Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 27.04.2010 o 17:15, Albii napisał:

No to ponowię pytanie, czy jest jakiś porządny, godny polecenia dotykowiec z Wi-Fi i G3, który funkcjonalnością przypomina Iphone i jest w ofercie Ery na abonament ? Bo te 900zł za Iphone 3gs 16gb, to dla mnie bardzo dużo jak na ''telefon''. Ja też mam SE D750i gdzieś od 4lat i jak go kupowałem to był dość nowoczesną technologią i przez ten cały czas dobrze się spisywał, więc chciałbym coś przyszłościowego. ;) Znajdzie się coś takiego ? Nokie raczej odpadają, bo za nimi nie przepadam. http://apps.era.pl/productApp-web/user/jsp/products.jsp


Pomoże ktoś w końcu... ? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2010 o 18:52, Markush napisał:

Nie ma godnych polecenia dotykowców do 900zł. I''m sorry.

No to się domyślam, no ale chyba jak się bierze telefon przy przedłużaniu umowy to nie płaci się pełnej kwoty. Za takiego Iphone co stoi z 2k to bym musiał dać 9 stów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje telefonu, tak do 1000zł, może być używany z allegro
Wymogi:
- dotykowy
- powyżej 3 cali ekran o dobrej rozdzielczości (wyższa niż 240x400 :P )
- Wi-Fi
- GPS

Dałoby rade? ;>
z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2010 o 22:31, sird napisał:

Poszukuje telefonu, tak do 1000zł, może być używany z allegro



iPhone :D polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taką zagwozdkę, w sumie to (chyba) nie jest jakiś problem, ale wolałbym wiedzieć, osssochozzi ;).
Po kolei - mam telefon W200i z softem Orange i kartę Play (Play Fresh). Wczoraj patrzę, a tu komunikat "Odebrano nowe ustawienia. Czy chcesz je zastosować?" (cytat niedosłowny bo z pamięci ;)) a ja, jako człowiek raczej ostrożny, wybrałem "Nie". Zajrzałem do skrzynki odbiorczej, a tam SMS z Play o następującej treści: "Witaj! Wysylaj zdjecia i korzystaj z Internetu w Play! Za chwile otrzymasz darmowe ustawienia dla Twojego telefonu. Zainstaluj je uzywajac menu wiadomosci.". Jak się domyślam, chodziło o te ustawienia, których nie zaakceptowałem :). I teraz pytanie - czy te ustawienia mogły zawierać coś ważnego? Czy bez nich nie będę miał jakichś problemów z siecią itp.? Z tego, co widzę, to jak coś zepsułem wybierając "Nie", to raczej tego nie odwrócę, te odebrane ustawienia nigdzie mi się nie zapisały (do "późniejszego wykorzystania" ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic ważnego. Chyba. Ale i tak najlepiej wejść na stronkę Play i tam masz coś od konfiguracji. Podajesz numer telefonu, model i po paru sekundach otrzymujesz pliki z konfiguracjami na telefon. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2010 o 20:18, sird napisał:

hm.. i jeszcze pytanie.. co sądzicie na temat LG BL40? ;)


Naprawdę stylowy i piękny telefon. Miałem niedawno okazję się nim pobawić i powiem krótko: super telefon! Rewelacyjny aparat 5 MPX i ta obudowa. Po prostu poezja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś styczność z szajsungiem Pixon12 ? Jak tam z nim w praktyce ? No i czy ma Wi-Fi ? Bo na stronce szajsunga nie widzę takich informacji, lecz na innych stronach było napisane, że ma i dlatego nie mam pewności. Zwykły Pixon na pewno Wi-Fi nie ma.

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Chciałbym prosić o radę. Jaki telefon radzicie wybrać? Nokię 6303i classic czy może Sony Ericssona c510? Wszelkie bajery nie są mi potrzebne, dotykowe mnie odrzucają.

Pozdrawiam : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam instrukcji do telefonu Star TV C5000.
Wie ktoś jak w tym telefonie przełączyć na jakość zdjęć 12Megapixeli? Obecnie udało mi się ustawić jakość zdjęć: High i rozdzielczość 1600x1200. Większej nie mogę nie wiem czemu. Z tyłu obudowy pisze że to jest 12.1 Mega Pixela. Mam też problem ze skonfigurowaniem TV. Znajduje mi 2 kanały tylko: TVN (dźwięk niewyraźny) i Polsat bardzo dobry obraz i dźwięk. Wie ktoś jaki format plików video obsługuje ten telefon? Niektóre filmy mi nie działają albo telefon stwierdza że ich nie ma, wchodząc do folderu z filmami mam na środku napis [skasuj].

Dlatego właśnie potrzebna mi dobra instrukcja, to co miałem w pudełku trudno nazwać instrukcją. Jest tylko spis funkcji w formie drzewa że wchodząc w to mam do dyspozycji kolejne odłamy a wchodząc dalej w jakiś z nich itd. Brak opisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2010 o 16:04, Endriu napisał:

Szukam instrukcji do telefonu Star TV C5000.
Wie ktoś jak w tym telefonie przełączyć na jakość zdjęć 12Megapixeli? Obecnie udało mi
się ustawić jakość zdjęć: High i rozdzielczość 1600x1200. Większej nie mogę nie wiem
czemu. Z tyłu obudowy pisze że to jest 12.1 Mega Pixela.

taaa... z opisu ma 1.3
Mam też problem ze skonfigurowaniem

Dnia 06.05.2010 o 16:04, Endriu napisał:

TV. Znajduje mi 2 kanały tylko: TVN (dźwięk niewyraźny) i Polsat bardzo dobry obraz i
dźwięk. Wie ktoś jaki format plików video obsługuje ten telefon? Niektóre filmy mi nie
działają albo telefon stwierdza że ich nie ma, wchodząc do folderu z filmami mam na środku
napis [skasuj].

Dlatego właśnie potrzebna mi dobra instrukcja, to co miałem w pudełku trudno nazwać instrukcją.
Jest tylko spis funkcji w formie drzewa że wchodząc w to mam do dyspozycji kolejne odłamy
a wchodząc dalej w jakiś z nich itd. Brak opisu.

co do instrukcji to: http://tinyurl.com/294ym37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc - mam Samsunga E590, a razem z nim pewien problem z muzyką. Zgrałem sobie z mojej ukochanej domowej biblioteki kilka albumów na telefon (tak gwoli ścisłości, to wszystkie albumy Nirvany ;x). Wszystkie się grzecznie odpalają z wyjątkiem jednego - otóż przy "In Utero" telefon strzela "focha" i zamiast utworu odtwarza pojedynczy trzask, po czym wywala informację, że "treść nieobsługiwana". Najlepsze jest to, że jest dokładnie w takim samym formacie jak pozostałe tytuły, nazwy utworów nie przekraczają limitu znaków, a bitrate itp. są również identyczne jak przy innych albumach/utworach. Co jeszcze lepsze - wysłałem jeden utwór z mojego telefonu, do telefonu mojej siostry (w celach testowych), i tam utwór... działa. Tak samo jak nie ma problemu z ustawieniem utworu na dzwonek - bez problemu się odtwarza. Problem występuje tylko wtedy, gdy próbuję odtworzyć dany utwór żeby go odsłuchać.
Pomocy? ;]

EDIT: A sam telefon sprawuje się świetnie. Zdjęcia trzaska lepsze od mojej cyfrówki HP, a wszystkie funkcje są działające i na miejscu. Polecam tak swoją drogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odsyłasz mnie do google super. Więc znalazłem jedno źródło:

http://prime-download.com/search-results.html?query=star+tv+c5000+user+manual+pdf&aid=4320000

tylko że wiesz na początku myślałem że wszystko za free. Więc się zarejestrowałem i klikam ponownie pobierz. Potem jest ten pasek odliczania że jak w ciągu 5 sekund nie wyskoczy pobierz to kliknij tutaj,a potem niespodzianka zapłać za pobranie pliku w dolarach:

$1.95 Promotional Membership (You Save 75%! - Offer Expires 08 May, 2010)

Lifetime Full & Unlimited Access for only $69.95!

o następny serwer co zdziera kase z ludzi: http://idownloadstream.com/checkout.php

Jak masz konkretnego linka do pobierania instrukcji do telefonu to byłbym wdzięczny, wszystkie z tych wyników w google odsyłają mnie do sklepów albo do jakiejś podobnej rzeczy płatnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się