Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

[POGŁOSKA] Call of Duty 7 - w Wietnamie i na Kubie?

77 postów w tym temacie

Jeszcze nawet nie było piątej części (którą jakoby World at War nie jest), a tutaj już spekulacje na temat siódmej?! O.o Niedługo będzie jak z Simsami - CoD 54 "Wakacje" czy CoD 123 "Zwierzaki". Według mnie powinni iść na jakość, a nie na ilość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Excuse me
Ale czy nie powinniśmy mówić raczej o "Call of Duty 6" biorąc pod uwagę że Modern Warfare II jest już osobną marką? (bez przedrostka COD)

PS. co do Robina Williamsa w newsie myślałem że chodzi zwyczajnie o "Good morning Vietnam". Zresztą to kadr z filmu. Nic strasznie niespodziewanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, a 13 część będzie się rozgrywać w kosmosie, gdy ludzie usprawnią podróże miedzygwiezdne i utworzą sojusz z Imperium (tu można pospekulować z jakim :] )

Ciekawe kto by zrobił te części i czy takiego CoDa nie objeła "klątwa" gdy każde gry prócz Lost Patrol i Vietcong byłyby szmirami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry o Wietnamie miały zawsze świetne soundtracki- BF:Vietnam, czy Vietcong.

Ostatnio strasznie podobają mi się utwory z tamtego okresu takie jak "2+2" Boba Segera, czy "Fortunate Son" Credence Clearwater Revival :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 00:42, Cthulhu_X napisał:

Gry o Wietnamie miały zawsze świetne soundtracki- BF:Vietnam, czy Vietcong.

Ostatnio strasznie podobają mi się utwory z tamtego okresu takie jak "2+2" Boba Segera,
czy "Fortunate Son" Credence Clearwater Revival :)


Fortunate Son to jedna z moich ulubionych piosenek :) Śweitnie się latało w BF:VIetnam helikopterem z tą piosenką w tle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gooooooooood morning Vietnam! ! ! Bo obrazek chyba z tego filmu :)

PS: Po tym jak trójki nie było na PC i dość średnim WaW mam niechęć do gier Treyarch. Przed nami MW 2, a o CoD 7 imo jeszcze nie czas mówić. Przyjdzie i na niego czas, ale jeszcze nie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Booooriiiiiing.

B. mało jest gier osadzonych w realiach wojny koreańskiej - a jest to konflikt ze wszech miar interesujący - krwawy, złożony, obfitujący w dramatyzm i zwroty akcji. To mogłoby być faktycznie ciekawe i nieszablonowe. A tak będzie kolejna dżungla zapełniona skośnookimi - to mógłby być total mod CoD WaW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli CoD 7 będzie się działo w Vietnamie to będzie upadek tej serii ;P. Klątwa Lost Patrol dalej w mocy... Z wietnamskich shooterów podobało mi się tylko Vietcong

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe o jaką wojnę jeszcze zahaczy CoD? Chyba limit się wyczerpał... Następne co może być to już tylko IWŚ, Operacja Pustynna Burza i Kolonializm w Ameryce... :-)

A jeszcze zapomniałem o ataku Rosji na wschód...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Activision idzie w ślady EA? Mam nadzieję, że taśmowe wypuszczanie tytułów nie będzie się przekładało na słabą jakość. Dopiero zacząłem rozważać kupno CoD 4 a tu już plotka o części siódmej, czy raczej szóstej, bo modern warfare ma podobno nie mieć w tytule "Call of Duty".

Muradin_07wojna z kosmitami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiecie, że to może być bardzo prawdopodobne. Jeszcze tam CoDa nie było więc ja bym tak tego nie przekreślał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 08:39, Bajta2 napisał:

A wiecie, że to może być bardzo prawdopodobne. Jeszcze tam CoDa nie było więc ja bym
tak tego nie przekreślał.


Ja też tego nie przekreślam, ale jeszcze mało wiemy o Call of Duty Modern Warfare 2, a tu już nam mówią gdzie będzie rozgrywać się akcja gry w CoD 7. Niech lepiej pracują nad CoD MW2 żeby nie zawiedli oczekiwań fanów tej znakomitej serii gier FPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle jest już tych call of duty... a nadal w pierwsze wersje dużo ludzi gra no ale kiedyś serwery opustoszeją
no ale zawsze znajdzie się trochę ludzi grających w stare cody bo w United Offensive nadal spora liczba osób gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 23:53, Arachnos napisał:

Treyarch teraz będzie
dalej robił crapy jak WaW.

Crapy? W porównaniu do MW to faktycznie niebo a ziemia, ale i tak jest to pierwszoligowy FPS.

Ryuke, TBKPredator
To że WaW nie miało 5 w tytule, to nie znaczy, że to nie piąta część przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 09:42, Madoc napisał:


wysokobudżetowy FPS z WaW jest, ale na pewno nie pierwszoligowy. Ilość błędów, brak jakiegokolwiek pomyślunku przy mapach multi, czy brak fabuły dyskwalifikuje go z zasiadania w pierwszej lidze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować