• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Dwie rzeczy.
1. Na forum brakuje wg mnie przycisków przejścia do następnej/ poprzedniej strony tematu. Klikanie na numerki jest niezbyt wygodne (jeśli można sugerowałbym ich (przycisków) umieszczenie na dole po prawej stronie).
2. Czy i kiedy zostanie dodany kanał RSS dla newsów oraz nowych ofert sklepu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No coz. Nic nie stoi na przeszkodzie by sobie podwiesic te tematy w ktorych sie wypowiadales, by byly na gorze ;P. Choc pozniej to rozwiazanie, przy duzej liczbie podwieszonych watkow :), moze sie nie sprawdzic. Na razie trzeba sie zadowolic czyms takim ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.10.2005 o 18:40, Gajdziu napisał:

Moim zdaniem można by przywrócic wizytówki osób zarejestrowanych.Były miłe


Nonsens. Stronka nowa,foro nowe,zacznijmy od początku! Poza tym - czy naprawdę tak brakuje wam tych wypasionych statystyk? Jeśli tak....dobra,lae to statsizm zaawansowany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

eh trochę rozczarowałem się na gram.pl z tego co czytalem (wywiad newsy itp) to można było by zapłacić za każdą grę całą sumę gry a tu tylko jedna na dzien ale i tak podziwiam cdprojekt za to że dużo traci po to żeby uszczęśliwić nas - graczy ps dajcie SWAT''a za 1 zet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.10.2005 o 18:58, Bedzio3 napisał:

ps dajcie SWAT''''a za 1 zet :)


Było wczoraj ;)

Powtórzę swoje pytanie bo chyba nikt się nie fatyguje odpowiedzieć: Czy można płacić w tym sklepie przez Lukas Bank przelewem internetowym? Czy możliwe jest tylko Inteligo, MBank i coś tam jeszcze? Bo w helpie pisze tylko o kartach płatniczych i 3 możliwosciach przelewów internetowych, nie wspominają nic o bankach innych od tych 3 wybranych przez CDP.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.10.2005 o 18:58, Bedzio3 napisał:

eh trochę rozczarowałem się na gram.pl z tego co czytalem (wywiad newsy itp) to można było by zapłacić za każdą grę całą


wskaz mi prosze jeden news gdzie CDP napisal ze za KAZDA gre bedzie mozna zaplacic w calosci wPLNami. Bede bardzo wdzieczny jesli zechcesz udowodnic swoje twierdzenie :).
Jesli ktokolwiek inny potrafi to zrobic to bardzo prosze niech to uczyni. Pieknie dziekuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Widzę, że są w sklepie na gram.pl rożne zakładki które ułatwiają znalezienie konkretnych typów gier np RPG, RTS. Jednak myślę, że przydała by się także zakładka do wszystkich gier z extra klasyki bądz platynowej kolekcji ponieważ gdy probóje znaleźć wszystkie gry w sklepie z extra klasyki musze otwierać wiele stron, a tak mogłbym sbie otworzyć zakładkę z grami z extra klasyki... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.10.2005 o 19:04, Uther_Lightbringer napisał:

Powtórzę swoje pytanie bo chyba nikt się nie fatyguje odpowiedzieć:
Czy można płacić w tym sklepie przez Lukas Bank przelewem internetowym? Czy możliwe jest tylko Inteligo, MBank i coś tam
jeszcze? Bo w helpie pisze tylko o kartach płatniczych i 3 możliwosciach przelewów internetowych, nie wspominają nic o bankach
innych od tych 3 wybranych przez CDP.....


nie ma możliwości płacenia w sklepie gram.pl "zwykłym" przelewem. Placę z Inteligo, mTransfer i MultiTransfer są usługami płatniczymi stworzonymi do natychmiastowych płatności w internecie i te metody przedpłaty - obok kart Visa/MasterCard - nasz sklep obsługuje.

W razie wątpliwości polecam kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta pod adresem kontakt@gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.10.2005 o 19:13, Seqiu napisał:

Widzę, że są w sklepie na gram.pl rożne zakładki które ułatwiają znalezienie konkretnych typów gier np RPG, RTS. Jednak
myślę, że przydała by się także zakładka do wszystkich gier z extra klasyki bądz platynowej kolekcji ponieważ gdy probóje
znaleźć wszystkie gry w sklepie z extra klasyki musze otwierać wiele stron, a tak mogłbym sbie otworzyć zakładkę z grami
z extra klasyki... ;)


Bardzo proszę o zgłaszanie tego typu propozycji / prósb do specjalnego, wydzielonego wątku - o tu: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=50. Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.10.2005 o 13:03, Osiołek napisał:

Nie wiem czy pytanie padło ale czemu wyskakuje mi że nie mam dożywotnej gwarancji??


Nie napisałeś dla jakiej gry otrzymujesz taką informację - wnioskuję jednak, że chodzi tu o gry wydane PRZED Dungeon Siege II. Jeśli tak, to wynika to z faktu, że Dożywotnia Gwarancja dostępna jest dla gier wydanych PO 23 września. Polecam: http://www.gram.pl/gwarancja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy jeśli dzisiaj zamówię grę, ktróa kosztuje złotówkę (Tribes Zemsta), ale nie zrealizuję zamówienia, to czy jutro w moim koszyku gra będzie po cenie 1 zł czy innej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Występuje u mnie jakiś problem z logowaniem. Dokładnie chodzi o to, że wpisuję swój adres e-mail, a następnie hasło, klikam zaloguj i pojawia się informacja, że nie podałem hasła (choć załóżmy, że podałem błędne). Po kilku próbach zalogowania, żadne z haseł nie przynosi skutku. Zakładając, że istnieje prawdopodobieństwo, że zapomniałem hasła, daję opcję "przypomnj hasło". Wpisuję swój adres e-mail i daję opcję przypomnij. Wtedy pojawia się informacja, że ten adres nie jest powiązany z żadnym kontem na gram.pl.
Pomyślałem, że może i jest to możliwe, bo jedyne co kiedykolwiek zrobiłem to zarejestrowanie jednej gry, więc może moje istnienie się w jakiś sposób "przedawniło".
W związku z tym dałem zakładanie nowego konta dla mojego adresu e-mail, a dokładnie chodzi o knw@wp.pl, wpisałem ksywkę (Sulfur) itd. i okazało się, że zarówno moja xywka, jak i adres e-mail już istnieją. Dlatego informuję, że coś tu jest nie tak.
Niestety byłem zmuszony do założenia tego nowego konta, żeby sprawdzić, czy wszystko u mnie ok w tej kwestii i żebym mógł napisać tego posta.
Przeglądałem ten temat i nie znalazłem podobnego problemu, więc proszę o wyjaśnienie tej sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.10.2005 o 19:08, D2T napisał:

wskaz mi prosze jeden news gdzie CDP napisal ze za KAZDA gre bedzie mozna zaplacic w calosci wPLNami


nie powiedział tego wprost, wypowiedzi były stylizowane na "1PLN = 1wPLN patrzcie jak fajnie :) " i ani słowa że tylko część będziemy płacić w wPLN O_o

ba... nawet ja zadałem pytanie co jeżeli wPLN zabraknie ;] - odpisano mi że "taka jest idea, część będzie można zapłacić w wPLN, a część w PLN" ale WPROST nigdy nie napisano że TYLKO część albo CAŁOŚĆ będzie można płacić...

... załatwiła to wyobraźnia graczy i umiejętne dobieranie słów PRów :) nie skłamali, ale jednocześnie nie powiedzieli prawdy (wprost) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

w swoim profilu można zmienić dostęp jakie maile chcemu otrzymywać, domyślnie jest zaznaczony tylko pierwszy, gdy zaznaczam 2 pozostałe to nie wiem jak zaakceptować, i po ponownym wejściu w profil te 2 opcje są osznaczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Przed chwilą zauważyłem dziwną rzecz, a mianowicie, zmieniłem sobie w ustawieniach wyświetlanie postów na stronie z 40 na 30 i wtedy zobaczyłem, że pierwszy post który jest na pierwszej stronie tematu jest także na drugiej stronie... dziwne...kilkakrotnie odświeżałem stronę i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować