Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2008 o 22:09, Miluś napisał:

Tak, wiem, że to nie telefony z twojej półki, też uważam, że fajnie jest pojeździć palcem
po wyświetlaczu telefonu co ostatnimi czasy stało się bardzo modne, jednak dla mnie kombajn
jak SE P1i lub nawet ta Toshiba którą już wkrótce masz mieć w posiadaniu to tylko półśrodek . Mnie taki
telefon (czy to jeszcze telefon?) nie jest potrzebny, bo aby przeglądać wygodnie
zarządzać plikami, pakietem biurowym lub przeglądać zasoby sieci używam laptopa


Kwestia potrzeb w użytkowaniu. W moim przypadku (zawodzie) ciężko byłoby mi się poruszać z laptokiem. Wygodniejsze i praktyczniejsze jest tego typu urządzenie. P1i zaś zmieniam na Toshibę z dwóch powodów - po pierwsze chcę zmienić Smartphone na Windows a po drugie zaczyna mnie nużyć osobny moduł GPS.

Dnia 04.12.2008 o 22:09, Miluś napisał:

, kiedy potrzeba mi zrobić zdjęcie to używam do tego aparatu cyfrowego lub od niedawna lustrzanki,


Tu nie będę się spierał. Zawsze uważałem, że aparat cyfrowy to niewypał jeśli chodzi o zastosowanie tegoż urządzenia w komórce.

Dnia 04.12.2008 o 22:09, Miluś napisał:

Jeśli chodzi o to, czy jestem testerem telefonów. Nie nie jestem, ale rocznie przez mój dom przewija się wiele
telefonów, które sam użytkuje lub użytkuje ich moja rodzina, rzadziej znajomi, dzięki temu mam realny obraz i
opinię, a nie tylko zdanie zasłyszanie od kolegi lub przeczytane na jakimś portalu internetowym i wydaje mi
się, że mam w temacie urządzeń komunikacyjnych większe pojęcie niźli większość osób. Chociaż masz prawo
się ze mną nie zgadzać, z resztą tak jak każdy i tak i ja mam prawo nie zgadzać się z innymi.


U mnie również przewija się trochę telefonów. Sam zmieniam telefony nie rzadziej niż raz w roku. Poza tym to, że telefon jest użytkowany przez kogoś z rodziny nie oznacza, że opinia tej osoby jest wiarygodna. Każdy z nas dla każdego z nas jest takim samym źródłem opinii jak inne vortale zawierające opinie użytkowników. Poza tym jest kilka vortali zajmujących się poważnie testowaniem i przedstawianiem wiarygodnych opinii (np. http://www.pocketnow.com ). To tak jak ze sprzętem komputerowym. Na temat nowości nie znajdziesz opinii ani testów bo nie sądzę abyś miał nowy model kilka dni po wejściu na rynek. To tylko ja jestem na tyle nawiedzony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.12.2008 o 22:47, mrosi napisał:

U mnie również przewija się trochę telefonów. Sam zmieniam telefony nie rzadziej niż
raz w roku. Poza tym to, że telefon jest użytkowany przez kogoś z rodziny nie oznacza,
że opinia tej osoby jest wiarygodna. Każdy z nas dla każdego z nas jest takim samym źródłem
opinii jak inne vortale zawierające opinie użytkowników. Poza tym jest kilka vortali
zajmujących się poważnie testowaniem i przedstawianiem wiarygodnych opinii (np. http://www.pocketnow.com
). To tak jak ze sprzętem komputerowym. Na temat nowości nie znajdziesz opinii ani testów
bo nie sądzę abyś miał nowy model kilka dni po wejściu na rynek. To tylko ja jestem na
tyle nawiedzony...


Jeśli telefon ma ktoś z rodziny to niejako znaczy to, że mam go ja, bawię się, testuje, czasem zamieniam się na mój telefon na kilka-kilkanaście dni, więc to nie są suchary typu "o fajny", "a, słaby bo ma tylko 100 megapikselów i 1000x zoom optyczny". A więc tak. Nokię E51 posiadam od Grudnia 2007 roku czyli ostatnio stuknął mu rok, 2 tygodnie po premierze, w Anglii został kupiony LG Ku990 Viewty, w podobnym odstępie od premiery parę innych telefonów, nie wszystkie ale kilka tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam do Was pytanie. Ponieważ znam się na telefonach komórkowych nieco słabiej, niż chomik na pływaniu w pomidorówce, zwracam się do Was z nie dającym żyć zagadnieniem: czy do tej oto Nokii 6500 http://www.lucasgsm.pl/component/option,com_virtuemart/category_id,16/flypage,flypage.tpl/page,shop.product_details/product_id,95/ oraz tegoż Sony Ericssona K800i http://www.lucasgsm.pl/component/option,com_virtuemart/category_id,14/flypage,flypage.tpl/page,shop.product_details/product_id,133/# istnieje możliwość dodania wewnętrznej karty pamięci? Być może jest to napisane w specyfikacji/danych technicznych, ale po raz, moja leniwy nie zna granic, a dwa, moja nie rozumiejący wiele. ;- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 14:38, DJ Szlafrok napisał:

istnieje możliwość dodania wewnętrznej karty pamięci?


Chyba zewnętrznej :). W obu przez Ciebie wymienionych telefonach, istnieje taka możliwość. W Nokii karty microSD, a w SE M2 (przynajmniej w moim w610i są takie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 15:18, milten6 napisał:

Chyba zewnętrznej :). W obu przez Ciebie wymienionych telefonach, istnieje taka możliwość.


A, tak, braki w myśleniu plus latające nie wiadomo gdzie palce działają cuda. ;- ) Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że w MixPlusie jest możliwość wymiany telefonu przed końcem umowy. Ile takowa wymiana kosztuje i jakie telefony są możliwe do wymiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie polecacie słuchawki di rel. Sony Ericsson K770i? Takie żeby dobrze się trzymały w uchu i nie wypadaly i jak gra muzyka, to zeby ze sluchawek nie byla za glosna i nie przeszkadzala innym w kolo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Mam takie jedno drobne pytanie. Orientuje się ktoś, kiedy w Polsce będzie dokładna premiera Nokii 5800 XpressMusic? I z jaką dokładnie ceną? Bo nie udało mi się tej informacji znaleźć, poza przybliżonymi przeliczeniami Euro. A te jak wiadomo, nie zawsze się sprawdzają.

Jakby ktoś miał pewne i rzetelne informacje, to byłbym wdzięczny :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś może namiary na stronę skąd mogę sciągnąć sterowniki USB do Noki 6233 ?? Niestety zgubiłem płytę od telefonu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam, mam pytanko....
do wyboru mam teoretycznie u900 i omnie. cena nie gra roli. który telefon wybrać i dlaczego nie ten drugi ?
szczególnie to co wyboldowałem mnie interesuje. czy ktoś spotkał się z opinią, że coś w którymś z tych telefonów jest bardzo skaszanione ?
za odpowiedź z góry dzięki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, ma telefon w mixplusie-samung j700 i jka wejde w internrt a mam wykupiony pakiet to i tak mi kasa szybko leci jakby bez pakietu, serwis gprs mam akty...co mam zrobić zeby w tele przeglądać strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 18:26, Lukas813 napisał:

Mam problem, ma telefon w mixplusie-samung j700 i jka wejde w internrt a mam wykupiony
pakiet to i tak mi kasa szybko leci jakby bez pakietu, serwis gprs mam akty...co mam
zrobić zeby w tele przeglądać strony?

Najlepiej skontaktuj się z operatorem .
Wyjaśnij problem, poproś o SMS''a konfigurującego i sprawa załatwiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 20:33, Zero Hunter napisał:

Wie ktoś coś na temat nowszych w580i?
Bo w starszych wersjach podobno klawisze trzaskały.


Nie ma nowszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się