Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 13.09.2007 o 17:45, Fleming08 napisał:

> > Na początku Angar pojawia się w zamku, a potem znika gdzieś do swojej jaskini- gdzie
jest
> ta
> > jaskinia Angara?
> Tam , gdzie w jedynce z Miltenem szukałeś kamień ogniskujący.

Ale w 4 rozdziale go tam nie ma...bo zawsze zachaczałem o tą jaskinie wracając od lodowego
zmoka. To gdzie on się podziewa w 4 rozdziale?

Jest na Farmie Bengarda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 17:57, Fleming08 napisał:

>
> Jest na Farmie Bengarda

No tak, przypomniało mi się, że tam jest i narzeka, że okropnie głowa go boli;)Dzięki.

Niema sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 17:57, Fleming08 napisał:

No tak, przypomniało mi się, że tam jest i narzeka, że okropnie głowa go boli;)Dzięki.

Widac jak czytasz wszystkie odpowiedzi ;)))
Już dawno napisałem Tobie, że Angar jest na farmie Bengara to musiało kilka osób odpowiedzieć i na końcu kolega napisał również, że jest na farmie Bengara wtedy Ci się przypomnialo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 18:03, wdowiakm napisał:

Już dawno napisałem Tobie, że Angar jest na farmie Bengara to musiało kilka osób odpowiedzieć
i na końcu kolega napisał również, że jest na farmie Bengara wtedy Ci się przypomnialo xD

Może potrzebował czasu na zastanowianie sie w każdym razie to nieważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.09.2007 o 18:03, wdowiakm napisał:

Widac jak czytasz wszystkie odpowiedzi ;)))
Już dawno napisałem Tobie, że Angar jest na farmie Bengara to musiało kilka osób odpowiedzieć
i na końcu kolega napisał również, że jest na farmie Bengara wtedy Ci się przypomnialo xD


Ja nigdy nie pamiętam tych z sekty, bo wszyscy są tacy podobni i zawsze mi się myli Angar z Lesterem...A Angar się przemieszcza więc są z nim problemy...
Zresztą w tej grze jest pełno niespodzianek: ostatnio przyszedł do mnie kumpel, którego zachęciłem do Gothic, przeszedł pierwszą cześć i u mnie puściłem mu G 2, no i on, grający pierwszy raz szedł i po drodze od Xardasa znalazł tą jaskinie, która prowadzi do Lestera w 1 rozdziale- szczęka mi opadła, że ja tyle razy już w to grałem, a on pierwszy raz i to znalazł:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 18:54, Fleming08 napisał:

szczęka mi opadła, że ja tyle razy już w to grałem, a on pierwszy raz i to znalazł:O

Jak ja pierwszy raz grałem to też tej jaskini nie odnalazłem dopiero za drugim razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 19:10, maciek.mucha napisał:

> szczęka mi opadła, że ja tyle razy już w to grałem, a on pierwszy raz i to znalazł:O
Jak ja pierwszy raz grałem to też tej jaskini nie odnalazłem dopiero za drugim razem.

Ale to nawet nie za pierwszym czy drugim razem, ja bym chyba tej jaskini wogóle nie znalazł, bo myślałem, że tam nic nie ma...tylko łuk i strzały koło stawiku i więcej się tam nie kręciłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - w opisie gdzie poszukiwać ziół znalazłem opis o jakiejś "bimbrowni Vino". Gdzie to jest? Zakładam, że chodzi o Vino z farmy Lobarta, ale gdzie jest ta "bimbrownia"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 19:49, Vel Grozny napisał:

Mam pytanie - w opisie gdzie poszukiwać ziół znalazłem opis o jakiejś "bimbrowni Vino". Gdzie
to jest? Zakładam, że chodzi o Vino z farmy Lobarta, ale gdzie jest ta "bimbrownia"?

w lesie który się idzie do słonecznego kręgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 20:12, Master Miroy napisał:

Jestem na samym początku gry. Rozmawiałem z jakimś gościem w wieży i powiedział on że w tej
wieży znajdę jakieś wyposażenie, Gdzie ono jest?

Pochodz sobie po całej wierzy, pozbieraj wszystko, na górze zabierz ze stołu klucz, otwórz skrzynie, przeczytaj wszystkie ksiązki, weź sobie lage koło kominka i najważniejsze przyciśnij ukryty przełącznik na tym kominku a otworzy się krata z kufrem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 20:12, Master Miroy napisał:

Jestem na samym początku gry. Rozmawiałem z jakimś gościem w wieży i powiedział on że w tej
wieży znajdę jakieś wyposażenie, Gdzie ono jest?


Z tekstu " jakiś gość " wnioskuje, że to twoje pierwsze zetknięcie z serią nieprawdaż? Polecam pierwszą część a gdy przejdziesz także drugą to zainstaluj Noc Kruka i po raz kolejny rozkoszuj się dwójką :) Jeśli czegoś nie będziesz wiedział pytaj śmiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 20:25, albinskia napisał:

o lol tyle razy przeszedłem g2 tyle godzin/dni/tygodni grałem ale o przełączniku nie wiedziałem
:P


No widzisz każda gra potrafi zaskakiwać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 20:25, albinskia napisał:

o lol tyle razy przeszedłem g2 tyle godzin/dni/tygodni grałem ale o przełączniku nie wiedziałem
:P


Sam musze przyznać, że ta gra uczy pokory- kiedyś po czwartym przejściu myślałem, że G 2 nie ma przede mną tajemnic, a jednak człowiek się uczy cały czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 19:59, Vel Grozny napisał:

> w lesie który się idzie do słonecznego kręgu.
Dzięki, czyli kawałek od farmy :)

Jest to jaskini, ale żeby ja otworzyc musisz zdobyć łój kretoszczura. Dokładny opis bendzie na moim Gs jest tam opisana ta misja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 20:25, albinskia napisał:

o lol tyle razy przeszedłem g2 tyle godzin/dni/tygodni grałem ale o przełączniku nie wiedziałem
:P


Ja tez kiedyś nie wiedziałem :D A wiesz że można zeskoczyc na daszek tam w wieży Xardasa ? :D Tam są mikstury i jakieś zwoje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 20:37, Fleming08 napisał:

> o lol tyle razy przeszedłem g2 tyle godzin/dni/tygodni grałem ale o przełączniku nie wiedziałem

> :P

Sam musze przyznać, że ta gra uczy pokory- kiedyś po czwartym przejściu myślałem, że G 2 nie
ma przede mną tajemnic, a jednak człowiek się uczy cały czas:)

ja ide ja po raz 21 i chyba jeszcze wszystkiego niewiem. np. do czego sluzy czarna ruda i czarna perla? czrna perla chyba do tworzenia runn a ruda? zxnalazlem kilka sztuk i co? albo czemu smok-ozywieniec twierdzi ze wiem kim on jest? zna ktos odpowiedzi na te pytania? jak tak prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować