Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dołącz do Gildii Złodzieji i naucz się od tamtejszego nauczyciela, a Igaraz jest koło tej wierzy przed thorbenem gdzie stoi wyprostowany strażnik, schodzisz na dół, widzisz kowala jakiegoś i idziesz w lewo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie mówiłeś Thorbenowi, że oddasz to 100 złota Matteo, powinieneś móc mu je oddać (+ drugie 100) - albo stłuc tego lichwiarza (zapomniałem imienia, dom przy drodze do portu), i dać księgę z długami Thorbenowi.
A Igaraz siedzi za kuźnią kowala z portu (idąc od pierwszej bramy miasta do portu, zobaczysz wąskie przejście przy murze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 21:13, Qbli napisał:

Jeśli nie mówiłeś Thorbenowi, że oddasz to 100 złota Matteo, powinieneś móc mu je oddać (+
drugie 100) - albo stłuc tego lichwiarza (zapomniałem imienia, dom przy drodze do portu), i
dać księgę z długami Thorbenowi.
A Igaraz siedzi za kuźnią kowala z portu (idąc od pierwszej bramy miasta do portu, zobaczysz
wąskie przejście przy murze).


Nie mogę ponieważ oddałem już Matteo jego kasę... więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc odpowiedź przed chwilą zapisałem : kapujesz na tego co okradł jore, idziesz do pubu w porcie, idziesz za ryby, bijesz się, bierzesz klucz wskakujesz w wode i płyniesz w prawo aż do drzwi - masz gildie złodzieji tam cie nauczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 21:36, Unser Fuhrer napisał:

Więc odpowiedź przed chwilą zapisałem : kapujesz na tego co okradł jore, idziesz do pubu w
porcie, idziesz za ryby, bijesz się, bierzesz klucz wskakujesz w wode i płyniesz w prawo aż
do drzwi - masz gildie złodzieji tam cie nauczą

Można tez nie wydac tego co napadł na jorę, wykonac misję goscia w karczmie i potem Atylla sam nam da klucz :), bez bicia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 21:54, knopfler napisał:

> Więc odpowiedź przed chwilą zapisałem : kapujesz na tego co okradł jore, idziesz do pubu
w
> porcie, idziesz za ryby, bijesz się, bierzesz klucz wskakujesz w wode i płyniesz w prawo

> do drzwi - masz gildie złodzieji tam cie nauczą
Można tez nie wydac tego co napadł na jorę, wykonac misję goscia w karczmie i potem Atylla
sam nam da klucz :), bez bicia.


Ten gostek w karczmie mówi że nie ma dla mnie roboty chociaż jestem w II rozdziale. Jak wyjść z dolinki w której jest Lester (chyba, ten łysol co uciekał przed smokiem)? łażę po ścianach i są: Grobowiec i droga którą przylazłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 22:41, Buhahahahaha napisał:

Ten gostek w karczmie mówi że nie ma dla mnie roboty chociaż jestem w II rozdziale. Jak wyjść
z dolinki w której jest Lester (chyba, ten łysol co uciekał przed smokiem)? łażę po ścianach
i są: Grobowiec i droga którą przylazłem

No to ta drogą, która przyszedłes tam możesz wyjść. A gostka w knajpie trzeba podstepem, najpierw pytasz karczmarza (za 6 sztuk złota oczywiście) gdzie znajdziesz robote. I wtedy gostek bedzie miał dla ciebie robote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 23:01, knopfler napisał:

> Ten gostek w karczmie mówi że nie ma dla mnie roboty chociaż jestem w II rozdziale. Jak
wyjść
> z dolinki w której jest Lester (chyba, ten łysol co uciekał przed smokiem)? łażę po ścianach

> i są: Grobowiec i droga którą przylazłem
No to ta drogą, która przyszedłes tam możesz wyjść. A gostka w knajpie trzeba podstepem, najpierw
pytasz karczmarza (za 6 sztuk złota oczywiście) gdzie znajdziesz robote. I wtedy gostek bedzie
miał dla ciebie robote.


Ale lester mówił że tam gdzieś jest ścieszka do jakeigoś miasta a co do gostka to tak zrobiłem i chust nic nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 23:05, Buhahahahaha napisał:


Ale lester mówił że tam gdzieś jest ścieszka do jakeigoś miasta a co do gostka to tak zrobiłem
i chust nic nie ma.

Nie ma tam nic oprócz grobowca, paru wilków i wyjścia tego którym wszedłes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 23:11, knopfler napisał:

>
> Ale lester mówił że tam gdzieś jest ścieszka do jakeigoś miasta a co do gostka to tak
zrobiłem
> i chust nic nie ma.
Nie ma tam nic oprócz grobowca, paru wilków i wyjścia tego którym wszedłes.


A jak przejść do górniczej doliny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 23:16, Buhahahahaha napisał:

A jak przejść do górniczej doliny??

W 2 rozdziale przechodzi się przez bramę strzeżona przez 2 paladynów niedaleko farmy Bengara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 23:31, knopfler napisał:

> A jak przejść do górniczej doliny??
W 2 rozdziale przechodzi się przez bramę strzeżona przez 2 paladynów niedaleko farmy Bengara.


Lecz gdzie jest farma Bengara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 23:31, knopfler napisał:

> A jak przejść do górniczej doliny??
W 2 rozdziale przechodzi się przez bramę strzeżona przez 2 paladynów niedaleko farmy Bengara.


Lecz gdzie jest farma Bengara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 23:53, Buhahahahaha napisał:

Lecz gdzie jest farma Bengara?

Przejście do G. Doliny jest pobliżu jeziorka na południu mapy. Farma Bengara również jest niedaleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 23:53, Buhahahahaha napisał:

Lecz gdzie jest farma Bengara?

Wiesz zapewne gdzie jest farma Onara. Jeśli nie zaprowadzi cie tam lester który jest w Khorinis. Po drodze na farmę Onara napotkasz na rozwidlenie dróg - skręcasz w prawo i potem znowu w prawo przez przejście między górami. Trafisz do małej kotlinki a potem tylko schodami do góry i juz jestes na farmie Bangara. Druga droga to można skręcić w drogę w prawo za mostem (tym po drodze na farmy) idąc w stronę farm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 08:48, knopfler napisał:

Jeśli nie zaprowadzi cie tam lester który jest w Khorinis.

Dla jasności- nie Lester, tylko Lares.
Na czarno zaznaczyłem położenie farmy Bengara:

20070915103916

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 10:43, Damian14BO napisał:

> Jeśli nie zaprowadzi cie tam lester który jest w Khorinis.
Dla jasności- nie Lester, tylko Lares.
Na czarno zaznaczyłem położenie farmy Bengara:

No tak oczywiście myślałem o Laresie. Sorry za pomyłkę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a gdzie są ci bandyci którzy mają bardzo dużo broni? ( chodzi o tych o których wszyscy mówili że byli tak naładowani sprzętem że mogli ledwo się ruszać (gdzie jest farma farmera na S?))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 18:55, Buhahahahaha napisał:

a gdzie są ci bandyci którzy mają bardzo dużo broni? ( chodzi o tych o których wszyscy mówili
że byli tak naładowani sprzętem że mogli ledwo się ruszać (gdzie jest farma farmera na S?))


Farma Sekoba leży po lewej stronie jak się idzie do farmy Onara na skrzyżowaniu (tym skrzyżowaniu co prowadzi do farmy Onara, a które znajduje się kawałek drogi za tą chatką co stoi dwóch najemników) skręć w lewo na pewno dojdziesz a bandyci są za farmą kawałek ;) Tyle że uważaj na stworki ;)

BTW: A te pytanie o czasem nie chodzi o Noc kruka?? bo w podstawce nie ma tych bandytów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować