiście że taka opcja jest. Wchodzisz w Zaawansowane --> Stałe Gry. Tam odnajdujesz linijke Maksymalny poziom bohatera i zmieniasz na jaką chcesz wartość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 18:09, Sareavok1 napisał:

No to gębą na zamek jak masz tu rozmawiać o piractwie.

Geez, panie.

Moja kopia = oryginał

Mówię o czymś co miało miejsce jakiś rok temu (z piratem) tylko żeby lepiej zarysowac sytuację a ty mi z takim tekstem wyjeżdżasz.

windows00- mozliwe, że to wina monitora, ale poza frozen throne nigdy takiego problemu nie miałemz niczym. Model opisałem wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to zbytnio nie przepadam za edytorem, wolę grać na BN. I dzisiaj stoczyłem najdłuższy pojedynek życia :D Grałem przez 1h27m47s. Szkoda że przegrałem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 18:57, Probos napisał:

Szczerze, to zbytnio nie przepadam za edytorem, wolę grać na BN. I dzisiaj stoczyłem najdłuższy
pojedynek życia :D Grałem przez 1h27m47s. Szkoda że przegrałem :(

Wiesz jak masz jakieś walki takie jak tam o tak zwane przetrwanie to możesz mi je dać.
Lubię obejrzeć dobrą grę. Jak nie zapisywałeś tego a masz jeszcze w autozapisie tą walke to mi prześlij albo udostępnij w jakimś P2P na www.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 19:19, Sareavok1 napisał:

> Szczerze, to zbytnio nie przepadam za edytorem, wolę grać na BN. I dzisiaj stoczyłem najdłuższy

> pojedynek życia :D Grałem przez 1h27m47s. Szkoda że przegrałem :(
Wiesz jak masz jakieś walki takie jak tam o tak zwane przetrwanie to możesz mi je dać.
Lubię obejrzeć dobrą grę. Jak nie zapisywałeś tego a masz jeszcze w autozapisie tą walke to
mi prześlij albo udostępnij w jakimś P2P na www.


Postaram się jakoś to skombinować.A co do samej walki, to uważam że była dobra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 20:23, skubsa napisał:

Pytanko czy wy też czasami macie że nie możecie wejść na BN???

Czesc.
Tak szczególnie po fatal error albo po discu. Problemmy takie występują czasem u większości graczy. Można wtedy zresetować kompa (po discu) może będzie szybciej albo odczekać jakiś czas np. 10 - 20 min. :P
Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 18:31, HellShell napisał:

Mówię o czymś co miało miejsce jakiś rok temu (z piratem) tylko żeby lepiej zarysowac sytuację

O piratach nie rozmawiamy w ogóle. Dlatego reset do Obywatela.

Natomiast co do błędu z wyświetlaniem jaki Ci się pojawia, to na 100% jest kwestia monitora i sterownika do niego. Nie ma szans, żeby trzy różne kopie gry na 2 systemach były spowodowane czymś innym. Tzn. Dokładnie gra w ten sam sposób próbuje wyświetlić obraz i w ten sam sposób reaguje monitor. Prawdopodobnie próbuje ustawić częstotliwość pionową na podstawie przesadzonych informacji z DDC monitora i co za tym idzie przegina parametry możliwe do przełknięcia przez elektronikę.
Jezeli masz LCD, to wszędzie gdzie się da ustawiaj na sztywno częstotliwośc pionową na 60Hz, a jezeli CRT, to prawdopodobnie 75 Hz lub w przypadku grania w wysokiej rozdzielczości też 60Hz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 14:57, skubsa napisał:

Sory za 3 posta ale dowiedziałem się właśnie że dostałem IP Ban ;/Szkoda :/


A jak i za co go dostałeś, bo ja czasem jak gram w dote to wlączam w tle sobie BANLIST i dzięki temu wiem, że czasem trafia się ktoś kto ma takie samo IP i potem nie wiem dlaczego wywala mnie z gry z fatal errorem i nie mogę przez jakiś czas wejść na batka. Ale wtedy mam inny komunikat coś o błędzie. Natomiast jak mam disconnecta to wtedy mam ten komunikat co ty. Ponawiam zatem swoje początkowe pytanie: skąd wiesz, że masz bana i jak o dostałeś? NIe chce mieć takiej sytuacji w przyszłości dlatego pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze o pomoc.

Posiadam kartonowego Warcrafta w tzw. ''zlotej edycji''. Po zainstalowaniu gry i dodatku (wer. 1.07) wszystko funkcjonuje dobrze.

Jednak po aktualizacji gry do wersji 1.20e w grze zupelnie nie ma dzwieku. Sciagnalem starsze patche i okazalo sie ze problem pojawia sie od laty 1.18a. Z poprawka 1.17a gra dziala poprawnie. Dzieje sie tak bez wzgledu na to czy aktualizuje gre ''recznie'' czy przez b.net.

Dzwiek zintegrowany Realtek AC''97.

Sprawdzilem kable, probowalem kombinowac w ustawieniach gry, sterownikach i DX''ie ale to nic nie zmienilo. W innych aplikacjach dzwiek dziala poprawnie.

Podobny problem z ta sama plyta glowna: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=11861&u=5

Pisalem juz do pomocy technicznej ale tam trzeba dlugo czekac, wiec jezeli ktos sie zetknal z tym problemem wczesniej bylbym wdzieczny za rady. Zalezy mi na rozwiazaniu problemu gdyz z wersja 1.17 w sieci sobie nie pogram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 13:31, Arlik napisał:

możliwe że masz muzykę i głosy otoczenia wyłączony w opcjach gry... miałem podobnie tylko że
w czasie gry.



sorry za dwa posty... w czasie gry coś się pochrzaniło z głosem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 13:31, Arlik napisał:

możliwe że masz muzykę i głosy otoczenia wyłączony w opcjach gry... miałem podobnie tylko że
w czasie gry.


Nie, w opcjach wszystko jest ok. Dzwieku nie ma w calej grze, rowniez w filmikach. Probowalem zmieniac zrodla dzwieku ale bez skutku, poza tym problem pojawia sie dopiero po spatchownaiu od 1.18a wzwyz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować