Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Mam zamiar kupić PSP w graniach 600 - 650 zł tylko jest jeden problem nie znam się na nich zupełnie tzn już przeczytałem FAQ itp . ale nadal nie wiem który model wybrać , czy opłaca się w komplecie kupować jakieś gry ,kable itp. Najlepiej by było gdyby wypowiedzieli się ci co mają PSP i cofnęli się w przeszłość i powiedzieli co by kupili za 650 zł ,przedstawili mi ogólny zarys np. tego ci się nie opłaca kupować bo bo bo .. to jest przydatne bo bo bo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 10:54, Gizdek napisał:

Mam zamiar kupić PSP w graniach 600 - 650 zł tylko jest jeden problem nie znam się na
nich zupełnie tzn już przeczytałem FAQ itp . ale nadal nie wiem który model wybrać ,
czy opłaca się w komplecie kupować jakieś gry ,kable itp. Najlepiej by było gdyby wypowiedzieli
się ci co mają PSP i cofnęli się w przeszłość i powiedzieli co by kupili za 650 zł ,przedstawili
mi ogólny zarys np. tego ci się nie opłaca kupować bo bo bo .. to jest przydatne bo bo
bo :)


Cóż.. dużego wyboru nie masz w tej chwili produkuje się jedną konsole slim (na 3000 jeszcze trochę trzeba poczekać ale chyba warto jeżeli nie planujesz przerabiać bo ta wersja na razie jest nie do obejścia i szybko nie będzie).

Kupując konsole na pewno folia na ekran (np. hori nie wiem ile kosztuje ale chyba z 20zł), pokrowiec (19zł) + jakaś gra (49zł w górę) + karta pamięci (lepiej 2GB).

Lub sprowadzisz z usa nową 3000 z dwoma grami, filmem i kartą pamięci za 400zł + koszt przesyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam żadnego problemu w wyborze nie widzę i ty też tego nie odczujesz.
Różnic nie jest przecież dużo i są nieodczuwalne zmiany. Ja bym brał co znajdziesz najtaniej,
wszystkie wersje przerobisz(nie licząc tej 3000, bo jej jeszcze NIE MA!).
Polecam wersję Slim & Light tutaj masz dwie oferty:
http://www.ceneo.pl/1189166
http://www.ceneo.pl/1650503

Ta druga z God of War, bo to naprawdę fajna gra.
A jak chcesz jak najtaniej, to kupują tą wyżej do tego jakaś karta 4GB z ceneo.pl i najprościej znaleźć na allegro kogoś kto konsole przerabia i jemu powierzyć takie zadanie za 20/30 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.10.2008 o 13:23, Natchan napisał:

wszystkie wersje przerobisz(nie licząc tej 3000, bo jej jeszcze NIE MA!).


Jak chcesz to możesz dostać :) już są złamane terminy premiery stąd też wiem że nie da się tej konsoli na razie przerobić niestety. I długo nie będzie gdyż ma tą samą płytę główna (to samo zabezpieczenie) co jedna z wcześniejszych wersji której do dziś nie złamano;/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga.. news.. 5.00 M33 released.

Tylko na razie psploader nie działa :(

org. tekst.

You'll see that Popsloader does not work (due to some changes on modules that sony did).

A newer plugin for popsloader will be done.

Dark Alex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 15:21, Kafar napisał:

Uwaga.. news.. 5.00 M33 released.

Tylko na razie psploader nie działa :(

org. tekst.

You''ll see that Popsloader does not work (due to some changes on modules that sony did).

A newer plugin for popsloader will be done.

Dark Alex


Dasz linka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.dark-alex.org/forum/viewtopic.php?f=44&t=1521&st=0&sk=t&sd=a

Proszę. Jak mówiłem psploader nie działa ale Alek stwierdził że sięza to weźmie bo dość dawno tego nie aktualizował. Eh Poza Kubicą DA to kolejny polak z którego powinniśmy być dumni ;)

Nie wiem czy upgrad robić bo strace dostęp do Diablo i Final Fantasy 7 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>DA to kolejny polak

ŻE CO?!?!?!?! omg, skąd Ty się urwałeś xDDDD? Dark Alex to hiszpan!!! xDD

Co do ceny PSP, to sorry, coś mi się pomyliło ;d. Cena tego zestawu rzeczywiście interesująca, ale zapłać im w $ ; /. Prowizja od prowizji za prowizje i podatek dla prowizji i jeszcze podatek od przesyłania do innego kraju no i do tego prowizja za inną walutę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jej. Po pierwsze to ta płyta to TA-090 drugiej generacji.
Tak gwoli ścisłości i już nie musisz szpanować że czytasz pierwszą lepszą stronę o psp.

Co do nowego softu to mi to wali. Nie używam takich pierdół a z klawiaturą idzie żyć.
Poza tym działa przecież opcja "update" na psp, więc po co ściągacie te softy, skoro można je bezpośrednio wgrać na psp?

Aha i jeżeli dla Ciebie, Dark_Alex to polak, to znasz się na psp od dawna i wiesz więcej niż sam Dark_Alex.
Przecież to hiszpan, nawet na wikipedi o tym piszą. A poza tym w języku hiszpańskim prowadził kiedyś bloga i dziś prowadzi forum. Bardziej sugerowałbym że to Rosjanin, gdyż ogłosił że to on krył się pod teamem M33, a jak wiemy M33 uznawano jako ekipę z Rosji.
No ale dobrra mniejsza o to.
I nie czaję o co Ci chodzi z utraceniem danych? Przecież to jest update, nic nie tracisz, nawet ustawienia nie wracają do tych domyślnych, po prostu zmienia się numerek. No chyba że w wypadku 5.00 jest jakoś inaczej, ale i tak wątpię żeby update kasował zawartość karty pamięci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To po cholerę się odzywasz jak coś nie gra? Nie do Ciebie tylko pisze a do innych też którzy wchodzą tu i nie koniecznie zwiedzają po 5-6 stron o psp.

Ja akurat używam ps store więc pewnie ktoś inny też a na przerobionej konsoli nie mógł tego robić do dziś.

Widać że ty nawet tych stron nie potrafisz czytać bo nie powiedziałem NIC o stracie danych tylko że PSPloader nie działa na 5.00 M33 a co za tym idzie nie można grać w gry z psx. Po prostu już całkiem zaniżasz poziom forum. Najgorsze jest brak umiejętnego czytania.

Kirabax jakoś tego nie wiedział i jest kilkanaście osób które tego nie wiedzą.

Swoją drogą ja pisze po angielsku bloga w pracy i jakoś nie jestem anglikiem. Bodajże jego matka jest polką i urodził się w polsce czy jakoś tak. Zresztą często jego teksty także po polsku można uświadczyć jak się umie czytać. To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.10.2008 o 15:42, kurczak-AFC napisał:

Co do ceny PSP, to sorry, coś mi się pomyliło ;d. Cena tego zestawu rzeczywiście interesująca,
ale zapłać im w $ ; /. Prowizja od prowizji za prowizje i podatek dla prowizji i jeszcze
podatek od przesyłania do innego kraju no i do tego prowizja za inną walutę...


No masz racje są prowizje ale one na prawdę nie są takie duże jak to kiedyś było. Ja kupuje na ebayu znajomi też ciuchy, buty i to na prawdę za taką paczkę za wszystko z 70zł Ci wyjdzie. Jak ma się znajomych co mogą przez kogoś kupić to jeszcze taniej. Ogólnie ja mam PSP ale jeśli miałbym kupować to rozważał by za i przeciw ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię że ktoś ma wchodzić na kilka stron.
Wystarczy wpisać w google hasło "psp" -> jeden z pierwszych wyników i masz newsa o płycie której się nie da złamać. Poza tym, skoro już ktoś piszę tu, unikając poszukania w googlach na ten temat, nie potrzebuje wiedzieć niczego o płytach nie do złamania. Proste pytanie, prosta odpowiedź...

I o tym właśnie pisze. A ty napisałeś że stracisz Final Fantasy i Diablo.
Nie stracisz, po prostu nie odpalisz ich bo nie ma psploadera. Ktoś to przeczyta i pomyśli że updaty kasują gry. Jak już tak ten temat ma być pod wszystkich którzy chcą się jak najwięcej dowiedzieć nie szperajac za dużo, to pisz tak żeby wszyscy zrozumieli Cię dobrze. I nikt mi nie zabrania tutaj pisać, tak samo jak tobie nikt nie zabronił się urodzić. Jak masz problem że ktoś Ci mówi co myśli o twoich wypowiedziach możesz go zmieszać z błotem - ale trzeba mieć sensowny argument. Poza tym denerwujesz się jak bym Ci na matkę wrzucał... To tylko forum.

A więc teraz już piszę większymi literami żeby wszyscy wiedzieli że tak się da:
SETTINGS->NETWORK UPDATE
I mamy najnowszy soft. Na oryginalnym - oryginalny, na M33 - ten od M33.

Więc widać lubisz sobie utrudniać życie. Ja piszę po polsku bloga, a jak bym miał zakładać forum to założył bym je po polsku. A przypadki że ktoś gada 3 językami i najmniej korzysta ze swojego ojczystego są naprawdę nieliczne. Jak widziałeś jakikolwiek tekst Dark_Alex''a po polsku to ktoś tu Cię wprowadził błąd ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 16:52, Natchan napisał:

googlach na ten temat, nie potrzebuje wiedzieć niczego o płytach nie do złamania


To że Ty nie potrzebujesz to ja to mam gdzieś. Pisze co mi się podoba.

Dnia 17.10.2008 o 16:52, Natchan napisał:

I o tym właśnie pisze. A ty napisałeś że stracisz Final Fantasy i Diablo.


"strace dostęp do Diablo i Final Fantasy 7 :(" tak napisałem. A nie że te gry stracę tylko DOSTĘP.

Dnia 17.10.2008 o 16:52, Natchan napisał:

Nie stracisz, po prostu nie odpalisz ich bo nie ma psploadera. Ktoś to przeczyta i pomyśli
że updaty kasują gry.


Jak ktoś źle przeczyta to trudno.. już nie moja wina.

Dnia 17.10.2008 o 16:52, Natchan napisał:

ale trzeba mieć sensowny argument. Poza tym denerwujesz się jak bym Ci na matkę
wrzucał... To tylko forum.


Nie po prostu jak Tobie ten news nie pasuje to co mnie to obchodzi?:) Jedną osobę zainteresował i na pewno większą liczbę bo wiem ile osób pisze do mnie w sprawie pluginów itp. A że Tobie to nie pasuje i Ty nie widzisz np. w sofcie w którym coś w końcu się zmieniło to trudno mnie to nie interesuje ogólnie. Ja pisze że jest i co nie działa proste.

Dnia 17.10.2008 o 16:52, Natchan napisał:

A więc teraz już piszę większymi literami żeby wszyscy wiedzieli że tak się da:
SETTINGS->NETWORK UPDATE
I mamy najnowszy soft. Na oryginalnym - oryginalny, na M33 - ten od M33.


No i błąd bo w recovery trzeba zmienić by czerpał nie z oficjalnego update. Nie można ściągnąć oryginalnego softu bez m33 (a dokładniej zainstalować). Więc Ty nie tylko utrudnisz ale możesz tylko kłopotów narobić :)

Dnia 17.10.2008 o 16:52, Natchan napisał:

Jak widziałeś jakikolwiek tekst Dark_Alex''a
po polsku to ktoś tu Cię wprowadził błąd ;P


Tak Ty wiesz lepiej ;) pewnie to Twój brat i psikusa nam tu robisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 13:38, kuba9876543210 napisał:

Posiadam w Slimie baterię 1200mAh i ładowarkę 2000mA 5V. Czy jak kupię baterię 2400mAh
albo 3600mAh, to czy będę mógł ją ładować? proszę o pilną odpowiedź i z góry dziękuję.


Nie powinneś mieć problemów z ładowaniem , chociaż wydaje mi się , że bateria będzie sie ładowała troche wolniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 13:40, Ryan Kam napisał:

> Posiadam w Slimie baterię 1200mAh i ładowarkę 2000mA 5V. Czy jak kupię baterię 2400mAh

> albo 3600mAh, to czy będę mógł ją ładować? proszę o pilną odpowiedź i z góry dziękuję.


Nie powinneś mieć problemów z ładowaniem , chociaż wydaje mi się , że bateria będzie
sie ładowała troche wolniej .



będzie się ładowała wolniej, to fakt. To tak jak z ładowarkami i bateriami do innych urządzeń ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

permierka PSP-3000 miała być 3 dni temu (15.10.08) jednak nigdzie nie ma jej do kupienia, czyżby została ona przesunięta? w sieci nie znalazłem nic na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc jeśli bateria 1200 mAh ładuję się około 2,5 godzin, to czy bateria o pojemności 2400 mAh będzie ładować się dwa razy dłużej? I czy wtedy mógłbym gdzieś kupić ładowarkę np. 2400 mA? Nigdzie takowych nie widziałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie...
Mam PSP dopiero od paru dni ale mam problem z wgrywaniem filmów... mam odpowiedni format wgrywam w dobry folder itp. ale nie mogę ich odtwarzać na moim psp... Moja wersja psp to 4.01... czy to może mieć coś z tym wspólnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 19:52, Lord Tomeks napisał:

Mam takie pytanie...
Mam PSP dopiero od paru dni ale mam problem z wgrywaniem filmów... mam odpowiedni format
wgrywam w dobry folder itp. ale nie mogę ich odtwarzać na moim psp... Moja wersja psp
to 4.01... czy to może mieć coś z tym wspólnego?


Firmware nie, ale może jednak w złym formacie masz te filmiki. Spróbuj je przekonwertować np. programem PSP Video 9 czy podobnym. Możliwe też, że wgrałeś do złego katalogu. Możliwe też, że masz podrobianą kartę pamięci, przez co jest bardzo wolna i/lub gubi/niszczy losowe/wszystkie pliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować