Zaloguj się, aby obserwować  
Daviochlebak

Fallout 4 - temat ogólny

534 postów w tym temacie

Gratulacje dla Bethesdy, że pozwalali robić swoich klientów w prącie, zamiast zdementować tego pieprzonego fejka. Wkurzyli mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2013 o 09:57, Kazak napisał:

Gratulacje dla Bethesdy, że pozwalali robić swoich klientów w prącie, zamiast zdementować
tego pieprzonego fejka. Wkurzyli mnie.


Oho... zaczyna się. Ludzie uwierzyli w jakiś przekręt i zaczynają za to obwiniać Bethesde...
A wystarczyło sobie przypomnieć http://www.aliennoire.com/ i teoretyczną zapowiedź "Prey 2".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kogo? Tego trolla? Skoro to nie ich strona, to tak ciężko było podać wiadomość, że to fejk? Lepiej było pozwolić wodzić ludzi za nos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2013 o 10:55, Kazak napisał:

A kogo? Tego trolla? Skoro to nie ich strona, to tak ciężko było podać wiadomość, że
to fejk? Lepiej było pozwolić wodzić ludzi za nos...


A jednak fejk. Poza tym - dokładnie jak wyżej.

Widać, że Bethesda ma wszystko gdzieś i nie zależy im na dobrej marce - zamiast tego sztuczna promocja. Ciekawe jakie będzie rozczarowanie fanów przy faktycznej zapowiedzi F4, gdy ta będzie różnić się od tego, na co się tak napalili. Ja np. strasznie mam ochotę wrócić na wschodnie wybrzeże, a teraz znów nie wiadomo nic. Nie ma krypty 119, wszystko nie istnieje. Koleś powinien iść do paczki za fałszerstwo i oszukiwanie społeczeństwa na ogromną skalę.

A Bethesda niech się puknie w łeb za swoje zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział inaczej - hype się natworzył, zainteresowanie studiem także. Po co dementować, ważne że gadają. Teraz jak widzą całkiem spore zainteresowanie tytułem może powiedzą "Wiecie co? Może jednak zrobimy tego Fallouta 4...". Troll trollem, ale jednak specjalnie nie dementowali tego, tym bardziej że często dementowanie jakiś pogłosek równało się z tym, że coś tam się dzieje i powstać może. Nie często, ale kilka przypadków takich było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Redditcie są już screeny z wczoraj jakoby Bethesda na Twitterze dementowała te wszystkie plotki, że są nieprawdziwe...

Ktoś zapytał czemu tak późno: odpisali, że czekali aż ludzie wezmą to bardziej na poważnie... miesiąc - LOL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahahahaha śmiać mi się z chce z tych wszystkich wkurzonych fanów i tych serwisów co publikował ciągle te newsy, update''y o aktualizacjach strony itd xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2013 o 21:35, Piotrek_K napisał:

Czyzbys nie dostal tego co chciales na Mikolaja?


Mam płakać z tej sytuacji z Falloutem? xD Mnie to śmieszy jak się dali nabrać wszyscy łącznie z dużymi serwisami xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2013 o 23:08, Ecko09 napisał:

Mam płakać z tej sytuacji z Falloutem? xD Mnie to śmieszy jak się dali nabrać wszyscy
łącznie z dużymi serwisami xD

To świadczy tylko o tym, że była to sprawnie przeprowadzona i bardzo dobrze zaaranżowana akcja.
Choć szczerze mówiąc to od samego początku pojawiały się poszlaki pozwalające twierdzić, że to fejk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2013 o 10:55, Kazak napisał:

A kogo?


Siebie ? Za to, że uwierzyłeś w stronę, na której nie było żadnej wzmianki o Fallout 4 tylko jakieś poszlaki i luźne nawiązania ?

W internecie jest prosta zasada. O ile coś nie jest oficjalne to jest to fake. Proste. I teraz Bethesda ma płacić odszkodowania za to, że ludzie wierzą we wszystko co im się powie na necie ? Pfffffffff. Nie pierwszy raz takie rzeczy mają miejsce, ale gracze jak zwykle mają pamięć złotej rybki i obwiniają wszystkich wokól tylko nie siebie za własną głupotę i łatwowierność.

A tak swoją drogą to świetny troll z tego kto to wymyślił, 10/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe ploteczki. Tyle, że znów mówią o Bostonie i znów Reddit... a wiadomo jak było ostatnim razem.


"First and foremost, the game will take place in Boston, and be kind of a direct sequel to Fallout 3 with a few groups returning. From what it sounds like, "The Institute" is pretty much the downtown DC or New Vegas of this game. Boston is going to be unlike anything we''ve seen in a Fallout game before, with buildings more on par with cyberpunk and retro-futurism."

"Androids play a big part in this game. The railroad from Fallout 3 is a faction. The enemies of the railroad is "the Plantation" - a group who force Androids to farm so that Humans can get food. The Institute is highly advanced and probably obtained or built their own GECK to start a farm."

"Due to complaints about using Super Mutants and the Brotherhood of Steel in Fallout 3 excessively and going against the lore too much, Bethesda has decided to avoid using these groups. Bethesda wants to make a new "race" (think Ghoul, Super Mutant) which will be central to Boston. Bethesda is currently looking at Lovecraftian fiction since Boston is around ''Lovecraft Country''."

"Bethesda has no plans to reinvent the leveling up system to make it more like Skyrim and want to make Fallout 4 more distinct from Skyrim since of the complaints that Oblivion and Fallout 3 were too similar. Bethesda is thinking about introducing a system, similar to Skyrim, where your skills can level up if you perform certain tasks."

"Cyberland has reported that the Fallout 4 release date is tentatively set on Fall 2015 and it should be expected that it would be showcased on E3 2015."



Na Gamescomie Bethesda ma być, ale już powiedzieli jakie tytuły przedstawią, więc nici z F4 na tych targach.
Co do samych plotek to myślę, że znowu ktoś podsyca atmosferę i nabija się z ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie będą spekulować na temat tego co pokażą. Bez jaj. To trochę jak z rezerwowaniem praw autorskich do filmów takich jak Call of Duty, Watch Dogs i GTA. Robi się tak, żeby pokryć pewne spektrum. Nie sądzę, żeby ZeniMax pokazał aż tyle gier.

Poza tym... O co chodzi z tym wkurzeniem ludzi w odniesieniu do Bethesdy i Fallouta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2015 o 17:17, Isildur napisał:

Czyżby coś się ruszyło w sprawie nowego Fallouta?

http://fallout.bethsoft.com/


https://www.facebook.com/fallout

chyba tak:D

Pewnie na E3 ogłoszą. Ale ja czuję, że Bethesda znowu odda Fallouta Obsidianowi, a sama weźmie się za 5-te The Elder Scrolls. I mam nadzieję, że tym razem będzie więcej wszystkiego:D W końcu tym razem robią samodzielną konferencję. Chyba, że będzie niestety World of Fallout:(

EDIT:

Chociaż licznik ma mniej niż dobę... nakręcenie hype`u przed E3 czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.06.2015 o 17:24, Alexei_Kaumanavardze napisał:

Pewnie na E3 ogłoszą. Ale ja czuję, że Bethesda znowu odda Fallouta Obsidianowi, a sama
weźmie się za 5-te The Elder Scrolls. I mam nadzieję, że tym razem będzie więcej wszystkiego:D
W końcu tym razem robią samodzielną konferencję. Chyba, że będzie niestety World of Fallout:(


Bethesda po tym jak potraktowana Obsidian to możemy pomarzyć o tym. W skrócie, chłopaki, a raczej rodowici ojcowie Fallouta dostali ultimatum, że jak Fallout: New Vegas będzie przekraczać skale ocen 85% (już nie pamiętam na jakiej stronie) to dostaną premie. NV miał 84% i nic nie dostali.

Pewnie dostaniemy znów fajnie grywalnego Skryrima tylko z pukawkami ze słabym głównym wątkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować