Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 17.02.2009 o 19:32, krl.krl napisał:

> A jaki będzie miał Idou ekran dotykowy?? Zwykły na siłę czy taki jak w Iphonie?

Z tego co pamiętam to nie siłowy, ale nie jestem pewien czy ta sama technologia co w
iPhone. Na pewno nie ma multidotyku, chyba że userzy dorobią jak miało to miejsce w G1.


Aha. W danych technicznych na gsmarena jest że wyświetlacz ma -> Accelerometer sensor. To to jak w Iphonie że jak obrócimy telefon obraz się obróci?

Edit: Ogólnie to Idou wygląda na fajny telefon z zapowiedzi. Tylko niestety aparat to przerost formy nad treścią.Po jakiego grzyba komu 12 MP w komórce.I przez to cena będzie pewnie zabójcza na kilometr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 19:49, Vernio napisał:

Aha. W danych technicznych na gsmarena jest że wyświetlacz ma -> Accelerometer sensor.
To to jak w Iphonie że jak obrócimy telefon obraz się obróci?

Tak, ale czujnik położenia to nie cecha ekranu.
btw znalazłem nowy obiekt pożądania czyli HTC MAX 4G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie myślą ?e im wiecej mpx tym lepsze zdjecia, chwyt reklamowy.
Mi do szcześcia wystarczy3a by Motorola A3100 (chyba jeszcze jej nie sprzedają)

20090217210040

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o Palm Pre było już dawno dawno temu. Jak klikniesz News i poprzeglądasz strony to coś znajdziesz.

----------
Jakość muzyki w Xpress Music jest świetna. Do tego wirtualny korektor dźwięku i dobre słuchawki(najlepiej zamknięte).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i, kurde nadal nie wiem. Jedni mówią, ze Nokia 5220 Xpress Music jest świetna, inni że to badziewie. I nie wiem co robić. Doradzi ktoś coś? I jak z baterią przy 0,5 - 1h słuchania muzyki dziennie?

Aha i wysokość - ponad 10 cm. Dużo chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 17:51, Don Zorro napisał:

No i, kurde nadal nie wiem. Jedni mówią, ze Nokia 5220 Xpress Music jest świetna, inni
że to badziewie. I nie wiem co robić. Doradzi ktoś coś? I jak z baterią przy 0,5 - 1h
słuchania muzyki dziennie?


Ale nie wolisz Noki 5300 Xpress Music ma ładniejszą linie i w ogóle ??? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 17:54, Don Zorro napisał:

No nie, raczej zostanę przy 5220. Jak więc odnośnie poprzedniego posta?


Cóż mój kolega ją ma i na pierwszy rzut oka wygląda bardzo fajnie tylko troszeczkę jest duża, ale to w niczym nie przeszkadza odnośnie baterii to nie wiem jak z nią wygląda sprawa, ale myślę że możesz spokojnie tą Nokię kupić ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest spoko. Po prostu oprogramowanie jest trochę przestarzałe, rozdzielczość to prawdziwa męka.
Z baterią to jest tak jak z każdym innym telefonem dziś, 2-3 dni. Przy takim słuchaniu muzyki to podejrzewam że 2 dni jak nic.
Ciężko tak szacować po tym co napisałeś.

I nie jest duża :/ Telefon powinno się wygodnie w ręce trzymać i nie powienien się gubić szybko.
5310 np. jest mała i moim zdaniem nie wygodna przez to.

Najlepszy Xpress na tę chwilę to albo 5320(symbian) albo 5610(to samo co w 5220 tyle że w większej rozdzielczości).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mam takie dość dziwne pytanie xD
Ponieważ od niedawna pojawiły się telefony z dwoma kartami SIM i tu moje pytanie po co te dwie karty, po co one w ogóle są ??? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 21:14, Dekerinho6 napisał:

Ponieważ od niedawna pojawiły się telefony z dwoma kartami SIM i tu moje pytanie po co
te dwie karty, po co one w ogóle są ??? xD


masz np służbową i osobistą :) - masz w jednym tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Załóżmy że pracujesz w jakiejś firmie. Np. Coka Cola.
Rozwozisz towar. Dostajesz więc telefon komórkowy i abonament, ale nie możesz z niego dzwonić prywatnie.
Tak więc kupujesz 2 telefon i masz swój prywatny numer. Ale że czasem denerwuje posiadanie 2 telefonów, wymyślono Duos''y lub po prostu przelotki takie(że się tnie karty np.) Dzięki czemu w pracy używasz SIM od Coke, a po godzinach swojej prywatnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 21:19, Natchan napisał:

Załóżmy że pracujesz w jakiejś firmie. Np. Coka Cola.
Rozwozisz towar. Dostajesz więc telefon komórkowy i abonament, ale nie możesz z niego
dzwonić prywatnie.
Tak więc kupujesz 2 telefon i masz swój prywatny numer. Ale że czasem denerwuje posiadanie
2 telefonów, wymyślono Duos''y lub po prostu przelotki takie(że się tnie karty np.) Dzięki
czemu w pracy używasz SIM od Coke, a po godzinach swojej prywatnej.


aha a więc to po to. Cóż wielkie dzięki ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 21:14, Dekerinho6 napisał:

A mam takie dość dziwne pytanie xD
Ponieważ od niedawna pojawiły się telefony z dwoma kartami SIM i tu moje pytanie po co
te dwie karty, po co one w ogóle są ??? xD


Bardzo komfortowe rozwiązanie. Masz - dajmy na to - kartę z orange i ery. Szybko przełączasz się pomiędzy nimi, bez rozmaitych pierdół i ceregieli ;p

BTW mam pytanko. Jak w Sony Ericcsonie k800i/k810i włączyć takie coś jak "latarka" wiem jak się to włącza w modelu k750i, ale w tych nowszych za ch*** nie mogę tego rozkminić ;p Wspomóżcie biednego Lordzisha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 21:21, Ancient Lord napisał:

BTW mam pytanko. Jak w Sony Ericcsonie k800i/k810i włączyć takie coś jak "latarka" wiem
jak się to włącza w modelu k750i, ale w tych nowszych za ch*** nie mogę tego rozkminić
;p Wspomóżcie biednego Lordzisha.


Nie da sie :) Bo te modele mają lampe ksenonową jak normalny aparat, a te starsze mają zwykłe diody :) Można wgrać sobie aplikacje torch, ale wtedy świeci tylko ta pomarańczowa lampa. Ksenon nie może stale świecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2009 o 21:21, Ancient Lord napisał:

Bardzo komfortowe rozwiązanie. Masz - dajmy na to - kartę z orange i ery. Szybko przełączasz
się pomiędzy nimi, bez rozmaitych pierdół i ceregieli ;p


aha dziękuje ;))

Dnia 18.02.2009 o 21:21, Ancient Lord napisał:

BTW mam pytanko. Jak w Sony Ericcsonie k800i/k810i włączyć takie coś jak "latarka" wiem
jak się to włącza w modelu k750i, ale w tych nowszych za ch*** nie mogę tego rozkminić
;p Wspomóżcie biednego Lordzisha.


W k800i nie ma takiej funkcji latarki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale o ile mnie pamięć nie myli to kuzyn z modelem k800i mógł coś takiego włączyć. A może mi się pomyliło... Mniejsza :P

O co chodzi z tym "Torchem" i jak to wgrać? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna któs program do zmieniania formatu filmów, bo chce przerobić film AVI na 3gp aby móc oglądać go na telefonie.
Program najlepiej darmowy i taki aby przerabiał cały film a nie np. połowę bo to tylko wersja demo programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 21:24, kulfonito napisał:

Nie da sie :) Bo te modele mają lampe ksenonową jak normalny aparat, a te starsze mają
zwykłe diody :) Można wgrać sobie aplikacje torch, ale wtedy świeci tylko ta pomarańczowa
lampa. Ksenon nie może stale świecić :)


Yyy? To co ma HTC Touch Pro w ramach flesza, bo mogę nim normalnie świecić, a na diodę toto nie wygląda? o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się