Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 02.04.2008 o 19:27, pretorianie napisał:

Może informacja nie do końca taka jaką się tutaj wypisuje, ale czy wiecie że dzisiaj
są 35 urodziny telefonu komórkowego?

Tak ja wiem ale wiesz może i nie dawno je wprowadzili ale jak sie za ten czas potrafiły rozwinąć !. Wiele wiele funkcji w takim malutkim pudełeczku :P ( mówię dosłownie ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, a pomyśleć, że pierwsza "komórka" była wielkości walizki :P A potem to były takie do noszenia na ramieniu ;) Hehe, z perspektywy czasu to śmiesznie wygląda :D
Cóż, ja chyba zdecyduję się w końcu na jakiś telefon z serii Walkman - bo mi chodzi przede wszystkim o telefon muzyczny

EDIT: Hmmm... znalazłam całkiem atrakcyjny telefon... Nokia 5310, co powiecie? To jest chyba telefon z serii Xpress Music, czyli pewnie stawiają na muzykę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.04.2008 o 19:31, Dekerinho6 napisał:

rozwinąć !. Wiele wiele funkcji w takim malutkim pudełeczku :P ( mówię dosłownie ) :)

Dokładnie, wcześniej to były małe cegiełki. Ważyły trochę ponad 1 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 19:47, YOUlia napisał:

EDIT: Hmmm... znalazłam całkiem atrakcyjny telefon... Nokia 5310, co powiecie?
To jest chyba telefon z serii Xpress Music, czyli pewnie stawiają na muzykę :)


Świetny telefonik. Doradziłem go koleżance jakieś 2-3 miesiące temu i jest bardzo zadowolona. Dwie pozytywne rzeczy rzuciły mi się w oczy, gdy oglądałem: jest bardzo cienki, oraz ma standardowe wyjście na słuchawki - nie jakiegoś micro-jacka, czy w ogóle nie wiadomo co jak to Nokia ma we zwyczaju. Poza tym chyba standard jeśli chodzi o funkcjonalność i parametry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 19:47, pretorianie napisał:


> rozwinąć !. Wiele wiele funkcji w takim malutkim pudełeczku :P ( mówię dosłownie
) :)
Dokładnie, wcześniej to były małe cegiełki. Ważyły trochę ponad 1 kg.

hehe wiem wiem mój kolega jeszcze ma takiego oczywiście kupił sobie nowego ale tego ma na pamiątke naprawdę ciężki około 1 kg. a wielki jak nie wiem a teraz to takie malutkie i napchany różnego typu funkcjami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 20:08, Dekerinho6 napisał:

>
> > rozwinąć !. Wiele wiele funkcji w takim malutkim pudełeczku :P ( mówię dosłownie

> ) :)
> Dokładnie, wcześniej to były małe cegiełki. Ważyły trochę ponad 1 kg.
hehe wiem wiem mój kolega jeszcze ma takiego oczywiście kupił sobie nowego ale tego ma
na pamiątke naprawdę ciężki około 1 kg. a wielki jak nie wiem a teraz to takie malutkie
i napchany różnego typu funkcjami :)

Wiem coś o tym mój kumpel tesz zostawił sobie taką cegełkę na pamiątke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 20:05, KrzyCH1995 napisał:

Około ile kosztuje SE k310i ??

Chwila w google to nie tortura ;P
od ~ 290 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.04.2008 o 20:12, Mezo505 napisał:

Wiem coś o tym mój kumpel tesz zostawił sobie taką cegełkę na pamiątke!

Dokładnie później jest taka miła pamiątka no i można pospominać tamtejsze komórki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 20:24, Dekerinho6 napisał:


> Wiem coś o tym mój kumpel tesz zostawił sobie taką cegełkę na pamiątke!
Dokładnie później jest taka miła pamiątka no i można pospominać tamtejsze komórki :P

Może z kilka lat sprzeda ją do muzeum i werznie dużą kasę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 20:42, Mezo505 napisał:

>
> > Wiem coś o tym mój kumpel tesz zostawił sobie taką cegełkę na pamiątke!
> Dokładnie później jest taka miła pamiątka no i można pospominać tamtejsze komórki
:P
Może z kilka lat sprzeda ją do muzeum i werznie dużą kasę!

No całkiem możliwe ale to nie wcześniej jak za jakies 10 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 19:51, YOUlia napisał:

Heh, ja pamiętam jeszcze starego Boscha mojego taty... oj, to dopiero był klocek... a
kosztował coś koło 1000 zł :D

Pamiętam takie Bosche. Rzeczywiście to było coś. Oczywiście komórki najpierw to pokazały się np. w samochodach. ale były zbyt ciężkie żeby je przenosić. No to wymyślili takie, które można przenosić. 1 kg można już sobie do "kieszeni" wsadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 22:01, pretorianie napisał:

Pamiętam takie Bosche. Rzeczywiście to było coś. Oczywiście komórki najpierw to pokazały
się np. w samochodach. ale były zbyt ciężkie żeby je przenosić. No to wymyślili takie,
które można przenosić. 1 kg można już sobie do "kieszeni" wsadzić.


Mój wujek kiedyś dostał w Niemczech kilka takich cegiełek - Bosch też tam był. Nie miał co z tym zrobić, to to rozdał mnie, mojemu bratu i kuzynom - tak powiększyłem kolekcję swoich telefonów o Nokię 5110 (brat dostał do niej extra żółtą obudowę ;)) i Motorolę StarTAC 140. Fajne są :D Do dzisiaj lubię czasem posłuchać monofonicznych dźwięków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sry za drugiego posta, ale już za późno na edycję. Oto zdjęcia jakie wychodzą tym Samsungiem. Mi całkowicie wystarczą bo są dosyć porządne. Kiedyś widziałem u kolegi (chyba miał właśnie E250) świetny efekt szkicu co wygląda rzeczywiście jak by ktoś to narysował. Tu macie te efekty: http://www.t-k.pl/p/artykul?i26=3269&o27=3#zdjecia_komorka
Już na 75% wybiorę tego Samsunga, ale może ktoś da mi jakiś argument, że lepiej wybrać SE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się