Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

GTA V - Nasze oczekiwania

254 postów w tym temacie

Dnia 16.02.2009 o 21:36, Citkowsky napisał:

No i co z tego, że dopiero na następną generację? To już teraz nie można popuścić wodzy
fantazji i podzielić się swoimi przemyśleniami? Właśnie o to chodzi, żeby wykreować nowe
GTA naszych marzeń.


Można, można, wszystko można. Jednak to bezwartościowy spam, bo twórcy gta tutaj nigdy nei zaglądnom. Takze mało prawdopodobne jest to, by spełnili marzenia wszystkich. Możecie się bawić, ale co to da? Lepiej było by popisać o tym na forum producenta gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 21:40, Ceteris Paribus napisał:

> No i co z tego, że dopiero na następną generację? To już teraz nie można popuścić
wodzy
> fantazji i podzielić się swoimi przemyśleniami? Właśnie o to chodzi, żeby wykreować
nowe
> GTA naszych marzeń.

Można, można, wszystko można. Jednak to bezwartościowy spam, bo twórcy gta tutaj nigdy
nei zaglądnom. Takze mało prawdopodobne jest to, by spełnili marzenia wszystkich. Możecie
się bawić, ale co to da? Lepiej było by popisać o tym na forum producenta gry.


Heh, widzę, że w ogóle nie wiesz o co chodzi w tym temacie.
Mnie nie interesuje, że i tak nikt z R* tu nie wejdzie i tego nie przeczyta.
Pomyśl sobie o tym temacie jak o miejscu w którym możesz stać się twórcą gry i wypowiedziec się co byś chciał aby według ciebie się w niej znalazło. Taka próba stworzenia idealnej gry dla każdego.
A kiedyś (może za rok, może za dwa, ale napewno) jak wyjdzie nowa część GTA będzie można zobaczyć co z naszych przewidywań, oczekiwań itp się sprawdziło.

Ale jeżeli ciebie to nie kręci i nie interesuje to nie ma przymusu odwiedzania tego wątku. To bardziej miejsce dla zagorzałych fanów serii GTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja marze o historii ala Tomy Angelo,czyli zwykły gość wciagnięty w mafijny świat,mile widziane były by też jakieś kaskaderskie sztuczki rodem z Just Cause,wybór kilku zleceniodawców np. jest x,y,z,wybieramy x więc z i y są przeciw nam,to jest to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem serii, ale nie widzę powodu do spamowania. Wiadomo, że marzeniem to jest by to wszystko było tak dopracowane jak w realu. Nie wiadomo co da nam następna generacja konsol, a od tego będzie w dużym stopniu zależał kształt gry. Czy dostaniemy coś na kształt wilota, czy jakiejś maty, czy moze okulary, czy może dodadzą możliwość używania kilku telewizorów. Nie wiemy co będzie. Ja chcę tylko tyle by mi się podobało i by fabuła wkręcała. Póki co czekam na dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 08:08, kerkas napisał:

Marzy mi się aby twórcy znów powrócili do Vice City lub osadzenie akcji GTA w latach
30 i 40 XX wieku.


VC jak najbardziej ;)) Ale drugiej "Mafii" nie zrobią... Chcę:
a) BDB optymalizacji
b) klimatu jak w VC
c) Polaka jak bohatera (oO) xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 08:21, Lord-Tyrranoos napisał:

> Marzy mi się aby twórcy znów powrócili do Vice City lub osadzenie akcji GTA w latach

> 30 i 40 XX wieku.

VC jak najbardziej ;)) Ale drugiej "Mafii" nie zrobią... Chcę:


Ja tez nie , ale chciałbym aby twórcy zrobili GTA w stylu filmu noir (czarny kryminał) nawiasem mówiąc pracują już na tytułem L.A. Noire.

Dnia 17.02.2009 o 08:21, Lord-Tyrranoos napisał:

a) BDB optymalizacji
b) klimatu jak w VC
c) Polaka jak bohatera (oO) xD


Było by miło , tylko ciekawe jakie Rockstar ma wyobrażenie o Polakach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 21:40, Ceteris Paribus napisał:

Jednak to bezwartościowy spam, bo twórcy gta tutaj nigdy
nei zaglądnom.


Zapewniam, ze gdyby pojawilby sie tu spam to bym zareagowal. Jestesmy na forum dyskusyjnym, ktore glownie jest o grach wiec nie widze zadnego racjonalnego powodu by fani nie dyskutowali o tym jak by widzieli kolejna odslone serii Grand Theft Auto. A, ze tworcy nie zagladaja to tylko ich strata, moze zaczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 08:21, Lord-Tyrranoos napisał:

c) Polaka jak bohatera (oO) xD


A czemu, nie Czecha, Słowaka, Niemca, Chińczyka albo Brazylijczyka?

Co do wyobrazen o naszym narodzie - a pograjcie troche w GTA IV jest tam troszke smaczkow i nawiazan do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 08:35, Wojman napisał:

> c) Polaka jak bohatera (oO) xD

A czemu, nie Czecha, Słowaka, Niemca, Chińczyka albo Brazylijczyka?


Jednakowoż byłoby miło ujrzeć rodaka jako głównego bohatera słynnej serii w świecie gier komputerowych sądzę że
Czesi , Słowacy , Niemcy i inne narodowości myślą podobnie.
Powiedz z ręka na sercu nie było by miło?
Inna sprawa jak został by przedstawiony z punktu widzenia Amerykanów.

Dnia 17.02.2009 o 08:35, Wojman napisał:

Co do wyobrazen o naszym narodzie - a pograjcie troche w GTA IV jest tam troszke smaczkow
i nawiazan do Polski.


Tak a mógłbyś jakieś podać bo mimo szczerych chęci nie trafiłem na nie i w której części są te nawiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 08:43, kerkas napisał:

Jednakowoż byłoby miło ujrzeć rodaka jako głównego bohatera słynnej serii w świecie gier
komputerowych


Nie sadze, zeby bohaterem kolejnej czesci gry byl kolejny przybysz z Europy Wschodniej jak to jest w GTA IV. Zreszta jak by pojawil sie nasz rodak jako bohater w tej grze to zaraz by byly glosy oburzenia, ze lubi wypic (a polacy slyna z tego, ze od alkoholu stronia) albo ze sie przedstawia w grze Polakow jako zlodziei samochodow.

Dnia 17.02.2009 o 08:43, kerkas napisał:

Tak a mógłbyś jakieś podać bo mimo szczerych chęci nie trafiłem na nie i w której części
są te nawiązania.


Poprzegladaj internet w grze, posluchaj stacji Vladyvostok FM pochodz po ulicach Liberty City. W GTA IV jest kilka nawiazan. Jak sie jedna pania popchnie na ulicy to mowi po polsku w dosadnych slowach o czym mysli (ale trzeba na nia trafic), a w radiu Vladyvostok FM trafilem na cos takiego w przerywniku pomiedzy kolejnymi utoworami " Mowi Krystyna from Poland. Uwielbiam tę stację. Vladyvostok FM". A w internecie w grze znajdziesz jeszcze inne nawiazania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bohater GTA polakiem Dobry pomysł, ale w Polskiej Produkcji GTA Klono podobnej, bo tak oficalnie nie ma sensu, Obstawiam że heroina będzie w nowej części Jakimś Amerykańcem z pokrewniony z Latynosem, wiecie taki Rico Rodrigez z Just Cause.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 17.02.2009 o 08:52, Wojman napisał:

Nie sadze, zeby bohaterem kolejnej czesci gry byl kolejny przybysz z Europy Wschodniej
jak to jest w GTA IV. Zreszta jak by pojawil sie nasz rodak jako bohater w tej grze to
zaraz by byly glosy oburzenia, ze lubi wypic (a polacy slyna z tego, ze od alkoholu stronia)


O ile w tym fragmencie nie mam zastrzeżeń Bartosz Głowacki (ten który w bitwie pod Racławicami zdobył rosyjskie działa) wypijał kwaterkę wódki dziennie , czy słynna bitwa pod Somosierrą i cytat bodajże francuskiego dowódcy
"bądźcie pijani jak Polacy"

Dnia 17.02.2009 o 08:52, Wojman napisał:

albo ze sie przedstawia w grze Polakow jako zlodziei samochodow.


A to już czystej wody stereotyp , taki sam jak ten że Amerykanie to bez wyjątku banda debili.
W dodatku stereotyp bardzo krzywdzący , chyba się ze mną zgodzisz ?.

Dnia 17.02.2009 o 08:52, Wojman napisał:

Poprzegladaj internet w grze, posluchaj stacji Vladyvostok FM pochodz po ulicach Liberty
City. W GTA IV jest kilka nawiazan.

/.../

W GTA IV nie grałem , ale w sieci poszperam , a w innych częściach były jakieś nawiązania ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

´Ja tez myzle, ze jakby bohaterem by yl polakiem, to moglo by byc tak, ze beda jakies takie tematy dodniete, ale moze tez nie, bo u Nico Bellic tez chyba takie cos nie bylo, czy nie? Tak samo mozna zrobic u Niemcow, ze sa raszistami i jedza same zemniaka i do tego paruwe, albo ze Anglici mysla ze sa lepszy i ze Rosjan bez wodki nie moze (mim zdaniem to raczej pasuje to Risij, a nie do Polski). Wszystko moglo by byc.


Ale fajne by bylo :] Dumny Polak z Warszawy, ktory kazdemu innemu kopa w du*** daje :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 09:17, kerkas napisał:

A to już czystej wody stereotyp , taki sam jak ten że Amerykanie to bez wyjątku banda
debili.
W dodatku stereotyp bardzo krzywdzący , chyba się ze mną zgodzisz ?.


A czym sie w GTA zajmujesz jak nie spektakularna kradzieza samochodow, a? :) Wiadomym jest, ze jest to sterotyp ale tak latwo sie tego nie zmieni.

Dnia 17.02.2009 o 09:17, kerkas napisał:

W GTA IV nie grałem , ale w sieci poszperam , a w innych częściach były jakieś nawiązania
?.


W pozostale czesci GTA gralem bardzo pobieznie i nie podobaly mi sie, wiec ciezko mi cokolwiek w tej kwestii powiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim jedynym marzeniem jest to by nowe GTA było pod względem grywalności takie samo/lepsze jak GTA IV tylko jedna prośba - zoptymalizujcie to porządnie na PC panowie z Rockstar ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tak... Powrót do VC w full HD to byłoby coś... IMHO twórcy mogli by zrobić coś trakiego, że między miastami w kolejnych częściach GTA da się swobodnie poruszać. Np. gdy wydadzą dodatek do GTA IV wystarczy wsiąść do samolotu i dolecieć, ew. gdyby to było na terenie USA, pojechać międzystanówką, chociaż w tak uproszczonej formie jak w 18 WOS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 17.02.2009 o 10:11, Wojman napisał:

> W dodatku stereotyp bardzo krzywdzący , chyba się ze mną zgodzisz ?.

Dnia 17.02.2009 o 10:11, Wojman napisał:

A czym sie w GTA zajmujesz jak nie spektakularna kradzieza samochodow, a? :) Wiadomym
jest, ze jest to sterotyp ale tak latwo sie tego nie zmieni.


Fabuła w VC była tak skonstruowana że gracze polubili Tommy-ego , że o politycznej poprawności w SA i GTA:VCS
wobec Afroamerykanów nie wspomnę więc jednak można , hm ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować