Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 08.05.2006 o 19:41, Winmenia napisał:

Niom ale co zrobisz jak dobry fonik to sie trzyma cena :)


Czy ja wie mczy taki dobry? Poza tym że nieźle wygląda i fajnie się rozkłada, to taka 6230i bez kart pamięci i z bardzo słabym aparatem... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.05.2006 o 20:31, W3 napisał:

Czy ja wie mczy taki dobry? Poza tym że nieźle wygląda i fajnie się rozkłada, to taka 6230i
bez kart pamięci i z bardzo słabym aparatem... :P

Jednak swoją cena ma i widocznie są powody aby miała :) Mi sie ten fonik podoba nieo m ale cena nie zachęca :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili mam nokie 3220(aparat,wideo,polifonia,swiatła po bokach obudowy) na początku mi się podobał potem się znudził, brak w nim jest portu podczerwieni albo bluetooth, moim ideałem jest SE W800i, którego jutro będe szcześliwym posiadaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 13:50, balduran2 napisał:

moim ideałem jest SE W800i, którego jutro będe szcześliwym posiadaczem.

Gratuluję, świetny telefon. Ja w wakacje bede musiał pomyśleć nad wymianą swojej Motoroli c975, ponieważ znudziła mi się juz troszke i jest jednak troszkę za duża(ma to też swoje plusy, cieżko ją zgubić), ale póki co nie mam swojego faworyta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 13:08, Winmenia napisał:

Jednak swoją cena ma i widocznie są powody aby miała :) Mi sie ten fonik podoba nieo m ale
cena nie zachęca :) :P


Owszem. Jest jeden. Taki sam jak fakt, że telefon byłreklamowany na TVN 24. Target. A są to ludzie z kadry kierowniczej, posiadający conajmniej BMW 5 czy Volvo S80.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Ile powinienem dostać, albo ile powinienem domagać się w komisie za Nokię 3220??? telefon jest w stanie bardzo dobrym, posiada wszystko, czyli ładowarkę, obrazki do tylnej obudowy, niedawno kupiłem oryginalne boczne gumki, etc. Nie chcę, żeby zrobiono mnie w bambucho, a nie wiem jakiej ceny powinienem się domagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zapytam o sprawę dotyczącą siecie , jako , że tematu o sieciach komórkowych nei znalazłem. Moje pytanie brzmi następujaco : Czy użytkownicy Plusa ( mam nadzieje, że ktoś z Was jest :) mają dzisiaj problem z siecią ? Mój Abonament widocznie nie zawsze gwarantuje mi dostępność Siecii. U innych osób, które są Abonentami Plusa zauważyłem podobny problem. Sęk w tym , iż użytkownicy Mixa mają, przynajmniej niektórzy. Moze mi ktos powiedzieć czy to regionalny problem czy Wy też go odczuwacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 10:13, upiordliwy napisał:

A ja zapytam o sprawę dotyczącą siecie , jako , że tematu o sieciach komórkowych nei znalazłem.
Moje pytanie brzmi następujaco : Czy użytkownicy Plusa ( mam nadzieje, że ktoś z Was jest :)
mają dzisiaj problem z siecią ? Mój Abonament widocznie nie zawsze gwarantuje mi dostępność
Siecii. U innych osób, które są Abonentami Plusa zauważyłem podobny problem. Sęk w tym , iż
użytkownicy Mixa mają, przynajmniej niektórzy. Moze mi ktos powiedzieć czy to regionalny problem
czy Wy też go odczuwacie?


U mnie wsio działa normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 22:34, bartheez napisał:

Mam pytanie. Ile powinienem dostać, albo ile powinienem domagać się w komisie za Nokię 3220???
telefon jest w stanie bardzo dobrym, posiada wszystko, czyli ładowarkę, obrazki do tylnej obudowy,
niedawno kupiłem oryginalne boczne gumki, etc. Nie chcę, żeby zrobiono mnie w bambucho, a nie
wiem jakiej ceny powinienem się domagać.


Popatrz na allegro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o Sony Ericssonie p910i? Bo w najbliższej przyszłości (czyt. dziś, albo jutro) zamierzam się w takową zaopatrzyć. Do tej pory słyszałem znaczną większość pozytywnych opinii, ale pomyślałem, że zapytam się i tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 12:22, Marrbacca napisał:

A co sądzicie o Sony Ericssonie p910i? Bo w najbliższej przyszłości (czyt. dziś, albo jutro)
zamierzam się w takową zaopatrzyć. Do tej pory słyszałem znaczną większość pozytywnych opinii,
ale pomyślałem, że zapytam się i tutaj.


Miałem go przez 3 tygodnie. Cóż, jest brzydki, a interfejs ma jakiś taki nielogiczny (mix UI Sony i Ericssona), naładowany i również brzydki. Ale tak poza tym, zastrzeżeń nie mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 12:35, W3 napisał:

Miałem go przez 3 tygodnie. Cóż, jest brzydki, a interfejs ma jakiś taki nielogiczny (mix
UI Sony i Ericssona), naładowany i również brzydki. Ale tak poza tym, zastrzeżeń nie mam :P

hehe, ale całe szczęście, że nie przykładam wielkiej wagi do wyglądu, a i do interfejsu pewno da się przyzwyczaić :) Czyli jeśli więcej zastrzeżeń nie ma, to bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)
Mam problem - postawiłem sobie stronkę WAP z grami.. Ale gdy próbóję coś ściągnąć pojawia mi się komumikat "Błąd Sieci - dane zbyt długie". Mam Siemensa AX72
W czym jest problem i czy da się to naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 15:53, W3 napisał:

Owszem. Jest jeden. Taki sam jak fakt, że telefon byłreklamowany na TVN 24. Target.
A są to ludzie z kadry kierowniczej, posiadający conajmniej BMW 5 czy Volvo S80.


Niom ale tak to juz jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 18:42, Winmenia napisał:

Niom ale tak to juz jest...


A czy ja mówię że to źle? Korzystałem z 8800 przez jeden dzień (mój znajomy sprzedaje telefony) i coż... to nie dla mnie - nie jestem znudzonym 30-40 latkiem - dla mnie o wiele lepsza jest RAZR V3x która wzbudza podobne emocje wśród ludzi, a jest tańsza i obsługuje UMTS (tylko szkoda że nie EDGE - nie wszędzie jest 3G), która, swoją drogą, przyjdzie do mnie za tydzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Słuchajcie, szukam taniego działającego telefonu- i myślałem o Nokii 5510- co sądzicie o tej cegle? Może mała nie jest, ale w zasadzie na rozmiarach mi nie zależy, za to ma wygodna klawiaturkę i mp3. Jeśli polecacie coś innego, to napiszcie, z góry dzięki (aha nie zalezy mi na bajerach w stylu kolorowy wyświetlacz, aparat fotograficzny itd.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem tą Nokię przez 3 lata i jedyne co mi przeszkadzało to pojemność pamięci na MP3. 64 MB to mało jak na dzisiejsze standardy, choć w momencie premiery telefonu była to nowość. Telefon nie jest zły. Aha, oprogramowanie do wgrywania MP3 nie działa pod WinXP, a do wgrywania trzeba używać tego programu. Konwertuje on te MP3 na jakiś bardziej przyswajalny dla telefonu format.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za drugi post, ale jeszcze coś wymyśliłem.

Pomimo tego, że na XP nie da się wgrywać MP3 to wadę tą rekompensuje radio. Szkoda, że nie można zapisywać stacji po nazwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2006 o 13:48, Arclight napisał:

Przepraszam za drugi post, ale jeszcze coś wymyśliłem.

Pomimo tego, że na XP nie da się wgrywać MP3 to wadę tą rekompensuje radio. Szkoda, że nie
można zapisywać stacji po nazwach.


Czyli jeśli mam XP to w ogóle sobie muzyczki na 5510 nie posłucham? Uu, lipa. To może 7710, ta koma ma klimat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się