Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dzięki za wyczerpującą recenzję. ;) No o tej baterii to słyszałem, ale z tego co mówili to ,ze krótko trzyma, ale trochę dłużej... ;P Nie bym Ci coś zarzucał, ale czy ty często męczysz swój telefonik, że tak szybko bateria pada ? ;P Jak będę mógł zakupić nowy telefon to będę pamiętał o Twojej recenzji. :)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam komórke Sony Ericson k750i i chciałbym sobie kupić czytnik pamięci i karte pamięci (ok 1Gb) czy mógłby mi ktoś doradzić jakiej firmy powinny być te rzeczy i jaki najelpszy jest typ karty dla mojej komórki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 14:44, Stein napisał:

Mam komórke Sony Ericson k750i i chciałbym sobie kupić czytnik pamięci i karte pamięci (ok 1Gb) czy mógłby mi
ktoś doradzić jakiej firmy powinny być te rzeczy i jaki najelpszy jest typ karty dla mojej komórki?

Typ karty: Memory Stick (PRO Duo/Duo).
Jeśli to telefonu Sony Ericsson to chyba najlepiej kartę firmy Sony, ewentualnie Kingstone.
Na przykład taką:
http://allegro.pl/item555185571_m_stick_pro_duo_pamiec_1gb_do_sprzetu_sony_fv.html
Odnośnie czytnika kart - nie wiem czy jest potrzebny, skoro telefon (z kartą pamięci w środku) można podłączyć bezpośrednio do komputera kablem USB. Ale jeśli się upierasz to czytnik (najprawdopodobniej) taki:
http://allegro.pl/item565115118_nowy_oryg_czytnik_kart_m2_sony_ericsson_ccr_60_fv.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 18:20, Stein napisał:

Ok dziękuje bardzo.

Tamten czytnik jest do innych kart, niż te z K750i. Szukaj czytników kart Memory Stick ProDuo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat, który telefon wybrać?

Iphone 3G, Samsung Omnia, HTC Touch Diamond czy HTC Touch Pro?


Chodzi mi głownie o dostęp do internetu i duże możliwości multimedialne... Przydałyby się też jakieś strony opisujące/recenzujące te telefony.

Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 21:11, Chaotizz napisał:

Mam dylemat, który telefon wybrać?

Iphone 3G, Samsung Omnia, HTC Touch Diamond czy HTC Touch Pro?


Chodzi mi głownie o dostęp do internetu i duże możliwości multimedialne... Przydałyby
się też jakieś strony opisujące/recenzujące te telefony.

Z góry dzięki.


Skłaniałbym się ku iPhone''owi 3G lub HTC Touch Pro. Generalnie wybrałbym HTC ze względu na klawiaturę QWERTY, większe możliwości (WM, aparat autofocus itd.), brak iTunes i wszystkiego z przedrostkiem i. Za iPhonem przemawia naprawdę bardzo dobra przeglądarka internetowa, która jest baardzo wygodna tyle, że nie posiada Flasha, a to znaczący minus (nawet na symbianie już można oglądać gametrailers ;-]), odtwarzacz który fakt faktem nie odtwarza .flac(!), ale jest naprawdę funkcjonalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś telefon SE C702? Mam kilka pytań:
Jak ustawić własny dzwonek , bo mam na karcie pamięci swoje piosenki, ale widać je tylko w multimediach i nie moge nic dodatkowego usawic jako dzownek tylko te podstawowe.
Jak zmienić na własny motyw bo tylko są te podstawowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam jedno pytanie co mam ustawić aby wyświetlalo mi miejscowość, w ktorej jestem tzn o najbliższej stacji nadawczej czy coś takiego, zeby miejscowosc czy tam ulice wyswietlalo na gorze w SE C702?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrego telefonu do 550 zł. Przede wszystkim ważne by miał aparat 3,2 mpx, dobry odtwarzacz mp 3 i w miarę duży wyświetlacz. Inne bajery mile widziane :) Najlepiej coś z SE i byle nie Samsung :/ Po użytkowaniu sgh 250 już nigdy więcej nie kupie telefonu z tej firmy. Mam na oku SE K800i, ale może doradzicie jeszcze coś ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 21:33, GringoG3 napisał:

Tu nie podoba mi się ogólny wygląd, ale za to aparat ma 5 mpx ;) No i szukam raczej nowego. Dużo bajerów ma SE W595i jak np licznik kroków, identyfikacja piosenek z radia czy zmiana utworu przez potrząśnięcie telefonem. Jednak jest trochę drogi :/ A co sądzicie o LG KC 550 ? Tani, ładny, aparat 5 mpx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 21:23, choper napisał:

Szukam dobrego telefonu do 550 zł. Przede wszystkim ważne by miał aparat 3,2 mpx, dobry
odtwarzacz mp 3 i w miarę duży wyświetlacz. Inne bajery mile widziane :) Najlepiej coś
z SE i byle nie Samsung :/ Po użytkowaniu sgh 250 już nigdy więcej nie kupie telefonu
z tej firmy. Mam na oku SE K800i, ale może doradzicie jeszcze coś ciekawego?


Ja posiadam K800i i na prawde polecam aparat 3.2 bateria długo trzyma i ma dużo różnych innych bajerów polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście posiadam W960i i jestem z niego zadowolony. 3,2MPx, pamięć 8GB, WiFi, dotykowy ekran, ale cena trochę wyższa już to 550zł które chcesz wyłożyć na telefon... a co do tego LG to niczego sobie taki telefon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra - wiecie może jakie są NAPRAWDĘ dobre gry na nokię E61 (symbian, 320x240) ? Nie chodzi mi o te przereklamowane cify, tylko o coś dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zamówiłem telefon LG KC 550 i myślę, że jak na cenę 500z3 (znalaz3em tanio, w sklepach po 700 -.-) to możliwości ma świetne. Aparat 5 mpx, filmy robi świetne ( http://www.youtube.com/watch?v=BtUSLxZnkf0) i ma żyroskop, czyli ten bajer z przekręceniem obrazu wraz z przekręceniem telefonu :) No i ma duży wyświetlacz, a to dla mnie ważne bo dotychczas w moich komórkach były to rozdzielczości 128x128. Wygląd te? nie najgorszy. Mam tylko pytanie: czy można tu wgrać gry .jar? Czyli te które można ściągać z gazet itp.

20090228183356

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema, mam jedno pytanie.

Posiadam Nokie 5310 Xpress Music. Raz "usiadłem" na telefon, i przy okazji zepsułem boczne klawisze muzyczne. Są jakby w środku obudowy, nie na zewnątrz. Ten ostatni, albo pierwszy od dołu - gdy go wciskam głośność się zmniejsza, zamiast przewijać/przejść do następnego utworu. Środkowy - normalny, play, z tym, że trzeba się namęczyć żeby go wcisnąć. A pierwszy w ogóle nie działa. Pozostaje gwarancja, czy można je jakoś naprawić "domowym" sposobem?

Btw. wie ktoś, jak można wsadzić nr kontaktu (nie wizytówkę) do smsa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A da się jakoś stwierdzić po danych technicznych czy na telefonie będą działać gry .jar? Bo np na samsungu sgh e250 pisze, że ma java a nie można wgrać gier .jar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 19:26, choper napisał:

A da się jakoś stwierdzić po danych technicznych czy na telefonie będą działać gry .jar?

Sprawdzić czy obsługuje jave

Dnia 28.02.2009 o 19:26, choper napisał:

Bo np na samsungu sgh e250 pisze, że ma java a nie można wgrać gier .jar.

Można, tylko trzeba wiedzieć jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się