Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2008 o 22:32, HiroshiTakubo napisał:

Mam Pytanie czy ktoś z was używa kabla i podłącza PSP do telewizorka? Bo Ja podłączam
wszystko ok oprócz kolorków, które się pokiełbasiły, w skali RGB za dużo jest zieleni,
a w ogóle nie ma czerwonego itp., ktoś wie czemu???

Jak masz dwa TV w domku to spróbuj na tym drugim jeszcze podłączyć bo np u mnie też na jednym do końca nie chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 20:41, Chaotizz napisał:

Opłaca się w ogóle kupować jeszcze PSP? Mam PS2, i nie wiem czy kupić PSP, czy jest to
opłacalne, i czy wyjdę na swoje. Może lepiej zainwestować w jakieś gry na PS2, aniżeli
kupować PSP?


1. Zdecyduj się po co Ci jest PSP . Jak dużo podrózujesz, przeczuwasz kary na kompa itp bierz PSP od razu. Granie w domu nie ma sensu . Od tego masz PS2.

2. Co do gier . Na pewno na PS2 jest ich dużo więcej , jednakże na PSP też masz fajne tytuły ( odsyłam do przypiętego posta )

3. Do czego chcesz używac PSP ? Gry, MP3, przenośny odwarzacz filmów czy może internet <- to wszystko znajdziesz w tej konsoli .( Choć tak gry są na niej tak najlepesze )

4. Jak coś bierz PSP -3000 ( ta z lepszym ekranem i mikrofonem)

Myślę, że udzieliłem wystarczającej odpowiedzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 21:12, deih napisał:

Wiecie może ile kosztuje PSP + 2 gry w Saturnie? 599zł czy 699zł? Z tego co pamiętam
wersja standardowa 535.


A ja z tego co pamiętam to 699 bo najpierw tam patrzyłem. 535 to jest ta PSP (fat) pewnie. A jeżeli chcesz kupić Slim&lite z tymi dwiema gierkami to 699 PLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 09:35, Natchan napisał:

Ja proponuję zamówić sobie na Ceneo. Za 530zł + 30zł przesyłka(kurierem).

Ja u siebie w mieście widziałem jeszcze w dwóch sklepach więc jeszcze nigdy nic nie wiadomo ;p;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie bierz Slima. I jeszcze do tego czy warto kupować PSP jesli ma się w domu PS2. Pewnie, że warto. Na tym mozesz grać zawsze i w kazdej sytuacji, a do tego masz jeszcze WiFi i MP3. No i Slima mozesz podpiąc pod telewizor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu sprzedaż PSP w Japoni jest wyższa niz DS Lite :D Ciekawe tylko na jak długo się ten stan utrzyma.

Dlatego właśnie w internecie pojawiły się uzasadnione pogłoski, że Sony planuje wycofanie ze sklepów PSP 3000 i zastąpienie go egzemplarzami z idealnym ekranem. <- a tu plotka odnośnie PSP 3000 .

Ktoś tu na forum chyba się już pytał o PSP 300 w Polsce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 09:55, Ryan Kam napisał:

W końcu sprzedaż PSP w Japoni jest wyższa niz DS Lite :D Ciekawe tylko na jak długo się
ten stan utrzyma.

Dlatego właśnie w internecie pojawiły się uzasadnione pogłoski, że Sony planuje wycofanie
ze sklepów PSP 3000 i zastąpienie go egzemplarzami z idealnym ekranem.
<- a tu
plotka odnośnie PSP 3000 .

Ktoś tu na forum chyba się już pytał o PSP 300 w Polsce .


Może to tylko plotka ale ja zawsze stosuje taktykę jeśli wchodzi nowy sprzęt poczekać z 3-4 miesiące :) i zobaczyć jak to będzie. Ja polecam 2000 + headset i wszystko gra. A wyświetlacz w 2000 też jest BARDZO dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 10:21, Kafar napisał:

Może to tylko plotka ale ja zawsze stosuje taktykę jeśli wchodzi nowy sprzęt poczekać
z 3-4 miesiące :) i zobaczyć jak to będzie. Ja polecam 2000 + headset i wszystko gra.
A wyświetlacz w 2000 też jest BARDZO dobry.


Racja wyświetlacz jest bardzo dobry i co najważniejsze mimo,że jak sie go pobdrudzi nie przeszkadza to w graniu. Co do tego headset, to kupiłem sobie za 5 dych słuchawki z mikrofonem i rozwaliły mi się po tygodniu. Jedyne co ocalało to pilot. Nie były to słuchawki od Sony jak coś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 10:28, Ryan Kam napisał:

> Może to tylko plotka ale ja zawsze stosuje taktykę jeśli wchodzi nowy sprzęt poczekać

> z 3-4 miesiące :) i zobaczyć jak to będzie. Ja polecam 2000 + headset i wszystko
gra.
> A wyświetlacz w 2000 też jest BARDZO dobry.

Racja wyświetlacz jest bardzo dobry i co najważniejsze mimo,że jak sie go pobdrudzi nie
przeszkadza to w graniu. Co do tego headset, to kupiłem sobie za 5 dych słuchawki z mikrofonem
i rozwaliły mi się po tygodniu. Jedyne co ocalało to pilot. Nie były to słuchawki od
Sony jak coś .


Ja mam od sony juz prawie rok.. i sa dobre i fajnie sie rozmawia choc do sluchania muzyki uzywam innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie informacje dobiegają bardzo dzinwe plotki ale i nie tylko że sony prawdopodobnie wycofa 3000. Na początku plotki teraz okazało się że sklepy likfidują ze swojej oferty modele 3000. Czyżby jednak sony jak zawsze "te kreski miały być" skłamał i okazało się że tych kresek być nie miało? JEst to prawdopodobne bo co miało powiedzieć? Ze dali ciała ?

Pisze to dla osób które myślą o kupni.. poczekajcie jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 20:10, Ryan Kam napisał:

> http://pl.youtube.com/watch?v=eFV9-RuVYRU
> Kurcze, ja też tak chcę :)
> Nieźle koleś narysował PSP w zwykłym Paincie.

Dla mnie bomba xD Masz coś podobnego w zanadrzu ?

Kafar

W pełni zgadzam się z Tobą by ci ,którzy jescze nie kupili PSP lepiej by się wstrzymali.

Już szukam. Ale z PSP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zwązku z pokazanymi przez was filmikami z PSP sam zacząłem poszukiwać jakiegoś ciekawego filmu. Natknąłem się na to http://pl.youtube.com/watch?v=OvKwOm2UsP8&feature=related . Filmik dowodzi na isnienie czgoś takiego jak PsP HD, ale czy to prawda?Bo jeśli tak, to odrazu, jak z procy poleciałbym do sklepu i kupił ;P choć dyski blu-ray są drogie...
To jedna sprawa. a druga, znalazłem w sieci to http://www.buy.com/prod/datel-psp-4-gb-hard-drive-with-battery-pack-dus0132-i/q/loc/ 108/202894633.html dysk twardy do psp (z wbudowaną baterią? Czy zamiast niej???). Bardzo to ciekawe i koleiny powód aby zmniejszyć zawartość potrfela ;P
Co o tym myślicie czy to prawda? Dodam, że popatrtrzyłem po sklepach netowych i w każdym z tych sklepów produkt był wysprzedany (dysk twardy).

ps. Sry za ewentualne błędy, ale piszę jedną reką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 20:56, Kolumb22 napisał:

W zwązku z pokazanymi przez was filmikami z PSP sam zacząłem poszukiwać jakiegoś ciekawego
filmu. Natknąłem się na to http://pl.youtube.com/watch?v=OvKwOm2UsP8&feature=related


Myślę, że to tylko fotomontaż. Koleś wziął Dual Shocka, na to położył PSP a resztę dorobił lub ktoś to zrobił. Popatrz tylko, w centrum obrazka jest troche ostrych krawędzi.
BTW. Mam Painta w PSP :D
Hm, Znacie jakieś ciekawe programy do PSP?
Mam pytanie kolejne, czy ktoś zna jakiś program do robienia screenów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Myślę, że to tylko fotomontaż. Koleś wziął Dual Shocka, na to położył PSP a resztę dorobił
>lub ktoś to zrobił. Popatrz tylko, w centrum obrazka jest troche ostrych krawędzi.

Popełniłem katasrtrofalny błąd pytając was czy to jest możiwe - ponieważ PsP HD to tylko koncepcja ;p Coś takiego nie istnieje...
Co do twardziela na psp, obejrzałem filmik na YT http://pl.youtube.com/watch?v=6dfO9JrmAnw&feature=related . Jeśli by założyć Twardego to beznadziejnie, wręcz niemożliwie trzymało by sie psp, spójrzcie na filmik....

Sreen shot można wykonywać na psp mając soft 5.1 chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować