Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

F.E.A.R. 2 - najlepsza strzelanka tego roku?

121 postów w tym temacie

Pfff, jak zobaczylem chodzenie mechem to odpuscilem. A FEAR2 na pewno nie bedzie strzelanka roku, juz predzej Killzone 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak można stwierdzić, że to najlepsza "strzelanka" (pheh) roku?
Chyba tylko po tym, że jest narazie jedyną jaka się ukazała w tym roku.

Nie mówię że jest zły, ba jest to świetny FPS.
Ale pisząc coś takiego w LUTYM wywołujecie u mnie atak śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jeszcze premiery Modern Warfare 2 a tu już w środku lutego pojawia się najlepszy FPS roku.
I kolejne "FPSy roku" pojawią się później, no ale można się uśmiechnąć czytając takie bzdety:] roku hehrehe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co pan Jerzy może innego powiedzieć, skoro wydaje ten tytuł firma, w której pracuje. Że będzie to słaba strzelanka? Średnia strzelanka? Nie, oczywiście będzie do rewolucyjna strzelanka, najlepsza, wypaśna strzelanka, ale broń Boże przeciętna czy słaba. Wyłącznie pozytywy :).

A że powalczy w kategorii strzelanek... no powalczy, bo w kategorii przygodówek raczej nie ma szans. Uważam, że nowy CoD od IW pozamiata strzelankami w tym roku, choć jeszcze nie mam większych podstaw tak sądzić :).

Ale propaganda się już zaczęła; FPS roku :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 12:25, Valium napisał:

Pfff, jak zobaczylem chodzenie mechem to odpuscilem. A FEAR2 na pewno nie bedzie strzelanka
roku, juz predzej Killzone 2.


Tak..... a czy Killzone wychodzi na Pieca.... bo ja jak narazie tylko o konsoli slyszalem...... wiec tak czy siak narazie w tym roku FEAR2 jest liderem w FPSach na PC.... ale coz rok sie dopiero zaczol wiec do konca jeszcze daleko... ale mimo co na pieca w tym roku w FEARa2 mozna pograc ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 12:25, Valium napisał:

Pfff, jak zobaczylem chodzenie mechem to odpuscilem. A FEAR2 na pewno nie bedzie strzelanka
roku, juz predzej Killzone 2.

Dokładnie : P. Ciekawy jestem jak wypadnie MW2 pod koniec tego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mafia 2...
Call Of Duty: Modern Warfare 2...
być może Operation Flashpoint 2...
Battlefield Bad Company 2...
Battlefield 1943...
To tytuły, które na 100% zdeklasują F.E.A.R.a
No sorry, ale albo goście z CD Projektu mieli niezłą imprezę, albo kompletnie nie wiedzą co planuje na ten rok konkurencja. Do tego jest początek roku, więc takie kalkulacje to strzał w kolano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem gierkę w singlu (demo) i nie zrobiła na mnie wielkiego wrażenia. Jakieś duchy latają, znikają, pojawiają się, coś tam robią, ogólnie śmiesznie nie strasznie.

Może to moja wina, ale zupełnie nie czuję klimatu tej gry. Podobnie było z "jedynką"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy najlepsza??? Cyba nie, wygląda fajnie, ale poziom trudności to jakiś żart, pierwszy interwał przeszedłem na najwyższym poziomie z marszu. No i dziadoskie konsolopodobne sterowanie, nie ma "lean left, right", skoro można ustawić barykadę to dlaczego nie mozna się z za niej wychylić :(, tymbardziej że przeciwnicy to robią. Mam nadzieję że to poprawią. Wkurza mnie to, niby gra robiona między innymi na PC (to powinno być sterowanie z PC), a ma się wrażenie, że została zrobiona na konsole, a później skonwertowana.

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 12:47, niki94 napisał:

Mafia 2...

To w sumie nie jest FPS

Dnia 13.02.2009 o 12:47, niki94 napisał:

Call Of Duty: Modern Warfare 2...

CoD skończył się na dwójce

Dnia 13.02.2009 o 12:47, niki94 napisał:

być może Operation Flashpoint 2...

Nie spodziewałbym siecudów, codemasters nie robił jedynki, a ich ostatnie strzelanki to crap niemiłosierny.

Dnia 13.02.2009 o 12:47, niki94 napisał:

Battlefield Bad Company 2...

Czy ludzie maja za mało tych BFów?

Dnia 13.02.2009 o 12:47, niki94 napisał:

Battlefield 1943...

szykuje się ostra zrzyna z TF2, ale fajnie że chociaż darmowa

Dnia 13.02.2009 o 12:47, niki94 napisał:

To tytuły, które na 100% zdeklasują F.E.A.R.a

Ta. Tasiemiec od EA, niepewny do samego końca OF i żyjąca tylko dzięki marketingowi i sile przebicia swych pierwszych dwóch części wojenna seria przeciwko całkiem sympatycznemu horrorkowi - nie wydaje mi się. Tzn. statystyki sprzedaży mogą sobie być jakiekolwiek, ale jakość wymienionych produktów raczej nie zaoferuje więcej niż FEAR (poza mafią, ale ta to zupełnie co innego).
I nie żebym tutaj bronił wczesne werdykty CDP, po prostu wchodzę w polemikę :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Po 1: To TWOJE zdanie że COD skończył się na dwójce,
- Po 2: Bad Company to była moim zdaniem bardzo, BARDZO dobra giera i z chęcią zagrałbym w sequela.
- Po 3: jaka zrzyna z TF2 ?! - wybacz nie kumam.

Osobiście mi KZ2 pokazał już że FEAR2 na pewno nie będzie najlepszą strzelaniną tego roku, a i w tym rankingu nie wiem czy wytrzyma z natłoku przyszłych tytułów ...... .
Cóż póki co na TĄ chwilę bez wątpienia to świetna gra !, tylko twórcy dali se samobója wydając ją dopiero teraz .... Niedługo premiera KZ2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to będzie najlepsza strzelanka ale kto wie może dadzą jakąś ciekawą grę pod koniec roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 13:07, Dr Czekolada napisał:

- Po 1: To TWOJE zdanie że COD skończył się na dwójce,

Niesamowita polemika.

Dnia 13.02.2009 o 13:07, Dr Czekolada napisał:

- Po 2: Bad Company to była moim zdaniem bardzo, BARDZO dobra giera i z chęcią zagrałbym
w sequela.

A może lepiej pozostać przy dobrym wrażeniu z jedynki?

Dnia 13.02.2009 o 13:07, Dr Czekolada napisał:

- Po 3: jaka zrzyna z TF2 ?! - wybacz nie kumam.

Wybacz. Tyle tego crapu już jest, że nie pamiętam nawet połowy podtytułów. Po weryfikacji okazuje sie, żę pomyliłem to z BF: Heroes

Dnia 13.02.2009 o 13:07, Dr Czekolada napisał:


Osobiście mi KZ2 pokazał już że FEAR2 na pewno nie będzie najlepszą strzelaniną tego
roku, a i w tym rankingu nie wiem czy wytrzyma z natłoku przyszłych tytułów ...... .

Cóż póki co na TĄ chwilę bez wątpienia to świetna gra !, tylko twórcy dali se samobója
wydając ją dopiero teraz .... Niedługo premiera KZ2.

To Twoje zdanie, ale oczywiście to ja nie mogę złego słowa powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem.... rok się dopiero zaczał, w drodze jest modern warfare 2, a fear2 nie zbiera najlepszych recenzji. FarCry 2 miał lepsze, a gra była taka sobie... do pogrania na 3 godz. max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, czekam na Fear 2 już chwilę. Jedynka mi się podobała, dodatki też. Jak patrzę i widzę na tą rzekomą konkurencję to nie ma co się bulwersować, że Fear 2 jest kandydatem na strzelankę roku. Killzone 2? Grałem w demo na Playstation 3 i nie ma się czym podniecać, ponadto sterowanie na padzie to mordęga. Modern Warfare 2? Wolałbym World at War 2. Battlefieldy? Sieciówki. Nie skorzystam. Operation Flashpoint 2 może być rewelacyjny, ale to nie jest bezpośrednia konkurencja dla "łubudu przed siebie" nawalanek, a Mafia 2 jest konkurencją, ale dla GTA 4. To tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować