Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Poza kupowaniem gier w sklepach zawsze istnieje allegro, a tam zawsze idzie znaleźć okazję(np. Killzona za 50zł) Więc nie ma co narzekać na cenę gier. Swoją drogą po tych wszystkich aferach z wyświetlaczami itp. to co waszym zdaniem bardziej się opłaca kupić? Taniejącą PSP 2000 czy nową PSP 3000?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 08:09, Kafar napisał:

W dzisiejszych czasach gry na psp sa tanie więc nie przesadzajcie obaj. Jak na 2 miesiace
kupic gre za 49zł lub 59zł to bez problemu można. Nawet raz w miesiącu się znajdzie taką
kase :) po drugie w niektóre gry oczywiście jak ma się internet są na długie wieczory
jeśli się korzysta z infrastructure.


no i między innymi o to mi chodziło ;).

Astropath, wiesz... z gier się nie wyrasta ; ]. Wolisz wydać 120zł na kartę pamięci i wcisnąć na nią kilka gier, czy wydać 120zł na jedną grę ;}? Jeśli to drugie to fajnie, że masz sporo kasy i możes se kupować gry ot tak, jak Ci się podoba.


rybisiu, no właśnie, jest allegro. Ale, ofc, zaqraz znajdzie się ktoś, kto Ci powie, że na allegro są sami źli ludzie i w ogóle to tam strasznie bo tam sprzedają podróbki niektórych rzeczy (akurat nie mówię o grach tutaj), itd. A tak na prawdę allegro to jedna z lepszych rzeczy, jaka istnieje w sieci ;}. Czasem na allegro są takie oferty, że NIGDZIE nie znajdzie się lepszej a jeśli chodzi o gry to bardzo często się takie trafiają.
For ekzempyl:
http://www.gram.pl/sk3_8QjiGO3_Tekken_Dark_Resurrection.html
http://alle gro.pl/item471251360_tekken_dark_resurrection_psp_nowa_warszawa_sklep.html
Ja swojego kupiłem właśnie za 50zł ;). Ale gadaj z ignorantami, których tutaj nie brakuje xD.
A Tekken to raczej jedna z lepszych gier na konsole.

Na koniec powiem, że co niektórzy mogliby przeczytać dokładnie to co pisze w swoich postach np. Kafar a wtedy byłoby z pewnością mniej napinek i niepotrzebnych postów ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jakiś czas taka dziewczyna wystawia Ridge Racer 2 i Tekkena za 39zł! Sam chciałem kupić ale może to śmieszne ale nie miałem wolnej takiej sumy gdyż wszystko wydałem na rocznice i moją lubą :P ale czekam aż znów wystawi. Wszystkie gry new były i miała ich chyba po 5 sztuk czy 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 11:25, rybisiu napisał:

Poza kupowaniem gier w sklepach zawsze istnieje allegro, a tam zawsze idzie znaleźć okazję(np.
Killzona za 50zł) Więc nie ma co narzekać na cenę gier. Swoją drogą po tych wszystkich
aferach z wyświetlaczami itp. to co waszym zdaniem bardziej się opłaca kupić? Taniejącą
PSP 2000 czy nową PSP 3000?


Ja bym kupił i chce druga 2000 (bo jest mi potrzebna) ale wolę 2000 gdyż headset mam więc mikrofon mi nie potrzebny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 20:50, Kafar napisał:

> Poza kupowaniem gier w sklepach zawsze istnieje allegro, a tam zawsze idzie znaleźć
okazję(np.
> Killzona za 50zł) Więc nie ma co narzekać na cenę gier. Swoją drogą po tych wszystkich

> aferach z wyświetlaczami itp. to co waszym zdaniem bardziej się opłaca kupić? Taniejącą

> PSP 2000 czy nową PSP 3000?

Ja bym kupił i chce druga 2000 (bo jest mi potrzebna) ale wolę 2000 gdyż headset mam
więc mikrofon mi nie potrzebny :)


A możesz nam zdradzić po kij ci druga konsolka? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm.. nie ;P bo musiał bym was zabić ;P a tak serio no po prostu potrzebuje mieć jedną nie przerobioną. Chociaż pewnie nie kupie bo tęskno mi za DSem.. i chce go znów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 23:37, Kafar napisał:

hm.. nie ;P bo musiał bym was zabić ;P a tak serio no po prostu potrzebuje mieć jedną
nie przerobioną. Chociaż pewnie nie kupie bo tęskno mi za DSem.. i chce go znów :)


ee tam, DS to złoooo. Kupuj drugie PSP xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Mam pytanie: czy gry zakupione za granicą - np na Teneryfie - beda bez przerobek dzialaly na polskim psp? I czy mozna sciagnac sposzczenie psp albo zangielszczenie, jezeli kupilbym psp wlasnie tam - na Teneryfie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 20:44, rudolfo napisał:



Mam pytanie: czy gry zakupione za granicą - np na Teneryfie - beda bez przerobek dzialaly
na polskim psp? I czy mozna sciagnac sposzczenie psp albo zangielszczenie, jezeli kupilbym
psp wlasnie tam - na Teneryfie?

tak i tak jeżeli chodzi o oficjalne to w menu możesz sobie wybrać, a jeżeli chodzi o pl to nawet w pl nie ma go - musisz użyć pandory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spolszczenie psp to bardzo ryzykowny krok. Duże prawdopodobieństwo bricka oraz możliwe TRWAŁE uszkodzenie flash0. A więc NIE POLECAM tego zabiegu. Poza tym bez pandory i tak tego nie zrobisz :P. Angielski w menu jest prostszy niż ''łatwy'' xD a nawet jeśli czegoś nie zrozumiesz, to + bo się nauczysz :P. Ot, i po problemie xD.

A co do tego czy gry Ci będą działały czy nie to nie mam pojęcia :S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w Empiku i co widzę? Nowe PSP3000 z grą Lego: Batman, za 649zł, obok PSP2000 z grą Buzz za tą samą kwotę i samo PSP 2000 za 599zł. Hmmm....gdyby wyszło w terminie to może bym już miał PSP3k, a tak to mi sięchyba odwidziało XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na allegro wypatrzyłem sporo tanich FAT''ów(stany idealne, gratisy itp.) w cenie ok. 400zł. Co waszym zdaniem jest lepiej wziąść FAT''a Slima czy 3k? Czy waszym zdaniem opłaca się wstrzymywać z kupnem do otwarcia Media Markt?(otwierają w mojej okolicy ^^ NARESZCIE!) Duża by była obniżka tego sprzętu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie mogę dokonać aktualizacji softu 5.xx na mojego fata - ściągam 25 mb paczkę, po czym wgrywam ją manualnie i się nic nie wyświetla. Odpalam, ją za pomocą media coś tam (ogólnie to w czym otwieram sobie PStore ;)) i tam faktycznie, moge skopiować ten soft, tylko wyświetla się, że zajmuje on... 3,37 Gb (?!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 22:18, rybisiu napisał:

Dzisiaj na allegro wypatrzyłem sporo tanich FAT''ów(stany idealne, gratisy itp.) w cenie
ok. 400zł. Co waszym zdaniem jest lepiej wziąść FAT''a Slima czy 3k? Czy waszym zdaniem
opłaca się wstrzymywać z kupnem do otwarcia Media Markt?(otwierają w mojej okolicy ^^
NARESZCIE!) Duża by była obniżka tego sprzętu?


Slim ma kilka dodatkowych funkcji, które jak dla mnie są niezbędne w psp :P. Używany Fat= brak gwarancji (tak samo używany Slim, ale o Facie tu mowa). U mnie Fat ma taki +, że ma coś takiego, co powoduje, że chciałbym go mieć xD (takie prawdziwe PSP, nie takie 'wytuningowane' jak Chudy... ma klimat :P). Ale mam Slima i jestem BAAAAARDZO zadowolony : ).
Media Markt ma to do siebie, że jak dowali promocją, to głowa mała. A jeśli otwierają nowy sklep, to bardzo możliwa jest jakaś promocja : ).
Na Twoim miejscu, kupowałbym nowe PSP Slim :). I jednocześnie poczekałbym do otwarcia nowego MM, chyba, że ustrzelisz coś fajnego na Allegro. A jeśli drugi wariant nie wypali, to poczekaj. Nie zaszkodzi Ci to, tylko pomóc może.

A teraz ja mam pytanie do kogoś kto pyka w Tekkena DR przez neta. Jak do $#&@^$* mam pograć z innymi, ŻYWYMI graczami : / ? Wchodzę w ''network'' i ''game sharing''. Czekam, czekam, czekam, czekam, czeeeekam, CZEKAM, czekaaaaaam, zZzZzZzZzZzZzZzZz... czekam, czekam, czekam, CHRAAAP, czekam, czeeeekam, <ziewa>, czekaj, czekam, czeeeekaaaam, czeeekam, czeeekaaaam, czekam... I NIC! : O. Co muszę zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 20:44, rudolfo napisał:



Mam pytanie: czy gry zakupione za granicą - np na Teneryfie - beda bez przerobek dzialaly
na polskim psp? I czy mozna sciagnac sposzczenie psp albo zangielszczenie, jezeli kupilbym
psp wlasnie tam - na Teneryfie?


rotfl.. a na cholerę Ci spolszczenie PSP? To jak by spolszczyć grę Quake 3 :):) taki sam sens.. a raczej jego brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No też mi się wydaję że rozsądniej będzie poczekać na MM :)

A co do pytania, to game sharing nie polega przypadkiem na tym że wysyłasz grę na inne PSP które tej gry nie ma i ta osoba może grać z tobą? Ta funkcja jest chyba jeszcze przy MGP PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 19:22, rybisiu napisał:

No też mi się wydaję że rozsądniej będzie poczekać na MM :)

A co do pytania, to game sharing nie polega przypadkiem na tym że wysyłasz grę na inne
PSP które tej gry nie ma i ta osoba może grać z tobą? Ta funkcja jest chyba jeszcze przy
MGP PO.


aa no to o tym nie wiedziałem ; /. W takim razie jak pograć z innymi graczami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 19:25, Kafar napisał:

Nie każda gra to ma a po drugie oczywiście to tylko działa jeżeli dwie konsole obok siebie
są :)


tak, to wiem. Ale przecież w tekkena da się pykać przez neta ; /. Tylko JAK :S?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować