Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 13.09.2007 o 22:08, Matias16162 napisał:

ja ide ja po raz 21 i chyba jeszcze wszystkiego niewiem. np. do czego sluzy czarna ruda i czarna
perla? czrna perla chyba do tworzenia runn a ruda? zxnalazlem kilka sztuk i co? albo czemu
smok-ozywieniec twierdzi ze wiem kim on jest? zna ktos odpowiedzi na te pytania? jak tak prosze
o odpowiedz

Czarna perła do którejś z run wyższego kręgu...
Z tym smokiem ożywieńcem to akurat proste-chyba- smok wie kim on jest, bo jest wybrańcem Beliara a Bezi wybrańcem Innosa więc Beliar powiedział mu, że dojdzie do ich spotkania.
Druga część ma chyba najwięcej zagadek i ukrytych niespodzianek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 22:12, Fleming08 napisał:

> ja ide ja po raz 21 i chyba jeszcze wszystkiego niewiem. np. do czego sluzy czarna ruda
i czarna
> perla? czrna perla chyba do tworzenia runn a ruda? zxnalazlem kilka sztuk i co? albo czemu

> smok-ozywieniec twierdzi ze wiem kim on jest? zna ktos odpowiedzi na te pytania? jak tak
prosze
> o odpowiedz
Czarna perła do którejś z run wyższego kręgu...
Z tym smokiem ożywieńcem to akurat proste-chyba- smok wie kim on jest, bo jest wybrańcem Beliara
a Bezi wybrańcem Innosa więc Beliar powiedział mu, że dojdzie do ich spotkania.
Druga część ma chyba najwięcej zagadek i ukrytych niespodzianek...

taak. ukryte notki, wrak samochodu, paradoksalne bugi (typu zabili go i zyje), oraz niedokonca uzyteczne w jakikolwiek sposob niektore rzeczy itp. itd. bardzo duzo zagatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie mogę znaleźć tej bimbrowni - pomoże ktoś i wytłumaczy dokładniej? I czy wiąże się z nią jakiś quest? Bo ja jej szukam ze względu na 2 sztuki szczawiu królewskiego, które mają tam rzekomo rosnąć w okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 01:32, Vel Grozny napisał:

Dalej nie mogę znaleźć tej bimbrowni - pomoże ktoś i wytłumaczy dokładniej? I czy wiąże się
z nią jakiś quest? Bo ja jej szukam ze względu na 2 sztuki szczawiu królewskiego, które mają
tam rzekomo rosnąć w okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za poprzedniego posta - pomyliły mi się przyciski "Przeglądaj" i "Dodaj post":(
Bimbrownia jest w okolicy czerwonego "x", znajduje się wewnątrz niewielkiej jaskini, wejście do niej nie znajduje się jednak w zboczu a w kopcu ziemi. W pobliżu wala się trochę śmieci (jak dobrze pamiętam to jakieś potrzaskane skrzynki czy beczki, strzały, kości itp). Wewnątrz bimbrowni jest krata otwierana kołowrotem, aby ten kołowrót użyć musisz mieć przy sobie sdło kretoszczura.
W samej bimbrowni nie znajdziesz nic naprawdę ciekawego, ot sporo butelek wina i notes w którym jest wpis że bimbrownik na razie zamyka interes bo straże zaczynają się nim interesować.

20070914043439

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostawia nam list że musił gdzieś iśc bo coś musi zrobić :) Troche niejasno napisałem bo dawno grałem. Za dwa dni już będę wiedział :) A gdzie Ty go znalazłeś ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 12:29, 143872 napisał:

Zostawia nam list że musił gdzieś iśc bo coś musi zrobić :) Troche niejasno napisałem bo dawno
grałem. Za dwa dni już będę wiedział :) A gdzie Ty go znalazłeś ? ;>


Dowiadujemy się od Lestera, że opuścił swoją wierze, bo" zrobiło się tu za gorąco"...ale gdzie jest nic nie mówi...Jeszcze nie powiem gdzie go znalazłem, bo to niespodzianka i jestem ciekawy czy ktoś to wie???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 13:58, Fleming08 napisał:

Dowiadujemy się od Lestera, że opuścił swoją wierze, bo" zrobiło się tu za gorąco"...ale gdzie
jest nic nie mówi...Jeszcze nie powiem gdzie go znalazłem, bo to niespodzianka i jestem ciekawy
czy ktoś to wie???;)

Ja pierwsze słyszę, podziel się z nami tą wiadomością :D
Skoro zrobiło się za gorąco, to może popędził do mroźnego Nowego Obozu w Górniczej Dolinie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 13:58, Fleming08 napisał:

Dowiadujemy się od Lestera, że opuścił swoją wierze, bo" zrobiło się tu za gorąco"...ale gdzie
jest nic nie mówi...Jeszcze nie powiem gdzie go znalazłem, bo to niespodzianka i jestem ciekawy
czy ktoś to wie???;)


Chodzi Ci o to że Xardas leży martwy np. jak Myxir czy Mexir w kopalni ? Czy żyje i można w nim pogadać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 14.09.2007 o 14:36, 143872 napisał:

Chodzi Ci o to że Xardas leży martwy np. jak Myxir czy Mexir w kopalni ? Czy żyje i można w
nim pogadać ?


Brawo, zgadłeś: ide sobie ze słonecznego kręgu tymi schodami na dół i wszedlem do tej opuszczonej kopalni, zabiłem kilka pełzaczy i kilka szkieletów...patrze, co to tam leży?-myśle-o, ma taką samą szate jak Xardas, podchodze bliżej, wyświetla się napis XARDAS!Wow...po co on tam polazł, leży martwy, ale skoro to nekromanta to pewnie do 6 rozdziału sam się wskrzesi, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 15:08, 143872 napisał:

Hehe a kim grasz ? bo to prawdopodobie od gildii leży tam ktoś inny :P Podaj screena jak możesz
:)

Paladynem gram...A jak się robi screeny bez pstrykania aparatem w ekran, jest do tego jakiś program?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 15:13, Fleming08 napisał:

> Hehe a kim grasz ? bo to prawdopodobie od gildii leży tam ktoś inny :P Podaj screena jak
możesz
> :)
Paladynem gram...A jak się robi screeny bez pstrykania aparatem w ekran, jest do tego jakiś
program?

Jest kilka programów ale lepiej to podczas gry wciśniej przycisz Prt Scr. On jest nad delete''m :P Potem w paint i wklej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pyttanie gdzie mogę znaleść te wszystkie dokumenty jeżeli chodzi o quest Fałszywe udziały w kopalni ? Byłem u Bospera, Matteo, Lutero, Rosi, w tawernie, u Eleny i nie wiem gdzie mam dalej szukać ? Pomoże mi ktoś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 19:54, Altair05 napisał:

w gII bohater fajnie strzela z łuku i kuszy ale już odgłos który wydaje strzala/belt jest okropny.Co
do strzelania w gii to az smiac mi sie zachcialo kiedy napisales ze bezi swietnie tam strzela.Strzela
on bowiem w trojce beznadziejnie!jak totalny amator, do tego chyba luk mu sie z kusza zdzebko
pomylil.A tak wogole to ty wogole strzelales kiedys z prawdziwego luku?


Nie bawie się w strzelanie z prawdziwego łuku wolę na to konto pograć sobie na gitarze elektrycznej. lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos mapę szystkich kamiennych kręgów? Potrzebuję je znależć bo chę przejść przez portal. I gdzie ten portal do krainy z NK jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kamienne kręgi są zaznaczone czerwonymi "x" (fragment ornamentu z kręgu najbliższego Khorinis jest w posiadaniu lorda Hagena), portal mieści się w podziemnych wykopaliskach oznaczonych niebieskim "x".

20070914160138

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 15:53, MasterHeroes napisał:

Ma ktos mapę szystkich kamiennych kręgów? Potrzebuję je znależć bo chę przejść przez portal.
I gdzie ten portal do krainy z NK jest?

Po pierwsze: zapraszam do tematu o GII: NK
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=58&u=9880
Po drugie: aby dojść do portalu, musisz pogadać z Laresem na wszystkie sposoby. Da Ci on w końcu pierścień z akwamarynem. Zakładasz pierścień i idziesz do Baltrama, który ma sklep pod "hotelem" na targowisku. Rozmawiasz z nim o zastępcstwie dla najemnika i wracasz do Laresa. Potem wybierasz opcję "Dobra, chodźmy" i następnie "odnieśmy ornament Saturasowi (bodaj)". Tylko nie wybieraj farmy Onara!! Potem idziesz z nim do wykopalisk, zanosisz ornament Saturasowi i idziesz do Nefariusa, który jest w głębi podziemi, pod portalem. Da Ci ona mapę z zaznaczonym położeniem wszystkich fragmentów klucza otwierającego portal. Wracasz do Khorinis (możesz użyć kamienia teleportacyjnego, o którym powie Ci Merdarion (bodaj)- zostaniesz przeteleportowany do jaskini znajdującej się w pobliżu Khorinis, lecz zacznie Cię gonić ork- uciekaj do miasta, niech zajmą się nim strażnicy miejscy). Pogadaj z Laresem i idź do lasu na północny wschód od miasta. Aktywuj krąg naciskając przyciski w odpowiedniej kolejności- możesz to zrobić zgodnie z ruchem wskazówek zegara lub przeciwnie, nie ma to znaczenia. Musisz jednak robić to konsekwentnie- albo w jedną stronę, albo w drugą. Pojawi się kamienny strażnik- niech Lares go zabije. Potem wróć do Khorinis, idź na farmę Lobarta i robisz z kręgiem to samo. Jednak nic się nie dzieje. Zagadaj z Cavalornem i:
- jeśli jesteś członkiem jakiejś gildii- powiedz, że pójdziesz do Hagena po fragment ornamentu
- nie jesteś członkiem żadnej gildii- powiedz, "jeden z nas musi iść po ornament do górnego miasta" i wymuś to na Cavalornie.
Potem idź na farmę Onara i aktywuj krąg- pozwól najemnikom zabić strażnika i zabierz z jego zwłok ornament. Wróć do wykopalisk i daj wszystkie ornamenty Nefariusowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 15:13, Fleming08 napisał:

> Hehe a kim grasz ? bo to prawdopodobie od gildii leży tam ktoś inny :P Podaj screena jak
możesz
> :)
Paladynem gram...A jak się robi screeny bez pstrykania aparatem w ekran, jest do tego jakiś
program?


Jest taki świetny program Fraps, który pozwala mierzyć ilość FPS-ów w grach, nagrywać i robić screeny. [url= http://www.sendspace.com/file/ixqr7d]Tu[/url] możesz ściągnąć pełną wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować