Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Od dłuższego czasu trwało zamieszanie dotyczące następnego oprogramowania od Sony. Ostatnio oczywiste się stało, że wraz z wydaniem nowego PSP swiatło dzienne ujrzy tez nowy soft. Dotąd mowa byla o 4.20, ale Sony dzis ogłosilo ze update będzie od razu do wersji 5.0.
Oto czego się możemy spodziewać po nowym oprogramowaniu:

dostęp do PSP Store
funkcje robienia screenshotów
USB AutoConect - czyli automatycznie łączenie z PSP po podpięciu go do komputera
kosmetyczne zmiany w przeglądarce internetowej i czytnikach RSS

News z PSP Poland

Zmiany małe , ale mnie bardzo cieszą . Robienie zdjęc z gry na oficjalnym sofcie mnie bardzo ucieszyło . W końcu mam na co czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 23:06, Ryan Kam napisał:

funkcje robienia screenshotów
USB AutoConect - czyli automatycznie łączenie z PSP po podpięciu go do komputera


niby nic, ale jednak super. To ja poczekam na kolejny ''update'' tego softu... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam jeszcze jakie rzeczy dodadzą ale i tak nic czego nie było po przerobieniu konsoli (poza sklepem oczywiście). Jeszcze będzie:

- wyłącznik czasowy
- nowa pełno-ekranowa klawiatura
- nowe tło w XMB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 15:03, Kafar napisał:

- wyłącznik czasowy


wyłącznik czasowy jest dobry do telewizorów, monitorów, komputerów i innych urządzeń stacjonarnych. Ale na co c#$%^ komu takie coś z PSP?! Przecież wyłącznik jest tuż pod nosem... trzeba tylko, dosłownie, palcem kiwnąć... przesada ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 23:01, kurczak-AFC napisał:

> - wyłącznik czasowy

wyłącznik czasowy jest dobry do telewizorów, monitorów, komputerów i innych urządzeń
stacjonarnych. Ale na co c#$%^ komu takie coś z PSP?! Przecież wyłącznik jest tuż pod
nosem... trzeba tylko, dosłownie, palcem kiwnąć... przesada ;/


PEwnie dlatego że od.. w sumie od paru wersji softu nie potrafią NIC wymyślać ciekawego co warte by było dodania ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 23:39, Kafar napisał:

PEwnie dlatego że od.. w sumie od paru wersji softu nie potrafią NIC wymyślać ciekawego
co warte by było dodania ;/


mogliby dodać np. więcej zakładek w przeglądarce. To by się przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 18:00, kurczak-AFC napisał:

> PEwnie dlatego że od.. w sumie od paru wersji softu nie potrafią NIC wymyślać ciekawego

> co warte by było dodania ;/

mogliby dodać np. więcej zakładek w przeglądarce. To by się przydało.



I w takich pięciu mógłbyś sobie google otworzyć. Dajcie spokój, i tak przy trzech zakładkach konsola co i rusz daje rozpaczliwe komunikaty o braku pamięci... :/
A swoje zdanie o PSP-3000 wyraziłem w pełni tu: http://peacegrenade.wordpress.com/2008/09/24/psp-2008/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 18:00, kurczak-AFC napisał:

> PEwnie dlatego że od.. w sumie od paru wersji softu nie potrafią NIC wymyślać ciekawego

> co warte by było dodania ;/

mogliby dodać np. więcej zakładek w przeglądarce. To by się przydało.


no albo (co trzeba się ratować pluginami) ze muzyka gra w tle czy to przeglądarki czy to Skype a nawet też gry.. oraz żeby Skype lub inny komunikator był uruchomiony w tle ;/. Takie oczywiste rzeczy ale albo ja jakiś genialny jestem że takie oczywiste rzeczy widzę a w sony pracują kretyni albo nie wiem ;/.

Takie rzeczy mnie jakoś smucą i denerwują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę z innej beczki:
Czy jeśli karta pamięci ma napis Magic Gate to będzie się idealnie nadawała do PsP i nie będzie sprawiała żadnych kłopotów, spowolnień itp? Bo zastanawiam się jaką kartę wybrac, ale żeby nie przepłacic :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 19:57, Piotrekgościu napisał:

Ja trochę z innej beczki:
Czy jeśli karta pamięci ma napis Magic Gate to będzie się idealnie nadawała do PsP i
nie będzie sprawiała żadnych kłopotów, spowolnień itp? Bo zastanawiam się jaką kartę
wybrac, ale żeby nie przepłacic :>


Ogólnie ja nie spotkałem się z jakimś wolnym działaniem karty a magic gate mam jedną i sprawuje się bardzo dobrze. Mam sandisk magic gate i lepsza jest od tych sony bo bardziej wytrzymała (jedna sony mi się rozkleja;/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 19:57, Piotrekgościu napisał:

Ja trochę z innej beczki:
Czy jeśli karta pamięci ma napis Magic Gate to będzie się idealnie nadawała do PsP i
nie będzie sprawiała żadnych kłopotów, spowolnień itp? Bo zastanawiam się jaką kartę
wybrac, ale żeby nie przepłacic :>

Magic Gate to sposób na zabezpieczenie danych i są weń wyposażone chyba wszystkie oryginalne karty. A najlepszym wyborem są chyba karty Sandiska, jak zależy ci na szybkości możesz brać jakieś Ultra II itp, aczkolwiek zwykłe też dają sobie radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 15:27, Ryan Kam napisał:

W końcu ! Soft 5.0 dostępny :) ( pewnie już byl wcześniej , ale ja dopiero teraz mogłem
pobrać :) ) Tu macie linka do pobrania tego ,,cuda " :P


http://www.pspfanboy.com/tag/5.00/

Ściągam i zobaczymy jak to dziala na ,,żywo " :D


JA muszę niestety czekać na modernizacje DA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh , soft ściągnięty i jak dla mnie jednak lipa ;/

W najnowszym sofcie mamy na pewno :

automatyczne wykrywnie po podłączeniu PSP do komputera
pełnoekranowa klawiatura (może zmienić też na tą dotychczas znaną)
nowy wygląd menu XMB
dodano ikone PlayStation Network
możliwośc gry w gry z PSONE na telewizorze na pełnym ekranie (dostępne dla PSP2000 i 3000)
automatyczny wyłącznik czasowy ulokowany w podmenu Music

( news z PSP Poland )

Nie ma natomiast funkcji robienie srennshotów, na które bardzo liczyłem i obsługi flasha . Jak dla mnie ten soft jest idealny dla osób, które dużo ściągaja z PSP store . Widać tu wyraźnie , że jak się nie ma wi fi w domu , lub w okolicy PSP znacznie traci na swojej wartości . Jak dla mnie nic mi ciekawego nie dali , czekam na kolejny soft ;/


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 15:27, Ryan Kam napisał:

W końcu ! Soft 5.0 dostępny :) ( pewnie już byl wcześniej , ale ja dopiero teraz mogłem
pobrać :) ) Tu macie linka do pobrania tego ,,cuda " :P


http://www.pspfanboy.com/tag/5.00/

Ściągam i zobaczymy jak to dziala na ,,żywo " :D



Możesz przetłumaczyć na język PL update bo nie wszyscy kapujemy... tzn. opisał update w pary krokach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko.... Sciągłem nowego softa (5.00) i po wpisaniu swojego e-meila i hasła wyskakuje takie cuś:

The sign-in ID (e-mail address) or password is incorrect.

O co w tym chodzi? Co muszę zrobić żeby się zarejestrować?

---------------------------------------------------

Drugie pytanie... Jak się nazywa kabel za pomocą którego mogę podłączyć PSP do telewizora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 16:31, arti95 napisał:

Pytanko.... Sciągłem nowego softa (5.00) i po wpisaniu swojego e-meila i hasła wyskakuje
takie cuś:

The sign-in ID (e-mail address) or password is incorrect.

O co w tym chodzi? Co muszę zrobić żeby się zarejestrować?


Źle wpisałes emaila lub hasło . Wpisz jescze raz i spróbuj ponownie .

Dnia 16.10.2008 o 16:31, arti95 napisał:

Drugie pytanie... Jak się nazywa kabel za pomocą którego mogę podłączyć PSP do telewizora?


Kabel AV - http://www.twenga.pl/cena/18883424.html

Kabel HDTV - http://www.twenga.pl/cena/14346059.html

W zależności jaki masz tv , taki kupujesz kabel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 18:48, Kafar napisał:

no albo (co trzeba się ratować pluginami) ze muzyka gra w tle czy to przeglądarki czy
to Skype a nawet też gry.. oraz żeby Skype lub inny komunikator był uruchomiony w tle
;/. Takie oczywiste rzeczy ale albo ja jakiś genialny jestem że takie oczywiste rzeczy
widzę a w sony pracują kretyni albo nie wiem ;/.

Takie rzeczy mnie jakoś smucą i denerwują.



no tu masz rację... odtwarzanie muzyki w tle byłoby bardzo dobrym rozwiązaniem.

A co do tego, że każdego stać na psp... ten zestaw kosztuje 200euro. To jest ponad 600 zł :^. 600zł piechotą nie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

200$ nie euro czyli 400zł około.

Słuchanie muzy w tle jest tylko możliwe dzięki pluginowi ;/ ale i tak więcej operacji w tle (np. łączenie z netem)

Podlicz sobie zawartośc pakiety i zobaczysz że u nas by to około 1000zł kosztowało ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować