Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

My Brute

535 postów w tym temacie

Ja mam jakże odkrywczy nick tykus, lvl 6 i absolutnie nic ciekawego do tej pory nie uzyskałem. IMO strasznie słaba postać, ale może jeszcze coś się rozwinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja gram od chyba 4 dni i mam postać o nicku kindziuk, i mam fajne bonusy, ciosem wytrącam bron przeciwnikowi oraz to ze nawet jakby ostatni cios miałby mnie zabić to mam jeszcze jeden punkt życia surwiwal czy jakoś tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, przejrzałem parę osób co są w czołówce rankingu i co się okazuje? To cziterzy jacyś, większość nie ma nawet jednej walki wygranej, parę ma tak max 30. I oni chyba levelują tworząc sobię pupili, pewnie jakieś zabawy ze zmiennym IP i tyle ... głupie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 18:29, Outlander-pro napisał:

Ha, przejrzałem parę osób co są w czołówce rankingu i co się okazuje? To cziterzy jacyś,
większość nie ma nawet jednej walki wygranej, parę ma tak max 30. I oni chyba levelują
tworząc sobię pupili, pewnie jakieś zabawy ze zmiennym IP i tyle ... głupie :O

No wiesz... ja do tego wniosku doszedłem już na początku gry. Zdobycie kilkudziesięciu tysięcy "pupili" bez zmiennego IP jest nie tyle nie wiarygodne, co nie możliwe :-) W każdej grze znajdzie się kilku "graczy", którzy robią wszystko żeby być najlepszym.
Ale mnie to nie rusza, ja gram dla przyjemności i mnie to koło du... nosa lata, kto jaki ma lvl.

Wczoraj wieczorem postanowiłem sobie stworzyć nowego brutala :) Co prawda nie jest jakiś super wypasiony, ale mogę śmiało stwierdzić, że jak na razie ma najlepsze predyspozycje do zostania mistrzem ;P - jego ksywka to confus91...chociaż z drugiej strony d3mon-2 też jeszcze się może wybić. Ale cóż pożyjemy zobaczymy.

Jak ktoś jest chętny na "sparing" to zapraszam do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


No czasami są różne wałki w tej grze, nawet handel kontami jest (serio :P), tudziez wymiana uczniów. Ale poziom to nie wszystko, dzisiaj w turnieju 39 poziom rozwalił gościa na 69-tym.

Mudra---> zostałeś moim patafianem tfu padawanem? Dobry wybór :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jeez. Właśnie looknąłem w turniej, i patrzę że mnie rozwalono ;/. Ta walka była niesamowicie dziwna. Zadawałem 1 dmg na hita z pięści, a z broni o wiele mniej niż powinienem. Staty tej osoby były niskie, a w logu z tornejmentu pisało jak byk : "Your Brute has kraszt" wszystkich z kim walczył. Podejrzane.

Mój nick to Huaskeial jbc. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 21:41, Budo napisał:

Mudra---> zostałeś moim patafianem tfu padawanem? Dobry wybór :P


No tak :) Sęk w tym, że Mudra Mish wyszedł mi taki ... no do ban raczeji. Potem wygenerowało-mi-się kilka ciekawszych brute''ów (np. koleszkę z bombą), ale nimi nie inaugurowałem rozgrywek walcząc z Twoim ISAO2. Czy te postaci mogą się załapać na bycie ... ten tego ... Twymi padawanami? Zreszta w planach mam jeszcze ze 2 pstacie, więc pewnie się jeszcze spotkamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Hehe, chyba już nie- tylko jeśli pierwszą walkę stoczysz przez kliknięcie w linka Isao2.mybrute.com zostajesz moim uczniem. Jeśli zrobisz postać i wybierzesz po prostu kogoś z areny to będziesz bez mistrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 09:44, Rumcajsev napisał:

zolwiozord.mybrute.com
Somłon łants tu fajt? :>


... "btw poprzedni wątek wylecial za "podawanie linków referencyjnych", więc jak ktoś chce powalczyć to..."

-.-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Najlepszym sposobem będzie chyba wrzucanie brutów w podpis- nikt za to nie oberwie, a nie będzie trzeba szukać wśród postów i wpisywać ręcznie adresu, żeby kogoś oklepać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.04.2009 o 11:26, Budo napisał:

Najlepszym sposobem będzie chyba wrzucanie brutów w podpis- nikt za to nie oberwie, a
nie będzie trzeba szukać wśród postów i wpisywać ręcznie adresu, żeby kogoś oklepać.

Oke ;]. Btw. Może założymy jakiś gramowy klan? (Chyba że takowy już jest ;D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję osobie, która dodała mi pupila (swoją drogą ciekawy nick), ale szkoda, że nie dało mi za niego exp... wie ktoś czemu? Na innym "brute" sam dodałem sobie pupila i również nic nie dostałem. Trzeba mieć jakiś lvl odpowiedni czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 12:28, KooK napisał:

> Najlepszym sposobem będzie chyba wrzucanie brutów w podpis- nikt za to nie oberwie,
a
> nie będzie trzeba szukać wśród postów i wpisywać ręcznie adresu, żeby kogoś oklepać.

Oke ;]. Btw. Może założymy jakiś gramowy klan? (Chyba że takowy już jest ;D)


Jestem za :-)

Będę monitorował forum pod tym kątem. Jakby co to count me in :-)

Ps. nie wiem czy jestem odosobnionym przypadkiem, ale ogarnęła mnie mania tworzenia nowych brutów, z nadzieją na łut szczęścia i wygenerowanie jakiegoś uber-wymiatacza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KingChuckNorris lvl. 4zaprasza do walki ;) Jeśli ktoś ma ochotę zostać mym padawanem nie mam nic przeciwko .
P.S. To normalne, że w trakcie 1 walki pokonujemy mistrza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Uczniowie z jednego adresu ip nie dodają expa, to samo uczniowie robieni z twojego adresu ip.

Mudra---> no to szukaj bicza, atutu immortal, ciężkiego cepa, niedźwiedzia, albo szarika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 14:11, Budo napisał:

Uczniowie z jednego adresu ip nie dodają expa, to samo uczniowie robieni z twojego adresu
ip.

Aha... czyli jak ktoś mi dodał dwóch uczniów z tego samego IP to za żadnego nie dostaje exp? Szkoda... jak już są to mogliby się na coś przydać ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jeśli jakaś obca osoba wzięła sobie Ciebie na mistrza dla swoich trzech postaci (dla przykładu) to tylko za jedną dostaniesz expa (tę pierwszą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować