Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft chce zmienić swoją politykę wobec homoseksualnych graczy

226 postów w tym temacie

Chyba sobie kpisz.
Tolerancja dla osób nietolerancyjnych? He he ile nad tym myślałeś?
Słuchaj, pewne odczucia są zarezerwowane tylko dla tych osób
które mają w sobie choć troche człowieczeństwa.
A osoby nie potrafiące zaakceptować innych ludzi to zwierzęta.

To tak jakbym zamiast współczuć rodzinie zamordowanej osoby,
współczuł bezdusznemu mordercy.
Nonsens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że niewiedza w polsce sięga zenitu.
A gdyby głupota umiała latać, niejeden by się unosił.

Koniec w tym temacie.
Ciemnoty ludzkiej nie idzie zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 14:22, tarar napisał:

koniec świata..^^ homoseksualizm powinni leczyc..

Brawo - czytałeś chociaż poprzednie komentarze? Homoseksualizm to układ genów - tak samo jak układem genów jest heteroseksualizm. Czy geny można leczyć? Pomyśl zanim następnym razem palniesz podobną głupotę.
EOT - bo w tym społeczeństwie nie da sie dyskutować o odmienności, bo jest ona mylona ze zboczeniem i piętnowana z tego powodu. :/
P.S. Wypowiedzi takich "zorientowanych" przypominają mi pewnego nawiedzonego księdza: http://www.joemonster.org/filmy/10538/Ksiadz_szerzy_prawde_o_pedalach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 14:26, Econochrist napisał:

Prawda jest taka że niewiedza w polsce sięga zenitu.
A gdyby głupota umiała latać, niejeden by się unosił.

Koniec w tym temacie.
Ciemnoty ludzkiej nie idzie zmienić.

Masz rację, w pełni się z Tobą zgadzam! W tym momencie powinieneś być już poza naszym układem słonecznym. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do diaska... Ja rozumiem, że można mieć inną orientację et cetera et cetera, ale to jest Ż-A-Ł-O-S-N-E. Nie jestem osobą nietolerancyjną, nie mniej fakt że osoby homoseksualne afiszują się gdzie tylko się da swoją odmiennością jest diabelnie irytujące. I myślę że nie tylko ja mam takie odczucia odnośnie tego... A wpisywanie sobie tego w nicku czy czymś podobnym w grze, jest co najmniej śmieszne. :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 13:57, hallas napisał:

Dziękuję za słowa uznania. Wydaje mi się jednak, że masz rybę na bagażniku. Dla mnie
jedno i drugie jest obnoszeniem się z obcymi dla mnie preferencjami. Proste.


Nie zgadłeś. Nie mam ryby na bagażniku, ani koszulki "I love Christ" Ale chyba sprawie sobie z napisem "Brain User" Bo widzę, że dla nie których używanie szarej masy to pewnie też "obca preferencja". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 14:37, Reffanov napisał:

Do diaska... Ja rozumiem, że można mieć inną orientację et cetera et cetera, ale to jest
Ż-A-Ł-O-S-N-E. Nie jestem osobą nietolerancyjną, nie mniej fakt że osoby homoseksualne
afiszują się gdzie tylko się da swoją odmiennością jest diabelnie irytujące. I myślę
że nie tylko ja mam takie odczucia odnośnie tego... A wpisywanie sobie tego w nicku czy
czymś podobnym w grze, jest co najmniej śmieszne. :F

Moje stanowisko jest identyczne co Twoje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy jest, jaki jest, i nie można tego negować, w XLive nie powinno się banować tych, co nie wstydzą się napisać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mnie zawsze interesuje co siedzi w głowach tych ludzi, że msza się tak z tym obnosić? Dodaje im to elitarności? Są w ten sposób fajniejsi? xbox live to miejsce raczej dal młodych ludzi, a sprawy czyjejś seksualności nie powinny ich obchodzić, w ogóle co kogo obchodzi seksualność innej osoby, dopóki jest ona zgodna z prawem i dopóki nie jest potencjalnym partnerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 14:29, Pajonk78 napisał:

Brawo - czytałeś chociaż poprzednie komentarze? Homoseksualizm to układ genów - tak samo
jak układem genów jest heteroseksualizm. Czy geny można leczyć? Pomyśl zanim następnym
razem palniesz podobną głupotę.
EOT - bo w tym społeczeństwie nie da sie dyskutować o odmienności, bo jest ona mylona
ze zboczeniem i piętnowana z tego powodu. :/
P.S. Wypowiedzi takich "zorientowanych" przypominają mi pewnego nawiedzonego księdza:
http://www.joemonster.org/filmy/10538/Ksiadz_szerzy_prawde_o_pedalach


Doprawdy to każdy kto jest chory na jakąkolwiek chorobę genetyczną jest w 100% normalny tylko musimy szanować jego odmienność? Kompletne bzdury można być tolerancyjnym, ale trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że homoseksualizm z biologicznego punktu widzenia jest zaburzeniem, nie prowadzi do żadnych korzyści dla gatunku i gdyby chociaż połowa rodzących się dzieci była homo to jakoś nie widzę naszego gatunku na obecnym poziomie rozwoju. Gdyby to było normalne to ludzie o takiej orientacji rodziliby się w dużo większej liczbie. Ostatnio zauważyłem, że "tolerancja" jest jak plaga zaraz będzie jak w stanach, że powiemy słowo i budzimy się w sądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[31]
Mój kuzyn stwierdził jakiś czas temu, że homoseksualiści wcale nie walczą o równouprawnienie, a o przywileje. I czasami byłem skłonny przyznać mu rację, od jakiegoś czasu jednak zdarza mi się to coraz częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 14:43, pendejo napisał:

a mnie zawsze interesuje co siedzi w głowach tych ludzi, że msza się tak z tym obnosić?
Dodaje im to elitarności? Są w ten sposób fajniejsi? xbox live to miejsce raczej dal
młodych ludzi, a sprawy czyjejś seksualności nie powinny ich obchodzić, w ogóle co kogo
obchodzi seksualność innej osoby, dopóki jest ona zgodna z prawem i dopóki nie jest potencjalnym
partnerem


heh "xbox live to miejsce raczej dla młodych ludzi" , no rozwaliłeś mnie tym tekstem wiesz co, gówno ma to do tego, czy to jest miejsce dla młodych czy starych, to jest publiczne miejsce a w publicznym miejscu można wszystko robić to co nie koliduje z prawem, a prawda jest taka, że nawet mogę se nawet przyleić kartkę pt" Kto ma ochotę na seks" i pytać się kazdego o to i nikt by mi nic nie zrobił, bo to nie koliduje z prawem.


Prawda jest taka, jaka napisałem wyżej, wszystko zależy od wychowania dzieci.

PS: na xbox live jest więcej dorosłych i nastolatków niż dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 14:43, pendejo napisał:

a mnie zawsze interesuje co siedzi w głowach tych ludzi, że msza się tak z tym obnosić?

Manifestują swoje upodobania (nie ważne, czy religijne czy może seksualne) by być rozpoznawanym jako osoba przynależna do danej grupy społecznej. Zasadniczo jest to normalna działalność występująca w każdej kulturze. Problem zaczyna się wtedy, gdy manifestowana skłonność nie jest akceptowana przez większość społeczeństwa lub narusza w jakiś sposób dobro innych.
W omawianym przypadku najlepsze jest jednak to, że mniejszość sprawia, że ich "problem" zaczyna dotyczyć większości. Jeśli MS zdecyduje się na umożliwienie eksponowania swoich upodobań na Xbox LIVE to możemy się spodziewać, że wkrótce na formularzu rejestracyjnym pojawi się okienko, w którym będzie można podać swoje preferencje seksualne. A jeśli tak, to ja chcę też widzieć tam okienko dotyczące wyznawanej wiary i opcji politycznej, może jeszcze ulubionej zupy i oczywiście opcje ignorowania danej grupy (rodzice wojujący o soje dziatki na pewno doceniliby tą opcję).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JAZDA! Dalej! MOCNIEJ! Wiecej!

Na co czekacie ? UDAWADNIAJCIE INNYM, ZE NIE MAJA RACJI! Przeciez wkoncu to jest najwazniejsze! Wkoncu ktos w internecie nie ma racji i musze mu to udowodnic, zbluzgam go, ponize i poofftopuje na stronie o grach. Smieszni jestescie poprostu... Wasza pseudowojenka przypomina przepychanki fanboyow. Proponuje odwiedzic forum onetu -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gdy się włącza konsole, to chce się pograć. Do przedstawiania swoich poglądów jest internet..

Nic dodać nic ująć :) Jak gram z kimś po live w multi czy coopa - to nie interesuje mnie ile ma lat, jaki wykonuje zawód, jakie ma wykształcenie , hobby czy tym podobne bzdety. Tym bardziej nie interesuje mnie orientacja seksualna tej osoby. Sam nie obnoszę się ze swoją prywatnością - nie wyskakuje z tekstami "hej, jestem heterykiem, jestem żonaty, z zawodu jestem...." .Obnoszenie się z czymś takim jest IMO żałosne. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A my oczywiście powinniśmy się cieszyć bo nas to nie dotyczy, gdyż usługa LIVE nie jest w Polsce... Po prostu pełnia szczęścia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I słusznie, bo co prawda takie obchodzenie się ze swoimi ,,preferencjami" właściwe może nie jest, to takie masowe nagonki dobre też z pewnością nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować