Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 03/06

438 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2006 o 08:21, smuggler napisał:

> CDA wymiata jak mało kto!!! Tylko Smugller jest pedałem... szkoda, taki fajny koleo...


A ty nie lubisz konkurencji...?

Ty to zawsze masz jakąś odpowiedź ;). Szacun ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coz jesli chodzi o zestawienie pelnych wersji, to CDA w tym miesiacu kompletnie nie trafilo w moj gust :D Ale nie szkodzi, innym tez sie nalezy. W koncu nie tylko o gry chodzi, czyz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 13:20, Astmatyk napisał:

Coz jesli chodzi o zestawienie pelnych wersji, to CDA w tym miesiacu kompletnie nie trafilo
w moj gust :D Ale nie szkodzi, innym tez sie nalezy. W koncu nie tylko o gry chodzi, czyz nie?

Dokładnie :> A ileż to razy CDA trafiało z pełniakami w mój gust, a nie mogłem sobie pograć (wina sprzętu), ale przecież się na nich nie obrażam z takiego powodu :]. Prawda jest taka, że bardziej mnie interesują artykuły w samym pismie (a na DVD kąciki tematyczne [AMag - polecam]) niż zawartość CD or DVD :) choć jeżeli bedzie tam coś fajnego + ruszy na mym kompie to czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.03.2006 o 08:19, smuggler napisał:

A co ma sportkowka do strategii? To jakbys powiedzuial: merceded dostal w crashtescie 7/10,
a mikrofalowka w tesie na odgrzewanie 8/10... to znaczy, ze mikrofalowka jest lepsza od Mercedesa?
2/10 dla Torino oznacza beznadziejna sportowke, 3/10 dla H&S to znacza, ze to kiepska strategia.

No tak, tylko że klasa tych gier jest zupełnie inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.03.2006 o 20:19, dRaiser napisał:


A to dlaczego, jeśli można wiedzieć:P?

U-R-O-D-Z-I-N-Y-!-!-!

Bodaj tylko ŚGK dotrwało do swoich dziesiątych urodzin spośród pism growych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 20:47, Big Moon napisał:

HAHA!! Mam cie Smuggler! To stąd bierzesz te wypowiedzi z forum i umieszczasz je w AR!!

HAHA ;P

O ja pinkole! Jakiś odkrywczy, człowiecze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 20:48, lurynowicz napisał:

> HAHA ;P
O ja pinkole! Jakiś odkrywczy, człowiecze :D


HEEH... aleś ty mądry człeku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie to jest przypuszczalnie pikus! bo w koncu dyszka za miesiac, a raczej pol miesiaca wam stuknie!:) oby nie walnela jak woda sodowa do glow, ale narazie takiego dzialania nie stwierdzono:) chociaz samo pismo moze:P
w sumie to juz sie boje co tam moze byc na ten "rozowy" (:PPPP) jubileusz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 21:03, Thor napisał:

w sumie to jest przypuszczalnie pikus! bo w koncu dyszka za miesiac, a raczej pol miesiaca
wam stuknie!:) oby nie walnela jak woda sodowa do glow, ale narazie takiego dzialania nie stwierdzono:)
chociaz samo pismo moze:P
w sumie to juz sie boje co tam moze byc na ten "rozowy" (:PPPP) jubileusz:P

Faktycznie "strach się bać" ;p ale ja lubię taki "strach" :] Nigdy nie wiesz co cię czeka i to ci sprawi największą niespodziankę czego najmniej się spodziewasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 19:58, szerszeń45 napisał:

> Coz jesli chodzi o zestawienie pelnych wersji, to CDA w tym miesiacu kompletnie nie trafilo

> w moj gust :D Ale nie szkodzi, innym tez sie nalezy. W koncu nie tylko o gry chodzi, czyz
nie?
Dokładnie :> A ileż to razy CDA trafiało z pełniakami w mój gust, a nie mogłem sobie pograć
(wina sprzętu), ale przecież się na nich nie obrażam z takiego powodu :]. Prawda jest taka,
że bardziej mnie interesują artykuły w samym pismie (a na DVD kąciki tematyczne [AMag - polecam])
niż zawartość CD or DVD :) choć jeżeli bedzie tam coś fajnego + ruszy na mym kompie to czemu
nie?


AMAG to kopalnia diamentow, ze sie tak wyraze. Czesto sie tam zatapiam na dlugie godziny. Jedna mnie tylko rzecz bardzo irytuje w CDA: rysunki tego jak mu tam..Lenca. Ja nie wiem... czy ja nie mam poczucia humoru? W calej historii jego kariery moze ze 2 jego rysunki mnie rozsmieszyly. Zagladnalem kiedys nawet na forum CDA, zeby sprawdzic co ludzie o nim mysla a oni tam stawiaja go na piedestale, wychwalaja, ze facet mysli nawet o wydaniu swojej ksiazeczki ze "smiesznymi ilustracjami"... Moze to ja jestem jakis zboczony, nie chce nikogo obrazac, bo z tego co widze ludziom sie jego styl podoba... Jest moze ktos kto sie ze mna zgadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.03.2006 o 23:00, Astmatyk napisał:

AMAG to kopalnia diamentow, ze sie tak wyraze. Czesto sie tam zatapiam na dlugie godziny. Jedna
mnie tylko rzecz bardzo irytuje w CDA: rysunki tego jak mu tam..Lenca. Ja nie wiem... czy ja
nie mam poczucia humoru? W calej historii jego kariery moze ze 2 jego rysunki mnie rozsmieszyly.
Zagladnalem kiedys nawet na forum CDA, zeby sprawdzic co ludzie o nim mysla a oni tam stawiaja
go na piedestale, wychwalaja, ze facet mysli nawet o wydaniu swojej ksiazeczki ze "smiesznymi
ilustracjami"... Moze to ja jestem jakis zboczony, nie chce nikogo obrazac, bo z tego co widze
ludziom sie jego styl podoba... Jest moze ktos kto sie ze mna zgadza?



>>>Gdyby Lenc trafial w gusta KAZDEGO, to by sie nie marnowal w CDA tylko robil swiatowa kariere i to nie jako rysownik, a jako polityk :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.03.2006 o 20:46, lurynowicz napisał:


Bodaj tylko ŚGK dotrwało do swoich dziesiątych urodzin spośród pism growych.


Formalnie biorac jeszcze Gry Komputerowe sa (one istnieja do dzis!) ale gdzies tam na marginesi i wychodza nieco nieregularnie, wiec w sumie nie wiem czy ich liczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.03.2006 o 08:05, smuggler napisał:

Formalnie biorac jeszcze Gry Komputerowe sa (one istnieja do dzis!) ale gdzies tam na marginesi
i wychodza nieco nieregularnie, wiec w sumie nie wiem czy ich liczyc...

No niestety: nędza i ubóstwo. Ratują się ostatnio jakimiś mega-packami (dwie gazetki w jednej folii) za 9 zł (a jeden numer kosztuje 7 zł...). Słabo niestety, ale biorąc pod uwagę to, że to jedyne pismo jakie ostało się z ze starego CGS (było przecież Amiga Computer Studio, PSX Fan - chlip, chlip...) to i tak nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, widzac reakcje ludzi na jego tworczosc nie pytam czy z nimi jest cos nie tak tylko czy ja mam cos nie pokolei :D Moze jest to spowodowane tym, ze duzo wczesniej mialem doczynienia z komiksem Minkiewiczow :WILQ. Tam tez kreska jest dosc prymitywna, jednak o wiele bardziej mnie to smieszylo. Ale coz masz racje, kazdemu nie dogodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dziś reklamę Tego Numeru w PCF... Przyznaję, zaczynam coraz bardziej się niecierpliwić, wierzę, że to będzie naprawdę Coś (ale The Thing lepiej nie dorzucać ;) )! Tylko czy ten procek jako gratis nie zniszczy się przy przesyłce w Prenumeracie...? Hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 10:34, Astmatyk napisał:

Dlatego, widzac reakcje ludzi na jego tworczosc nie pytam czy z nimi jest cos nie tak tylko
czy ja mam cos nie pokolei :D Moze jest to spowodowane tym, ze duzo wczesniej mialem doczynienia
z komiksem Minkiewiczow :WILQ. Tam tez kreska jest dosc prymitywna, jednak o wiele bardziej
mnie to smieszylo. Ale coz masz racje, kazdemu nie dogodzisz.


Mnie też te lencowe paski średnio się podobają.
Hmmm co by było gdyby WilQ był w CDA?
Ch**a tam w CDA...
(ci, co czytali komiks może zrozumieją xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować