Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 09: Czterominutowy film z rozgrywki w Modern Warfare 2

80 postów w tym temacie

Dnia 06.06.2009 o 19:01, Bonaventtura napisał:

a tak na serio: mam nadzieje że singiel będzie na tyle długi by przynajmniej te 2 tygodnie móc nad gra
posiedzieć a nie jak w MW dwa dni na singlu...


Obawiam się że wymagasz zbyt wiele. Jak do tej pory na PC ukazały się cztery części Call of Duty (plus jeden dodatek) i w zasadzie każda z tych gier prezentuje podobną długość rozgrywki, czyli jakieś 6-8 godzin gry na domyślnym poziomi trudności. Jestem pewien, że w przypadku Modern Warfare 2 nic w tej kwestii na lepsze się nie zmieni. Cóż poradzić, takie czasy i trzeba się do tego przyzwyczaić.

Dnia 06.06.2009 o 19:01, Bonaventtura napisał:

o resztę jestem spokojny...


Nie tylko Ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ou fak. Świetnie to wygląda, na dodatek akcja rozgrywać się będzie też w zimie. Mam nadzieję że nie pokazali najlepszego fragmentu gry, a reszta będzie monotonna. Choć jak pokazali w poprzedniej części potrafią cały czas trzymać w napięciu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boje się tylko jednej rzeczy...,żeby MW2 nie była czymś w rodzaju odbijania zakładników,ratowania samolotów itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bleee, CoD nigdy nie był nawet trochę realistyczny, ale widzę, że zamiary są by był jeszcze mniej. Zdecydowanie nie mój typ FPSa ;) Wybuch samolotu skończył się moim wybuchem śmiechu :D Te CoDy MW to jedna wielka parodia pola walki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 10:27, Mateuszencjowaty napisał:

PS: Co to za model broni był ?

Kiepska jakość, to pudło i w ogóle ukazanie broni ciężko mi rozpoznać, ale to chyba coś z rodziny PDW. A może to Masada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda znakomicie. Akcja, dynamika i emocje większe nawet niż w czwartej części (o piątej nie wspominając). Murowany hit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale denne. Grafika słaba i bezmyślna strzelanina. Najgorsze jest to że jak się zatrzyma postacią w miejscu to wrogowie wychodzić będą w nieskończoność. Głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2009 o 12:04, Stalker69 napisał:

Kiepska jakość, to pudło i w ogóle ukazanie broni ciężko mi rozpoznać, ale to chyba coś
z rodziny PDW. A może to Masada..


Jeśli wierzyć tej stronie: http://callofduty.wikia.com/wiki/Modern_Warfare_2
to tą bronią jest to: http://en.wikipedia.org/wiki/Bushmaster_ACR
Czyli tak jak sam zaproponowałeś, to jest Masada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiadało sie ekstra... lepsze od Cod4:Mw... A nawet o dziwio bardziej mi się spodobało od CoD:waw. A tu proszę, po tym filmiku, ta gra spadła na ostatnie miejsce mojej listy zakupów... Dla mulitplayera gFPS''a kupować nie będę, a SP wydaje się badziewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta broń to jakieś pokraczne m4 z gps... wyglada jak wielka kamera z kolmiatorem i celownik po prawej stronie, jak juz kilku zauwarzylo wybuch samolotu poki co to raczej dobrze nie jest. Wyjdzie chała jak cod V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować