Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

UWAGA! Zmiana ksywek na gram.pl UWAGA!

1261 postów w tym temacie

Termin zamiany ksywek prawdopodobnie przesunie się o dzień (odpowiednio środa i czwartek). Tak, nie musicie na każdym kroku przypominać, jaki jutro jest dzień. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2009 o 15:47, Laid back napisał:

Termin zamiany ksywek prawdopodobnie przesunie się o dzień (odpowiednio środa i czwartek).

TO jeżeli tak przesuwacie to nie lepiej było to zrobić za jakis tydzień/miesiąc? Chyba że jutro chcecie dać ładne takie oficjalnie info "Przesuwania nie będzie! To był żart!" :P

Dnia 31.03.2009 o 15:47, Laid back napisał:

Tak, nie musicie na każdym kroku przypominać, jaki jutro jest dzień. ;)

Jutro jest Prima Aprillis i jeżeli to jest zart to az nie dowierzam ze chciało wam sie taką akcje ogranizowac, bo przeciez dużo roboty przy tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2009 o 15:57, wip_01 napisał:

TO jeżeli tak przesuwacie to nie lepiej było to zrobić za jakis tydzień/miesiąc? Chyba
że jutro chcecie dać ładne takie oficjalnie info "Przesuwania nie będzie! To był żart!" :P


Na 90% tak napiszą i jeśli tak napiszą to się nie zdziwię :D

Dnia 31.03.2009 o 15:57, wip_01 napisał:

Jutro jest Prima Aprillis i jeżeli to jest zart to az nie dowierzam ze chciało wam sie
taką akcje ogranizowac, bo przeciez dużo roboty przy tym.


Byś się zdziwił :P
I najprawdopodobniej się zdziwisz jeśli jest to faktycznie żartem przynajmniej na tę chwilę tak to wygląda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2009 o 16:01, wdowiakm napisał:

I najprawdopodobniej się zdziwisz jeśli jest to faktycznie żartem przynajmniej na tę
chwilę tak to wygląda :D


Żart po tysiącu zapewnień , że "to nie Prima Aprilis, tylko najszczersza prawda", byłby niewypałem, a nie dobrym kawałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2009 o 16:15, Łowca Gier napisał:

/.../


Dla nas niewypałem i kiepskim żartem...
Pamiętaj wszystko jest możliwe przekonamy się już jutro i pojutrze ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co mi smaku narobili.... Ile się opału najadłem przez swojego nicka.. tylko ja wiem... a tu taka szansa wszystko naprawić... trzymam kciuki!!!

Ps. Nie żebym się nazwiska wstydził, ale na nick to głupio, co nie? Najweselej będzie jak zmienią nick, a ja nie będę mógł go poprawić. Mój nick po zmianie przez gram.pl będzie wyglądał tak: "Jaboski". Nie wiem co lepsze :(... Boski Ja ! - to prawie tak jak Ave Cezar !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co mi smaku narobili.... Ile się opału najadłem przez swojego nicka.. tylko ja wiem... a tu taka szansa wszystko naprawić... trzymam kciuki!!!

Ps. Nie żebym się nazwiska wstydził, ale na nick to głupio, co nie? Najweselej będzie jak zmienią nick, a ja nie będę mógł go poprawić. Mój nick po zmianie przez gram.pl będzie wyglądał tak: "Jaboski". Nie wiem co lepsze :(... Boski Ja ! - to prawie tak jak Ave Cezar !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2009 o 16:36, Jabłoński napisał:

Ps. Nie żebym się nazwiska wstydził, ale na nick to głupio, co nie?


Nie. Dlaczego?

Dnia 31.03.2009 o 16:36, Jabłoński napisał:

Mój nick po zmianie przez gram.pl będzie wyglądał tak: "Jaboski".


Jabloski.

Dnia 31.03.2009 o 16:36, Jabłoński napisał:

Nie wiem co lepsze :(


Nie wiem, co gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2009 o 17:00, 21question napisał:

moz ludzie z forum zauwaza ile osob sie tym jaralo a oni zrobili z tego kawal i naprawde
kiedys wprowadza taka opcje


Jakby teraz tej opcji nie wprowadzili to nie byłby to dowcip tylko chamstwo. Ciekawe jak postąpią ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2009 o 16:01, wdowiakm napisał:

I najprawdopodobniej się zdziwisz jeśli jest to faktycznie żartem przynajmniej na tę
chwilę tak to wygląda :D

Teraz wszyscy spodziewają się że to żart, a oni mogą zrobić prima-aprilis i naprawdę te zmiany jutro wprowadzić (i to dopiero będzie niespodzianka adekwatna do dnia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby to miało być prima aprilis, to by nie było ostrzeżenia o zmianie nicków. Nagle wchodzimy na forum a tu... surprise! :D I latają szerszenie bez "ń" w nicku, sigi bez kropki, cinusy bez apostrofa, itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm, czyli dostałbyś, którąś tam cyfrę. Swoją drogą dziko wejść na forum po jakimś tygodniu nie załapać się na info o zmianie, a tu nagle jakiś bubel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2009 o 16:24, rob006 napisał:

Raczej realista ;]

Emorealista chyba, pachniesz pesymistą. No przynajmniej w tamtym poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2009 o 17:50, confident napisał:

Dobry kawał byłby, jakby każdemu kto zmieni sobie nick, cofali rangę do obywatela, śmiałbym
się chyba przez rok ;PP

To by było najlepsze! :D Ja i tak olewam te statusy x]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziesięć stron temu napisałem post na który nie doczekałem sie odpowiedzi wiec go tu powtarzam.

--------------------------------------------------

Mam dość istotne pytanie: w mailu twierdzicie że "Kolejność przyznawania ksywek w przypadku powtarzania się, ustalona została według daty utworzenia konta."

A co jesli na przykład:

Uzytkownik 1 ma nick ĄĆ, zarejestrował się na forum 22.10.2001
Uzytkownik 2 ma nick AC, zarejestrował się na forum 10.11.2005

W/g tego co napisaliście użytkownik 1 (ĄĆ) powinien otrzymac teraz nick AC, a użytkownik 2 (AC) powinien otrzymac nick AC1. Bo jest będzie inaczej, to to bedzie jawne działanie na "niekorzyść" uzytkowników. To przecież uzytkownik 1 ma prawo otrzymać nick AC jako był Waszym forumowiczem i klientem o wiele dłuzej i to jemu powinny przysługiwać "lepsze" prawa.

Na zakończenie dodam, iż obecny nick mam z winy adminów - poprzez przeprowadzkę w którymś z kolejnych wcieleń forum do mojej oryginalnej ksywki zostało dodane "moded" (czy jakoś tak) i ponieważ w tym czasie na forum byłem mniej aktywny z powodu "real life" nie zdazyłem wrócić do swojej pierwotnej ksywki, która została w międzyczasie już zajęta.

Chyba portalowi nie zależy by karać ich długotrwałych uzytkowników? Ponadto pierwszy raz się spotykam z czyms takim jak konieczność zmiany ksywki przed długotrwałych uzytkowników (pomijam wszelkie przypadki gdy ksywka jest wulgarna czy też nieobyczajna, bowiem takie są zykle wykluczane już na poczatku swojego istnienia). Skoro forum dopuszczało taką możliwość na początku nie powinno nagle zmieniać swojej polityki po tak długim okresie działania.

Słowo komentarza ogólnego: wykluczanie polskich liter jest takie.. "niepolskie"... Ja rozumiem unifikacja, Unia Europejska itp, ale od dawien dawna Polacy zawsze znależli sposoby by nawet do standardowego, komputerowego ASCII dodawać polskie znaczki - dla mnie ten ruch gram.pl to krok w epokę komputerowych dinozaurów, a wymówka "nowego systemu logowania" nie jest niczym wiecej jak obijaniem się programistów, którzy zamiast wziąc sie do pracy i zaprogramować lepszy system, postanowili pójść na łatwiznę i dodatkowo sie polenić.

Proponuję w następnym kroku zabronić używania polskich liter w postach na forum. A co, jak leniuchować, to po całości. Ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować