Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Mam pytanie dotyczące questa "Najazdy bandytów". W dzienniku jest napisane, że za znalezienie handlarza bronią dla bandytów (Fernanda) Andre wyznaczył nagrodę. Zrobiłem to, co trzeba (znalazłem listę broni Fernanda, pałasze z ''F'' i pierścień i oddałem to wszystko Martinowi oraz powiadomiłem Vatrasa). Fernando znalazł się w więzieniu, gdzie do niego zagadałem. Następnie chciałem porozmawiać z Andre, ale nie ma opcji dialogu dotyczącej handlarza, przez co questa nie da się ukończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 10:39, Karharot napisał:

Myślę że to raczej żart twórców gry. W podstawce G2 w jaskini pod słonecznym kręgiem można
było znaleźć zwłoki Myxira a postać ta pojawia się w grze dopiero w Nocy Kruka.

U mnie w podstawówce nie bylo żadnego ciała jedynie w NK leży tam ciało Myxira...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalezienie go jest o tyle trudne że jeśli dojdziemy do słonecznego kręgu (np. po kuszę Dragomira) to jaskinia ze zwłokami znajdzie się w obszarze "generowania" (czy jak to nazwać) "obiektów ruchomych" i jeśli choć trochę oddalimy się od tego miejsca to zwłoki znikną:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy jest jakaś inna możliwość przekazania listu do Bobo komuś innemu niż on sam? Mam tu na myśli jakiegoś jego przełożonego maga, aby go wywalili z klasztoru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 17:15, Fleming08 napisał:

Wiecie może czy jest jakaś inna możliwość przekazania listu do Bobo komuś innemu niż on sam?
Mam tu na myśli jakiegoś jego przełożonego maga, aby go wywalili z klasztoru?

Wydaje mi sie, że nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 17:15, Fleming08 napisał:

Wiecie może czy jest jakaś inna możliwość przekazania listu do Bobo komuś innemu niż on sam?
Mam tu na myśli jakiegoś jego przełożonego maga, aby go wywalili z klasztoru?


Po co być tak nie miłym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 17:20, 143872 napisał:

> Wiecie może czy jest jakaś inna możliwość przekazania listu do Bobo komuś innemu niż on
sam?
> Mam tu na myśli jakiegoś jego przełożonego maga, aby go wywalili z klasztoru?

Po co być tak nie miłym :P


A widziałeś ten list i obrazek? Jeśli nie to sobie zobacz. Myśle, że ktoś taki nie powinien być w klasztorze a co dopiero magiem w przyszłości zostać;)
Zresztą jest też tam jakaś afera z hodowaniem bagiennego ziela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 17:15, Fleming08 napisał:

Wiecie może czy jest jakaś inna możliwość przekazania listu do Bobo komuś innemu niż on sam?
Mam tu na myśli jakiegoś jego przełożonego maga, aby go wywalili z klasztoru?


Z tego co wiem nie ma mozliwości można jedynie troszke podwyższyć cenę tego listu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prawda ,że źle zrobił ale przecież żałuje tego co zrobił :P a jeżeli chodzi o to czy można nakapować na niego to latałem po klasztorze i gadałem z magami ale opcji nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

można zaklęcie(coś chyba związanego z wiatrem) i sporo kasy(coś ok 100szt) i zostanie nam list i obrazek(ale mi się nie podoba i oddaje mu go :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.09.2007 o 17:23, wdowiakm napisał:


Z tego co wiem nie ma mozliwości można jedynie troszke podwyższyć cenę tego listu ;)


No niestety, a szkoda;) Powiedziałem mu, że mu tych dokumentów nie oddam myślac, iż się na mnie rzuci i będe miał przynajmniej za niego troszke doswiadczenia, ale nic z tego...

albinskia: skoro żałuje to tym bardziej ten obrazek mu nie będzie potrzebny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 17:32, Fleming08 napisał:

albinskia: skoro żałuje to tym bardziej ten obrazek mu nie będzie potrzebny:P

A może chce go zniszczyć żeby nikt sie nie dowiedział. A w sumie to na tym zdjęciu aż nic takiego nadzwyczajnego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 19:27, gorn63 napisał:

Znalazłem pewien grób,dodając "H" mamy imię paladyna Lothara.

To jest grób w jaskini przy polance na której jest Lester.
Sam się zastanawiałem nad tym podobieństwem imion - ale nie wiem czy pierwsza litera to nie jest przypadkiem I, a nie L.
Poza tym widziałem grób z identycznym imieniem jakiejś postaci - ale nie pamiętam której.
Imiona się powtarzają - po to wymyślono nazwiska (których w Gothicu chyba brakuje :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 17:22, Fleming08 napisał:

A widziałeś ten list i obrazek?


No, nic wielkiego. Gorsze rzeczy można zobaczyć na reklamach (np. gołego Leppera ubranego jedynie w krawat:)

Dnia 16.09.2007 o 17:22, Fleming08 napisał:

Myśle, że ktoś taki nie powinien być w klasztorze a co dopiero magiem w przyszłości zostać;)


Wyluzuj:) Babo to porządny gość, zresztą jak już jesteśmy przy ocenie moralnej to z pewnością jest lepszym kandydatem niż taki seryjny morderca jak bezimienny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 19:33, Karharot napisał:

Wyluzuj:) Babo to porządny gość, zresztą jak już jesteśmy przy ocenie moralnej to z pewnością
jest lepszym kandydatem niż taki seryjny morderca jak bezimienny:)


Bezimienny zabija tylko potwory i walczy w imie Innosa:) Przynajmniej w moim wykonaniu Bezimienny to wzór moralny( nie licząc tych paru okradzionych najemników, bo ich nie specjalnie lubie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.09.2007 o 20:19, Fleming08 napisał:

Bezimienny zabija tylko potwory i walczy w imie Innosa:)


E tam... ja zabiłem wszystich... i mój takim wzorem moralności znowu nie był :) Vatras powiedział żebym się do niego nie zbliżał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam przyznałeś że chciałeś sprowokować Babo do walki i pobić go (zabić?) tylko za to że miał obrazek jakiejś panienki (no i dla expa - to dopiero jest szczytna motywacja:D
Poza tym bezimienny trafił do koloni karnej - w sumie nie wiemy za co ale raczej nie wygląda mi na farmera który nie płacił podatków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 20:29, Karharot napisał:

Sam przyznałeś że chciałeś sprowokować Babo do walki i pobić go (zabić?) tylko za to że miał
obrazek jakiejś panienki (no i dla expa - to dopiero jest szczytna motywacja:D
Poza tym bezimienny trafił do koloni karnej - w sumie nie wiemy za co ale raczej nie wygląda
mi na farmera który nie płacił podatków...


Jak to za co trafił Bezimienny? Za kradzież chleba, głodny był biedaczek więc nie miał wyboru;)
Oj, wcale Babo nie chciałem zabijać!Tylko pobić za te romanse a tak najbardziej to chciałem go wywalić z klasztoru, ale niestety się nie da:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 20:34, Fleming08 napisał:

go wywalić z klasztoru, ale niestety się nie da:/

A co on Ci takiego zrobił, że chcesz go zabić...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować