Zaloguj się, aby obserwować  
HumanGhost

Awatary

6177 postów w tym temacie

Dnia 18.07.2006 o 16:32, Furrbacca napisał:

> PS. To kto jako pierwszy ustawi SWOJA twarz na awatarku? Czekamy na chetnego/chetna ^^...


Proszę bardzo... Przy odrobinie dobrej woli mozna uznac, ze to moja twarz ;P.



:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 16:34, Ninja Seba napisał:

To może zrobimy konkurs na najfajnieszego/najbardziej oryginalnego awatara? Ja stawiam Furra
na I miejscu :D

Ten jest fajniejszy :P
Najfajniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby człowiek nie miał dość kłopotów... Przez Was mam teraz dodatkowy problem - jakiego awatara sobie ustawić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 16:17, MonkOfWar napisał:

Pamiętam, jak w początkowej fazie promowania Gram.pl w czasopismach (np. CDA) elementem reklamy
był Screen z Portalem. Owo zdjęcie przedstawiało widok z Twojego, Destro, konta :) . I pamiętam,
że w miejscu, w którym my wszyscy mieliśmy puste pole-Ty miałeś Avatara :P (chyba nawet tego,
który jest obecnie).

Pytanie: czy przez pewien czas Avatary działały, czy był to tylko trik z użyciem np. Photoshopa,
bo brak Avatara na tak reprezentatywnym screenie wyglądałby dziwnie :) ?


Reklama była robiona z pliku Photoshopa z fragmentem designu gram.pl w którym awatar był wstawiony przy okazji powstawania całości. Nie jestem pewien ale w chwili jej składania wspomniana strona która znalazła się na reklamie chyba jeszcze nie istniała (choć tu mogę się mylić). Wracając do pytania, samą opcję zmiany awatara na stronie odpaliliśmy dopiero dziś. Będzie potrzebna tu i tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że avatary nareszcie się pokazały :))) Bardzo fajnie :).
A mój to co?? :D nie muszę dużo chyba tłumaczyć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 16:22, =PtaQ napisał:

Jak tak patrzę to troche te avatary przekłamują kolory... u mnie nawet bardzo - zamiast być
czarno-czerowny jest szaro-bardziejszary... :P


Już powinno być ok - jeśli możesz to sprawdź proszę. W wypadku gdyby kolory nadal się zmieniały, prześlij mi źródłowy obrazek na maila (destro@gram.pl) - będziemy szukać przyczyny :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 16:40, Destro napisał:

Już powinno być ok - jeśli możesz to sprawdź proszę. W wypadku gdyby kolory nadal się zmieniały,
prześlij mi źródłowy obrazek na maila (destro@gram.pl) - będziemy szukać przyczyny :).


Ok sprawdzę, chociaż użyłem już innego avatara, to zobacze czy stary jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a... wybaczcie dubla ale przypomniałem sobie o drobnym problemie - kiedy wybrany rysunek ma któryś wymiar mniejszy niż przepisowe 64px, strona zwraca "błąd, proszę spróbować za kilka minut"...

pozatym kiedy np. szerokość obrazka jest większa niż wysokość, to na avku znajduje się lewa część obrazka, zamiast środka... (nie wiem czy tak ma być, na logike powinien się centrować ;] )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 16:35, Podpułkownik napisał:

Cieszę się bardzo ,że sie pojawiły Awarty :).
Co sadzicie o moim ?? ;)

Skąd masz logo delta force?

Jak znasz jakąś stronjke z avatarami (militaria) to podaj,jeśli możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 16:40, Destro napisał:

Już powinno być ok - jeśli możesz to sprawdź proszę. W wypadku gdyby kolory nadal się zmieniały,
prześlij mi źródłowy obrazek na maila (destro@gram.pl) - będziemy szukać przyczyny :).


Sprawdziłem, wszystko jest już dobrze, kolory są takie, jakie powinny być, dzięki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować