Zaloguj się, aby obserwować  
Niflheim

Fallout: New Vegas

2572 postów w tym temacie

Nie mam co prawda PS3, ale na Xboxie gra się bardzo dobrze. Jedynie pamiętaj, że na konsoli nie ma modów, które niejednokrotnie bardzo uprzyjemniają rozgrywkę, szczególnie w przypadku gier Bethesdy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2011 o 15:59, Pupu2 napisał:

A coś więcej? "Bardzo dobrze", to tak troche mało.


Gra jest taka sama jak na PC, jedynie nie możesz instalować modów. Na padzie gra się przyjemnie, itemki przypisujesz sobie do krzyżaka, czyli np. dynamit dajesz na "dół" i wciskając "dół" wyjmujesz go, reszta przycisków jest podobna do innych FPS-ów na konsoli, zostało to w miarę dobrze zrealizowane.
Gra jest długa, jest wiele zakończeń, dużo questów pobocznych, otwarty świat, a jeśli rajcują Cię acziwmenty/trofea to również przedłuży Ci to znacznie czas gry.
Wersja F:NV ze wszystkimi DLC ma być w lutym 2012.
BTW używaj przycisku "Odpowiedz", to naprawdę ułatwia konwersację. :)
PS. Wersja F:NV na konsoli jest tylko i wyłącznie po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2011 o 07:03, barsum napisał:

> A coś więcej? "Bardzo dobrze", to tak troche mało.

Gra jest taka sama jak na PC, jedynie nie możesz instalować modów. Na padzie gra się
przyjemnie, itemki przypisujesz sobie do krzyżaka, czyli np. dynamit dajesz na "dół"
i wciskając "dół" wyjmujesz go, reszta przycisków jest podobna do innych FPS-ów na konsoli,
zostało to w miarę dobrze zrealizowane.
Gra jest długa, jest wiele zakończeń, dużo questów pobocznych, otwarty świat, a jeśli
rajcują Cię acziwmenty/trofea to również przedłuży Ci to znacznie czas gry.
Wersja F:NV ze wszystkimi DLC ma być w lutym 2012.
BTW używaj przycisku "Odpowiedz", to naprawdę ułatwia konwersację. :)
PS. Wersja F:NV na konsoli jest tylko i wyłącznie po angielsku.



Dzięki. To chyba poczekam do lutego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy DLC zmienia położenie unikatowych broni?
Bo chciałem wziąć z sejfu w Hotelu Bison (Primm) rewolwer Lucky. Nie było go tam.
Nie mogę też kupić snajperki mimo, że ten 11lvl już mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pan Tak powinien zwyczajnie znikać z apartamentu Bennyego? Chciałem oddać pewnego questa ale zwyczajnie go tam nie ma.

Spoiler

W głównym wątku właśnie jego stronę zamierzałem wybrać

, ale jeśli ma mi to uniemożliwić przejście gry to wolę spytać wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.12.2011 o 13:08, Pupu2 napisał:

Jak wygląda gra na PS3 w Fallout NV wobec gry na PC?

sypią się save''y i nic z tym nie można zrobić, bo problem siedzi zbyt głęboko w kodzie (dotyczy to zresztą i innych gier na tym silniku, tj. skyrim i obliviona), czego na xboxie i PC raczej się nie uświadczy. Po detale to jednak odsyłam do kogo innego, bo sam to moze ze dwa dni temu gdzieś przypadkiem w komentarzach wyczytałem.
No i nie ma modów, a już choćby dla nich warto mieć wersję PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2011 o 22:10, SarenkaB napisał:

Pan Tak powinien zwyczajnie znikać z apartamentu Bennyego? Chciałem oddać pewnego questa
ale zwyczajnie go tam nie ma.

Spoiler

W głównym wątku właśnie jego stronę zamierzałem wybrać

,
ale jeśli ma mi to uniemożliwić przejście gry to wolę spytać wcześniej.

powinien stać przed wejściem do The Tops jeśli dobrze rozumiem w czym jest problem i w którym momencie gry akurat jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2011 o 22:16, dark_master napisał:

powinien stać przed wejściem do The Tops jeśli dobrze rozumiem w czym jest problem i
w którym momencie gry akurat jesteś.

Racja, powinienem kierować się radarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Helios One są części do naprawy paneli słonecznych.
Pytanie - czy pracując dla Legionu mogę ich użyć do naprawy paneli należących do Boomersów? Czy ludziom Cezara będą potrzebne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2011 o 22:15, dark_master napisał:


> Jak wygląda gra na PS3 w Fallout NV wobec gry na PC?
sypią się save''y i nic z tym nie można zrobić, bo problem siedzi zbyt głęboko w kodzie
(dotyczy to zresztą i innych gier na tym silniku, tj. skyrim i obliviona), czego na xboxie
i PC raczej się nie uświadczy. Po detale to jednak odsyłam do kogo innego, bo sam to
moze ze dwa dni temu gdzieś przypadkiem w komentarzach wyczytałem.
No i nie ma modów, a już choćby dla nich warto mieć wersję PC.


A jak powazne jes tot z save''ami? Sypnał sie jakimś trzem osobom na forum Bethesdy czy nagminnie co trzecia osoba sie na to uskarża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2011 o 11:34, SpecShadow napisał:

W Helios One są części do naprawy paneli słonecznych.
Pytanie - czy pracując dla Legionu mogę ich użyć do naprawy paneli należących do Boomersów?
Czy ludziom Cezara będą potrzebne?


Nie wydaje mi się, żeby części były Legionowi potrzebne. Tamtejszy teren stróżują grupki wojsk RNK, więc możesz mieć przeprawę z nimi, ale to chyba tyle.

Zresztą, pod koniec wątku głównego, gra daje 4 możliwości zakończenia historii, więc gdybyś dla przykładu zdecydował, że jednak Legion ssie, a RNK rządzi, to gra daje możliwość odpracowania win.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.12.2011 o 15:19, Pupu2 napisał:

A jak powazne jes tot z save''ami? Sypnał sie jakimś trzem osobom na forum Bethesdy czy
nagminnie co trzecia osoba sie na to uskarża?

szczerze aż tak uważnie sprawy nie śledziłem bo to nie mój problem (po co mam się odcinać od modów) ale biorąc pod uwagę, że ten błąd jest nawet w skyrimie, a wątek mu poświęcony jest całkiem spory, to bliżej chyba tej co trzeciej niż trzem osobom.
Zresztą, umówmy się - PS3 to nie pecet z milionem konfiguracji, gracz nie ma specjalnej możliwości spieprzenia czegokolwiek, więc wina leży po stronie devsa/projektanta silnika. Nawet jak są to trzy osoby, to nigdy nie wiesz, czy nie będziesz czwartą, bo ze względu na specyfikę konsol o której wspomniałem wyżej możliwośc załapania takiego buga jest dość randomowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2011 o 15:19, Pupu2 napisał:

A jak powazne jes tot z save''ami? Sypnał sie jakimś trzem osobom na forum Bethesdy czy
nagminnie co trzecia osoba sie na to uskarża?

Nie trzem osobom, a wszystkim graczom, jacy w grę grali. Ten bug pojawił się już w czasach Obliviona i ciągnie się przez F3 i New Vegas aż do Skyrima. Problem w tym, że dopiero teraz gracze i media zrobili raban. O jakieś 4 lata za późno, ale cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki wpływ na

Spoiler

zakończenie Legionu ma śmierć Cezara i przejęcie urzędu przez Legata?
Wykończyłem wszystkich graczy w grze o zaporę Hoovera, liczyłem na totalny chaos i ostateczną porażkę każdej ze stron, a tu nic. Chociaż zakończenie samo w sobie dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Jako że zakończenie New Vegas to tylko pokaz slajdów, to cóż... będziesz miał inny slajd, na którym zamiast Cezara będzie pokazany Lanius. No i komentarz będzie trochę inny. Wpływa to też minimalnie na zakończenia niektórych mniejszych frakcji. Na samą rozgrywkę wpływu nie ma żadnego, bo w końcówce i tak wszystko załatwia się z Laniusem, jeżeli Kurier będzie współpracował z Legionem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2011 o 19:26, GraczZ napisał:

Czy wciąż polscy gracze nie mają możliwości zakupu ostatniego dlc - Lonesome Road?

Oczywiście - tak samo jak RAGE''a i Skyrima. I oczywiście winni za to są wszyscy poza samymi zainteresowanymi - Valve zwala winę na Bethesdę i Cenegę, Bethesda na Valve i Cenegę a Cenega zwala na Bethesdę i Valve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2011 o 19:28, Henrar napisał:

Oczywiście - tak samo jak RAGE''a i Skyrima. I oczywiście winni za to są wszyscy poza
samymi zainteresowanymi - Valve zwala winę na Bethesdę i Cenegę, Bethesda na Valve i
Cenegę a Cenega zwala na Bethesdę i Valve.


Czyli znów będą nas zmuszać do zakupu Lonsome Road razem ze wszystkimi innymi w Goty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2011 o 19:33, GraczZ napisał:

Czyli znów będą nas zmuszać do zakupu Lonesome Road razem ze wszystkimi innymi w Goty..


Albo poszukać kogoś mieszkającego za granicą w UK/USA/Rosji, żeby w czasie promocji Steama przesłał ci gifta z grą i pakietem DLC.
Ja tak zrobiłem, wczoraj skończyłem Lonesome Road. Klimatyczne i masa zamków do otwarcia.
Poważnie, tutaj otwierałem tyle zamków wytrychami co w całym F:NV i pozostałych DLC razem wziętymi :]

BTW. taka ciekawostka - mod do gry od samego J.E. Sawyera
http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=457133

Taki trudniejszy Hardcore Mode który jak wiemy - w oryginalnej grze nie jest taki HC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować