Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Pro Evolution Soccer 2010

449 postów w tym temacie

Dnia 24.02.2010 o 22:41, PJ_MW napisał:

> mam pytanie jak ściągnąć patche do PES 10 ???

Ja polecam ściąganie patchy przez Xfire IMO to najlepsze i najszybsze rozwiązanie.

Jego pytanie jest niesprecyzowane. Nie wiadomo czy chodzi mu o fanowskie czy oficjalne patche. Tych pierwszych raczej z Xfire nie ściągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam w Master League sezon 2011/2012, gram be patchy, tylko oficjalne łatki, i nagle patrzę... Lahm w Sevilli, Ribery w Valencii. Myślę, "kurczę, przecież tutaj nie ma Bayernu". Wchodzę w przegląd drużyn - no, nie ma. Gram dalej. Okazuje się, że Klose gra w Milanie, Bastian w Celticu, a Van Bommel w FC Basel. Co jest?! Wchodzę do kategorii "Negocjacje", szukam poszczególnych zawodników z Munchen i co się okazuje? Każdy ma po 16-19 lat, statystyki na poziomie 65-80! Jakiś błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ML inne drużyny same dokonują transferów (jak często, ustawiasz w opcjach). A to, że nie ma Bayernu to nic nie szkodzi, bo ci piłkarze są w reprezentacjach swoich krajów i komputer skądś ich wynajduje. Pewnie przed rozpoczęciem ML wybrałeś największy ruch w okienku transferowym dlatego pół Bayernu gra w innych drużynach :D A co do twojego wyszukiwania, to co masz na myśli "wyszukując piłkarzy z Munchen"? Klose i reszta mają po 16-19 lat czy o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 01:34, Hartus napisał:

W ML inne drużyny same dokonują transferów (jak często, ustawiasz w opcjach). A to, że
nie ma Bayernu to nic nie szkodzi, bo ci piłkarze są w reprezentacjach swoich krajów
i komputer skądś ich wynajduje. Pewnie przed rozpoczęciem ML wybrałeś największy ruch
w okienku transferowym dlatego pół Bayernu gra w innych drużynach :D A co do twojego
wyszukiwania, to co masz na myśli "wyszukując piłkarzy z Munchen"? Klose i reszta mają
po 16-19 lat czy o co chodzi?


No właśnie o to chodzi. Kiedy grałem pierwszy sezon i chciałem zobaczyć dobrych zawodników z Monachium (np. Ribery''ego, Bastiana), aby wzmocnić nimi swoją drużynę, nie znajdowało ich. Dopiero w sezonie 2010/2012 zobaczyłem Ribery''ego w barwach Valencii i Lahma w Sevilli. W następnym sezonie przyszedł czas na kolejnych - Klose, Altintop, Klose, Van Bommel. Wszyscy mają realistyczne twarze, 16-19 lat, statystyki 65 (Lahm) - 80 (Ribery, Van Bommel)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawodnicy po zakończeniu kariery po jakimś czasie znowu się pojawiają w wieku 16-19 lat, i mogą trafić do twojej szkółki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema.
Zacząłem grać w trybie Become a Legend i zauważyłem, że przy tworzeniu mojego własnego zawodnika jest możliwość wgrania mu oryginalnej twarzy np. ze zdjęcia. Mam w domu skaner i wpadłem na pomysł, żeby zeskanować sobie gębę, a potem wgrać ją do gry :P Czy to da się zrobić? Czy laser od skanera przypadkiem nie spali mi twarzy? xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2010 o 19:26, MadDogg napisał:

Siema.
Zacząłem grać w trybie Become a Legend i zauważyłem, że przy tworzeniu mojego własnego
zawodnika jest możliwość wgrania mu oryginalnej twarzy np. ze zdjęcia. Mam w domu skaner
i wpadłem na pomysł, żeby zeskanować sobie gębę, a potem wgrać ją do gry :P Czy to da
się zrobić? Czy laser od skanera przypadkiem nie spali mi twarzy? xP


Nie lepiej zrobić zdjęcie cyfrówką, potem obrobić i wrzucić do gry? Zeskanować twarzy chyba nie dasz rady tak jak trzeba, chyba, że się mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2010 o 19:32, haderQ napisał:

Nie lepiej zrobić zdjęcie cyfrówką, potem obrobić i wrzucić do gry? Zeskanować twarzy
chyba nie dasz rady tak jak trzeba, chyba, że się mylę.


Na razie spróbuję skanerem. Myślę, że się uda, gdyż ma on całkiem duży zasięg i niezłą dokładność. Napisze jak się uda. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 21:08, Spayki napisał:

Słowo na niedzielę dla wszystkich grających w PES-a Realem lub Barcą: pocałujcie misia
w d...!


Ale tak konkretnie to o co Ci chodzi? Na online cały czas ktoś tak gra i przegrywasz? Bo nie kumam.

PS. Nie gram dzisiaj w ogóle w PES-a :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 21:29, haderQ napisał:

Ale tak konkretnie to o co Ci chodzi? Na online cały czas ktoś tak gra i przegrywasz?
Bo nie kumam.


Generalnie znakomita większość ludzi gra właśnie jednym z tych dwóch zespołów (ew. Brazylią - stare PES-owe cyborgi). A ja unoszę się ambicjami i wybieram Chelsea, ew. Inter i tylko się wściekam widząc co CR9 wyprawia na boisku.

Dnia 14.03.2010 o 21:29, haderQ napisał:

PS. Nie gram dzisiaj w ogóle w PES-a :P


Ja przez pół roku w ogóle nie grałem. Wróciłem do PES-a w czwartek i czuję się jak zupełny noob :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do użytkowników Ekstraklasa Patch 2010. Mianowicie w większości patchy mamy folder GDB, a w nim osobne foldery dla każdej drużyny, w których znajdują się tekstury strojów. Tak jest też w EP, ale tylko dla drużyn klubowych, nie mogę znaleźć folderów dla reprezentacji krajów. Są takowe w ogóle w EP? Bo chciałbym zaktualizować sobie stroje, a nie mogę znaleźć folderu z teksturami dla reprezentacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie kiedy powstanie nowy Ekstraklasa Patch? Mam ten ostatni (v.1.0.3) i czegoś nie rozumiem. W składzie Lecha Poznań ciągle jest Rengifo, który już dawno opuścił ten klub... A trzeba pamiętać, że patch wyszedł w styczniu. Też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 18:37, Bithda napisał:

mam pytanie... Czy można przesunąć piłkarza stworzonego z edycji do Zostań Legendą?


Nie można, musisz wygenerować nowego zawodnika.

Działa to natomiast w drugą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2010 o 19:32, nani7 napisał:

Gdzie jest kitserver????
Prosze o szybką odpowiedź

A co to jest kitserver? Mógłbyś powiedzieć w jakim celu go szukasz? Pamiętam, że jak instalowałem stroje dla drużyn, to trzeba było plik "kitserver" przenieść do folderu z grą i tam go rozpakować. O to Ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2010 o 19:32, nani7 napisał:

Gdzie jest kitserver????
Prosze o szybką odpowiedź

Kitserver będziesz miał dopiero jak zainstalujesz jakiegoś fanowskiego patha na oryginalne drużyny itp. Na czysto nagranej grze go nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w master league i kupiłem sobie santa crouza. I mam problem nie wiem jak ustawić go do 1 składu. Gdy wchodzę w Lineup nie ma jego nazwiska. Prosze o szybką pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować