Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

UWAGA! Zmiana ksywek na gram.pl UWAGA!

1261 postów w tym temacie

Dnia 01.04.2009 o 15:27, tarar napisał:

Ja nie moge zmienić nazwy konta...Jak wejde w moje konto a potem moje dane to nie mam
żadnej opcji..;/ pomocy


A miałeś dzisiaj zmieniana ksywkę?
Jeśli nie to dopiero jutro będziesz miał tam taka opcje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 15:27, tarar napisał:

Ja nie moge zmienić nazwy konta...Jak wejde w moje konto a potem moje dane to nie mam
żadnej opcji..;/ pomocy

Oh shit...

Zaraz nie wytrzymam.

-------> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=47226&pid=1 <-------


"...W pierwszej kolejności w środę z opcji zmiany, będą mogły skorzystać osoby, którym automatycznie zmieniliśmy ksywki. Od czwartku już wszyscy. Tak, to trochę nietrafiona data, ale cóż... ;)...".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry nie zauważyłem..e-mail mnie zwiódł, który dostałem od nich..

Jeśli jednak nie odpowiada Ci Twoja ksywka - będziesz miał możliwość
jej JEDNORAZOWEJ zmiany od środy 1 kwietnia, od godz. 12. Taką opcję
znajdziesz przy oknie logowania w Moje konto.

Więc..oszukali mnie^^ xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest, wszedłem na forum! Dokonałem małej zmiany w nicku, ze względu, że nazwa starego konta uniemożliwiła mi nadanie temu kontowi takiej samej nazwy (nicku, a, i nie to żebym banem oberwał, po prostu zapomnienie hasła + hasła do skrzynki pocztowej :P). No i tak powstał Jaki_Gahn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na problemy z logowaniem na forum u mnie pomogło wejście z konta na stronę główną gramu (gdzie w przeciwieństwie do forum byłem zalogowany) , i dopiero stamtąd na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No udało się zmienic nicka.. witam wszystkich .. poprzednio Jabłoński... na razie danych się nie da uzupełnić bo jakiś błąd wyskakuje.. grunt, że nick zmieniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co zrobiliście , ale mam problemy ze stroną . Kiedy chcę się zalogować na forum to wraca mi do strony logowania , a jak już da się na forum to błąd podczas wyświetlania strony " Błąd , pętla przekierowań" :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nareszcie udało mi się wbić, trochę pogłówkowałem jak tu poszukać przeglądarkę przy wyskakiwaniu błędów i jestem :-)

pod zmienionym nickiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 15:50, DanekZiom napisał:

Co to jest? 30 minut nie mogłem się zalogować. Mam nadzieję, że poprawią logowanie. Najlepiej
jak wrócą do starego sposobu logowania się.


To przez masowe zmienianie ksywek, adresów gramsajtów, statystyk, poza tym to pierwszy dzień działania nowego systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po od banowaniu mnie założyłem nowe konto. Mam tam hasło z literką "ł". Piszę hasło i e mail i nie chce mnie zalogować. Naciskam "przypomnij hasło". Okazuje się, że zmienili mi hasło. Wpisuję zmienione hasło i nie chce mnie zalogować. Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee, ja mam jedno pytanie.
W e-mailu napisano, że "będziesz miał możliwość jej JEDNORAZOWEJ zmiany od środy 1 kwietnia, od godz. 12. Taką opcję znajdziesz przy oknie logowania w Moje konto."
Nie znalazłem takiej opcji, a z napisanego w tym temacie posta wnioskuję, że nie ma już takiej opcji. Mam rację? ;(

Dobra, dobra, nie doczytałem ;D Przepraszam za problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 16:23, Miltenos napisał:

/.../


Ludzie czytajcie przypięte posty...

"W pierwszej kolejności w środę z opcji zmiany, będą mogły skorzystać osoby, którym automatycznie zmieniliśmy ksywki. Od czwartku już wszyscy. Tak, to trochę nietrafiona data, ale cóż... ;)" - Już wszystko jasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 16:23, Miltenos napisał:

Eee, ja mam jedno pytanie.
W e-mailu napisano, że "będziesz miał możliwość jej JEDNORAZOWEJ zmiany od środy 1 kwietnia,
od godz. 12. Taką opcję znajdziesz przy oknie logowania w Moje konto."
Nie znalazłem takiej opcji, a z napisanego w tym temacie posta wnioskuję, że nie ma już
takiej opcji. Mam rację? ;(

Przypięty post. Nastąpiła zmiana terminu i ksywkę będziesz mógł zmienić jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną problem z pętlą przekierowań nadal występuje. Usunięcie cookies póki co nic nie pomogło. Nie zdarza się to za każdym razem, jedynie przy niektórych próbach wejścia na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować