Zaloguj się, aby obserwować  
Teokrata

Warhammer 40.000: Space Marine - temat ogólny

306 postów w tym temacie

Dnia 09.09.2011 o 18:39, Laston napisał:

Ja gry nie mam ale z tego co słyszałem to właśnie są ciuszki do multi.

Ech, to pewnie nie na wiele mi się przydadzą ale i tak dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

normalnie w steamie dodajesz nowy produkt, tylko pamietaj zeby wpisac je w oddzielnych okienkach tak jak sa podane w notatniku, bo te kody maja o jedna litere mniej niz miesci sie w jednym okienku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2011 o 18:48, skubaczk napisał:

normalnie w steamie dodajesz nowy produkt, tylko pamietaj zeby wpisac je w oddzielnych
okienkach tak jak sa podane w notatniku, bo te kody maja o jedna litere mniej niz miesci
sie w jednym okienku


Oki,już sobie poradziłem - ale jeśli to do multi to kicha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograł już ktoś dłużej w singla? Jak spisuje się gra? Zastanawiam się właśnie nad slasherkiem lecz nie wiem czy wybrać Space Marine lub Darksiders;)

Więc fajnie by było gdyby ktoś napisał pierwsze wrażenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2011 o 18:26, lis_23 napisał:

Edycja kolekcjonerska czy specjalna? / u nas na PC nie ma EK /
problemów z instalacją nie miałem / klucz jest jednak krótszy niż myślałem /,niestety,widzę
że nie mam tych bonusów dodawanych przez gram.pl,mam tylko zestaw elitarnych pancerzy
z wersji specjalnej a przy zamówieniu na gram.pl jest Golden Relic Bolter i Golden Relic
Chainsword.

No wychodzi na to że specjalna :D W każdym bądź razie nie jest to zwykła wersja. Dla takiej gry warto :D W sumie jestem zapalonym graczem "figurkowej" wersji warhammera 40.000. Samych Space Marines mam coś 15k punktów (dla nie wtajemniczonych to BARDZO dużo). Zaraz patch się dościąga i można grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2011 o 19:12, Kerigun napisał:

Samych Space Marines mam coś 15k punktów (dla nie wtajemniczonych to BARDZO dużo).


Olaboga! Podstawowe pytanie: po co? Lubisz kolekcjonować i malować? Urządzacie z kumplami tak wielkie bitwy na kilkadziesiąt pojazdów i setki marinesów (po jednej stronie -_- po drugiej 1000 gwardzistów czy orków np.). Dobrze mieć wolny wybór w formowaniu armii do każdej bitwy, ale 15k? I z tego co widzę masz też orków i IG. WoW. Ja nie mogę znaleźć czasu by przygotować do końca armię na ~3k a dłubię już kilkanaście lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG da sie jakoś w opcjach ustawić, żeby wszyscy gracze online byli zawsze wyciszeni? nie da się grać, każdy napierdziela do mikrofonu jak głupi i każdego trzeba pojedynczo uciszać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak w opcjach steama mozna wylaczyc swoj mic ale nie wszysttkich innych ;p przegladalem forum THQ i sporo osob na to psioczy, podobno nad tym pracuja ale co z tego bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A spróbuj wejść w Steam>Ustawienia>Dźwięk i tam będziesz miał suwak "Głośność odbieranego dźwięku" i weź go na minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2011 o 18:35, Karharot napisał:

Ja mam inne pytanie - uaktywniłem kod promocyjny na Steam i... co dalej z tym zrobić?
Trzeba coś ściągną? Zaznaczyć w grze? Czy to w ogóle ma jakieś zastosowanie w kampanii
sigle player czy to jedynie odmienne wdzianka dla multi?


Czy ma zastosowanie to nie wiem. Jednak to czy kod został bez problemu przyjęty i jest używany w grze łatwo sprawdzić. W Bibliotece gier na Steamie kliknij prawym przyciskiem myszy na nazwie gry, wybierasz właściwości i zakładkę DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Laston mi już to poradził :) Z tego co tam widzę DLC są zainstalowane ale w grze śladu po tych przedmiotach nie ma więc najwidoczniej rzeczywiście są użyteczne jedynie w multi (na razie mam jedynie zbroje bo kod z gramu jeszcze się na moim koncie nie pojawił).
Trochę szkoda że w singlu gra jest typową strzelanką TPP a elementy RPG (na których bardziej mi zależało) są obecne tylko w multi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2011 o 22:26, Karharot napisał:

Trochę szkoda że w singlu gra jest typową strzelanką TPP a elementy RPG (na których bardziej
mi zależało) są obecne tylko w multi :(


Nie wiem jak sprawa wygląda z tymi broniami (Golden Relic Bolter i Golden Relic Chainsword) ale elitarne pancerze na 100% tylko w multi. Oba dodatki są tylko wizualne więc szału nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego edycja kolekcjonerska nie jest dostępna na PC? w sklepach zagranicznych na PC kosztuje 80$ a na PS3 i X360 100$, a u nas psrzedajecie jakąś dziwną edycje specjalną na PC... a 240zł za tak fajnie wydaną kolekcjonerke jest zachęcające...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2011 o 21:55, Laston napisał:

A spróbuj wejść w Steam>Ustawienia>Dźwięk i tam będziesz miał suwak "Głośność odbieranego
dźwięku" i weź go na minimum.

robiłem tak i nic to nie dało, każdego musze dalej ręcznie uciszać...

a co to przedmiotów z DLC to zdobyłem 4 poziom w muli i faktycznie ten bolter i miecz są tylko na multi, pozatym maja takie same parametry co zwykła bron, a wizualnie prawie w ogole sie nie roznia wiec szalu nie ma;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2011 o 22:26, Karharot napisał:

Laston mi już to poradził :) Z tego co tam widzę DLC są zainstalowane ale w grze śladu
po tych przedmiotach nie ma więc najwidoczniej rzeczywiście są użyteczne jedynie w multi
(na razie mam jedynie zbroje bo kod z gramu jeszcze się na moim koncie nie pojawił).

To są tylko dodatkowe schematy pancerzy dla poszczególnych zakonów/legionów (2 dla SM, 2 dla CSM), więc trochę bez sensu by było gdyby Ultramarine mógł je nosić ;) Nie wiem tylko jak z power swordem, który był dostępny tylko na Zachodzie, bo on chyba faktycznie był bronią do użycia także w singlu (o ile się nie mylę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie się nie dziwię czemu gra dostawała 6/10 w niektórych pismach. Wchodząć świeżo w ten świat mamy po prostu jakichś zabijaków masakrujących orków (kosmicznych orków? WTF?). W multi zabijaki vs zabijaki... fajno, ale co z tego? Nieraz to widzieliśmy.
Jeśli o mnie chodzi, gra nie zawodzi. Dostałem to czego oczekiwałem od ponad roku.

Dziwi mnie natomiast cena gry w sklepie gram.pl. Obniżka ze 129zł na 109zł + koszt przesyłki/odbioru z salonu sferis. W Empiku gra kosztuje 99zł a Empik zawsze wydawał mi się drogim salonem jeśli chodzi o multimedia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2011 o 19:56, Astropath napisał:

do każdej bitwy, ale 15k? I z tego co widzę masz też orków i IG. WoW. Ja nie mogę znaleźć
czasu by przygotować do końca armię na ~3k a dłubię już kilkanaście lat :)


Orków nie mam, kiedyś tam komuś malowałem. Oprócz SM mam Gwardii coś 5k i teraz Grey Knightów coś pod 4k dochodzę :D A co do dłubania to trzeba mieć chęci. Ja oprócz tego co sam mam już sporo pomalowałem dla innych (w tym dwie kompletne armie).

A co do gry to zarąbista. Kampania miodzio a i multi nie gorszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2011 o 00:47, Astropath napisał:

W sumie się nie dziwię czemu gra dostawała 6/10 w niektórych pismach. Wchodząć świeżo
w ten świat mamy po prostu jakichś zabijaków masakrujących orków (kosmicznych orków?
WTF?). W multi zabijaki vs zabijaki... fajno, ale co z tego? Nieraz to widzieliśmy.
Jeśli o mnie chodzi, gra nie zawodzi. Dostałem to czego oczekiwałem od ponad roku.

Dziwi mnie natomiast cena gry w sklepie gram.pl. Obniżka ze 129zł na 109zł + koszt przesyłki/odbioru
z salonu sferis. W Empiku gra kosztuje 99zł a Empik zawsze wydawał mi się drogim salonem
jeśli chodzi o multimedia :/

Tak taniej ale w empiku nie masz tych dwu dlc więc cena pewno wyjdzie ta sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2011 o 00:47, Astropath napisał:

W sumie się nie dziwię czemu gra dostawała 6/10 w niektórych pismach. Wchodząc świeżo
w ten świat mamy po prostu jakichś zabijaków masakrujących orków (kosmicznych orków?
WTF?). W multi zabijaki vs zabijaki... fajno, ale co z tego? Nieraz to widzieliśmy.


W pełni się zgadzam. SM dla mnie to średniak, mocny ale dalej średniak. Nic innowacyjnego jak swojego czasu GoW. Ot taka sobie rozwałka, dająca satysfakcję owszem, ale nie produkująca adrenaliny i takich wrażeń z rozgrywki jak ww GoW. Jedynym plusem dla mnie to świat WH40k (którego fanem jestem) przyjemna dla oka grafika i....i.... i to by było tyle właściwie...
Pozadrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować