Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Po pierwsze: na tym forum nie ma BBcode- no, oprócz pogrubiania itd.
Po drugie: nie potrafisz używać BBcode ;]
Po trzecie: link nie działa
Po czwarte: link do formularza kontaktowego z modkami: http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=99
Po piąte: działający link do Frapsa. http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=47&id=701
Po szóste: pełna wersja Frapsa jest płatna i można ją ściągnąć za darmo tylko w wersji shareware...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 16:12, Damian14BO napisał:

Po szóste: pełna wersja Frapsa jest płatna i można ją ściągnąć za darmo tylko w wersji shareware...

Źle! Źle! Źle
Ma być: Po szóste: pełna wersja Frapsa jest płatna nie można jej ściągnąć legalnie z Neta... legalna jest wersja shareware

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 16:12, Damian14BO napisał:

Po pierwsze: na tym forum nie ma BBcode- no, oprócz pogrubiania itd.
Po drugie: nie potrafisz używać BBcode ;]
Po trzecie: link nie działa
Po czwarte: link do formularza kontaktowego z modkami: http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=99
Po piąte: działający link do Frapsa. http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=47&id=701
Po szóste: pełna wersja Frapsa jest płatna i można ją ściągnąć za darmo tylko w wersji shareware...


Tam jest pełna wersja Frapsa. Ale dlaczego link nie działa to nie wiem. Jak ja ściągałem tego Frapsa to chodził. A jeśli chodzi o moderatorów to czasami przecież podróżują po różnych tematach nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie o to mi chodzilo.Mowisz tylko ze strzelanie z luku ktore jest w g3(ktore jest amatorskie i slabe)jest wypas.No to jakie ty mozesz miec pojecie o strzelaniu z luku i jak sie to robi>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 15:53, MasterHeroes napisał:

Ma ktos mapę szystkich kamiennych kręgów? Potrzebuję je znależć bo chę przejść przez portal.
I gdzie ten portal do krainy z NK jest?


A jak zdobyć ten ornament od Hagena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 16:31, MasterHeroes napisał:

A jak zdobyć ten ornament od Hagena?

Wystarczy że z nim pogadasz. Da Ci on ornament bez żadnych problemów. Ale musisz być w jakiejś gildii, inaczej nie dostaniesz się do Hagena. Każda gildia (oprócz Straży) zleci Ci zadanie, dzięki któremu zostaniesz dopuszczony przed jego oblicze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 04:43, Karharot napisał:

Przepraszam za poprzedniego posta - pomyliły mi się przyciski "Przeglądaj" i "Dodaj post":(
Bimbrownia jest w okolicy czerwonego "x", znajduje się wewnątrz niewielkiej jaskini, wejście
do niej nie znajduje się jednak w zboczu a w kopcu ziemi. W pobliżu wala się trochę śmieci
(jak dobrze pamiętam to jakieś potrzaskane skrzynki czy beczki, strzały, kości itp). Wewnątrz
bimbrowni jest krata otwierana kołowrotem, aby ten kołowrót użyć musisz mieć przy sobie sdło
kretoszczura.

Dzięki, fajna mapka. Masz taką samą z goblinimi jagodami i smoczym korzeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wogóle co znalazłem. W jaskini jak schodzi się po schodkach ze słonecznego kręgu jest jaskinia gdzie jest pełzacz wojownik i dwa szkielety. Leży martwy Lothar i stoi sobie Pedro :] Słabko trochę widać jest ciemno i zapisałem w GIFie.

20070914171005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 17:10, 143872 napisał:

Wogóle co znalazłem. W jaskini jak schodzi się po schodkach ze słonecznego kręgu jest jaskinia
gdzie jest pełzacz wojownik i dwa szkielety. Leży martwy Lothar i stoi sobie Pedro :] Słabko
trochę widać jest ciemno i zapisałem w GIFie.


Rozjaśnij obraz w grze i zrób na nowo zdjęcie bo widać tylko napis Lothar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 17:55, Meykan napisał:

Coś tam widać.

Ale zapisz następnym razem w JPG.

Ale dziwny bug a z Pedro mogłeś gadać?


To chyba nie jest bug. Z ty mMexirem w dodatku NK też tak było. Chodzi o to że postać nie może być w dwóch miejscach na raz jak właśnie Pedro w Khorinis i na Irdorath. Mexir w Jarkhendarza i w Khorinis. Tak po prostu twórcy gry ich umieścili. Tak samo są ci martwi za palisadą orkową.

Podjaśnię screena później bo teraz wychodzę :) Ale go wrzucę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 20:49, Karharot napisał:

Tak można. Do Wodnego Kręgu można należeć niezależnie od tego do której z 3 głównych frakcji
się przyłączysz.
Na przyszłość jednak pewnie lepiej by było gdybyś zadawał pytania dotyczące Nocy Kruka w temacie
poświęconym temu dodatkowi:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=58&u=9892


Sorry lecz nie wiedziałem o tym że dołączenie do wodnego kręgu to NK. Gdzie mogę się nauczyc alchemii i otwierania zamków? I co to za drzwi które w są w porcie tam na dole jak się na wodzie płynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alchemii najłatwiej się nauczyć u Igaraza (? - ten z Dzielnicy Portowej), a otwierania zamków u Thorbena (po załatwieniu jego długów) i w gildii złodziei (to właśnie te drzwi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 21:02, Qbli napisał:

Alchemii najłatwiej się nauczyć u Igaraza (? - ten z Dzielnicy Portowej), a otwierania zamków
u Thorbena (po załatwieniu jego długów) i w gildii złodziei (to właśnie te drzwi).


O igarazie to wiem ale gdzie się on podział? A z Thorbenem to chodzi o te 100g? Jesli tak to lipa bo ja wymusiłem na tamtej żeby dała kasę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować