Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2008 o 20:59, Kirabax napisał:

Hm, Znacie jakieś ciekawe programy do PSP?
Mam pytanie kolejne, czy ktoś zna jakiś program do robienia screenów?


Jeśli masz CFW, to na http://dl.qj.net znajdziesz pełno homebrew do psp (i nie tylko). Co do programu do robienia screenshotów, jeden znajdziesz tu: http://dl.qj.net/FuSa-screenShoot-v1.1-PSP-Homebrew-Applications/pg/12/fid/22208/cat id/151

Aha, w FW 5, Sony nie wrzuciło możliwości robienia screenów (mimo iż wcześniej ją zapowiadało).

Jakby Ci coś nie chodziło to pisz ;D

Co do ciekawych programów... powiedz czego szukasz... :-P ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2008 o 20:59, Kirabax napisał:

Mam pytanie kolejne, czy ktoś zna jakiś program do robienia screenów?


Jest tylko plugin do robienia screenshotów ale nie działa on w wersji 5.00. Także Sony od BARDZO dawna wsadzilo przy okazji update oprogramowania program do robienia screenshotów ale wszyscy się dziwią w Polsce i za granicą.. dlaczego jest nie aktywny :)

Ale już takowy jest i tylko czekać na aktywację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 00:00, Kafar napisał:

Ale już takowy jest i tylko czekać na aktywację.


Dobrze wiedzieć :D Ciekawe ile czasu będziemy musieli jescze czekać na jej aktywowanie...

Kirabax

Dzięki za filmiki, są bardzo dobre .

Tu coś dla tych co mają zamiar kupić PSP-3000. Warto poczytać przed kupnem :

http://psp-team.pl/sprzet/konsole/recenzja-psp-3000.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie różne przypadki były np. byłem z Tatą u fryzjera (ja się strzygłem a tata był niedaleko i odebraliśmy przesyłkę z poczty :P)i wziął paczkę otworzył i mówi:
-O Diablo 2 to ta fajna giera
-No
-I jak zwykle od 16 lub 18 bierzesz wszystko :P

Albo jak kupiłem Warcrafta 3 kupiłem to się nim cieszyłem: w nocy, jak szybko wracałem z school albo jak poprostu nikogo nie było.

A tera Mama (wszystko co zamówię to zapowiadam Jej):
-O znowu coś kupiłeś (Gothic 2)
-No tak
-Tylko w te gry grasz zajmij się ocenami (wszystkie jakie są już mam xD)

Albo kiedy przyszła EK Wiedźmina:
-O z Wiedźmina to fajne jak chcesz to jeszcze Ci książkę kupie xD
-Narazie pocieszę się grą
(po przejrzeniu wszystkiego):-No fajnie to wygląda

i EK Mass Effect:
-O pendrive 2 GB jest,i wogóle przyzwoite te EK są tylko zamawiaj coś tańszego.
-Tak Tak
-A nie chcesz tej z STALKER Clear Sky (same 6 i 5 teraz a wcześniej 2 i1)
-o_O to jak już to sobie kup ja się boje takich gier. A Tata:
-Ja lubię FPS to pogram (lol skąd wiedział że to FPS i wogóle co to bo wcześniej nikt nie wiedział.)

Ale i tak nie zamówiliśmy bo kay nie było ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 21:47, kulfonito napisał:

Grał ktoś w Def Jam Fight For NY: The Takeover? Świetna gierka ^^

Tak, ja grałem i również muszę przyznać, że ten tytuł wymiata. :D
Ludacris fajnie walczy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie grałem ponieważ mam PSP 3000 od 4 dni więc się uczę ale żadnych pasków nie widać a poza tym 2000 był droższy niż 3000.


P.S.2: Czy można prosić o usunięcie posta poprzedniego mego ponieważ pomyliłem tematy.Bardzo przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 19:57, RafiXxx napisał:

Mam pytanie do ludzi ktorzy maja juz PSP ponad 3-6 miesiecy( wiecej) czy konsola wam
sie nei nudzi?


Ja mam od trzech lat i korzystam z niej tylko w czasie wyjazdów a i to głównie jako odtwarzacz mp4. Prawdę mówiąc w domu nie chce mi się nawet tego włączać. Niektóre gry są niezłe, ale żadnej nie przeszedłem do końca - przynudzały zanim dochodziłem do połowy. No ale większość gier mnie ostatnio zmula i nawet super hitów nie jestem w stanie ukończyć :]
Jeśli stać Cię na regularne kupowanie gier, to myślę że szybko się nie znudzisz. Jeśli zaś planujesz kupować 1 grę na parę miesięcy i cały czas ją męczyć, to dość szybko konsolka wyląduje w szufladzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 20:24, Astropath napisał:

> Mam pytanie do ludzi ktorzy maja juz PSP ponad 3-6 miesiecy( wiecej) czy konsola
wam
> sie nei nudzi?

Ja mam od trzech lat i korzystam z niej tylko w czasie wyjazdów a i to głównie jako odtwarzacz
mp4. Prawdę mówiąc w domu nie chce mi się nawet tego włączać. Niektóre gry są niezłe,
ale żadnej nie przeszedłem do końca - przynudzały zanim dochodziłem do połowy. No ale
większość gier mnie ostatnio zmula i nawet super hitów nie jestem w stanie ukończyć :]


to trochę dziwne oO

Dnia 01.11.2008 o 20:24, Astropath napisał:

Jeśli stać Cię na regularne kupowanie gier, to myślę że szybko się nie znudzisz. Jeśli
zaś planujesz kupować 1 grę na parę miesięcy i cały czas ją męczyć, to dość szybko konsolka
wyląduje w szufladzie.


taa... a Dark Alex żyje w dolinie muminków, torrenty wynalazła śpiąca królewna i nie istnieje coś takiego jak CFW ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 22:40, kurczak-AFC napisał:

to trochę dziwne oO


Raczej smutne, że już nie robią ciekawych gier... a może to ja po prostu z gier wyrosłem :/

Dnia 01.11.2008 o 22:40, kurczak-AFC napisał:

taa... a Dark Alex żyje w dolinie muminków, torrenty wynalazła śpiąca królewna i nie
istnieje coś takiego jak CFW ;).


Nie każdy jedzie na piratach. A na Twoim miejscu, na tym forum bym się raczej nie chwalił zamiłowaniem do gier z torrentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych czasach gry na psp sa tanie więc nie przesadzajcie obaj. Jak na 2 miesiace kupic gre za 49zł lub 59zł to bez problemu można. Nawet raz w miesiącu się znajdzie taką kase :) po drugie w niektóre gry oczywiście jak ma się internet są na długie wieczory jeśli się korzysta z infrastructure.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 08:09, Kafar napisał:

W dzisiejszych czasach gry na psp sa tanie więc nie przesadzajcie obaj. Jak na 2 miesiace
kupic gre za 49zł lub 59zł to bez problemu można. Nawet raz w miesiącu się znajdzie taką
kase :) po drugie w niektóre gry oczywiście jak ma się internet są na długie wieczory
jeśli się korzysta z infrastructure.


Jak znajdziesz takiego Final Fantasy: Crisis Core za 59 zł, to ci serio pogratuluję ;)
Niektóre gry można rzeczywiście znaleźć za 50, 60 zł. Ale niestety niektóre nadal są dosyć drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 09:13, ziptofaf napisał:

> W dzisiejszych czasach gry na psp sa tanie więc nie przesadzajcie obaj. Jak na 2
miesiace
> kupic gre za 49zł lub 59zł to bez problemu można. Nawet raz w miesiącu się znajdzie
taką
> kase :) po drugie w niektóre gry oczywiście jak ma się internet są na długie wieczory

> jeśli się korzysta z infrastructure.

Jak znajdziesz takiego Final Fantasy: Crisis Core za 59 zł, to ci serio pogratuluję ;)

Ja widziałem za stówę, i ? ;)
Nawet na gramie można NOWE GRY takie jak NFS undercover za 120 zl kupic, wiec bez przesady ludzie ...

BTW: Ja nie mam infrastructure, przez co PSP trochę mnie nudzi, routera kupować nie chce, czy istnieje jakiś adaptor na USB który mógłby służyć TYLKO do PSP ? Zależy mi na tym... jak ktoś może to razem z linkiem, bardzo prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 09:32, Pernia napisał:

Ja widziałem za stówę, i ? ;)

Ja tam czekam, aż stanieje do 80 :) I już długo tak czekam :(

Dnia 02.11.2008 o 09:32, Pernia napisał:

Nawet na gramie można NOWE GRY takie jak NFS undercover za 120 zl kupic, wiec bez przesady
ludzie ...

120? Troszkę drogo. Chyba rzeczywiście lepiej zaczekać z 2-3 miesiące i kupić za 60-70 (z kilkoma wyjątkami, w tym właśnie Crisis Core, który coś nie tanieje zanadto).
Poza tym - po co komu NFS? Lepiej Loco Roco albo Patapona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 09:34, ziptofaf napisał:

> Ja widziałem za stówę, i ? ;)
Ja tam czekam, aż stanieje do 80 :) I już długo tak czekam :(
> Nawet na gramie można NOWE GRY takie jak NFS undercover za 120 zl kupic, wiec bez
przesady
> ludzie ...
120? Troszkę drogo. Chyba rzeczywiście lepiej zaczekać z 2-3 miesiące i kupić za 60-70
(z kilkoma wyjątkami, w tym właśnie Crisis Core, który coś nie tanieje zanadto).
Poza tym - po co komu NFS? Lepiej Loco Roco albo Patapona ;)



Masz rację.... Crisis Core naprawdę nie tanieje gdyż poluje na niego a ciągle ponad 100zł kosztuje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.11.2008 o 09:13, ziptofaf napisał:

Jak znajdziesz takiego Final Fantasy: Crisis Core za 59 zł, to ci serio pogratuluję ;)


Za 59zł ale za 89zł można dorwać (i nie pytaj gdzie bo głupim pytaniem od razu odpowiem głupią odpowiedzią a tego nie chce:). Zresztą nie rób z siebie frajera;), wiadomo że gry z czasem tanieją a to nie jest aż taka stara gra by lądować od razu na cenie 49zł lub 59zł.

Masz GTA za 69zł-79zł. A to Gry na pewno na dłuższy czas.

Dnia 02.11.2008 o 09:13, ziptofaf napisał:

Niektóre gry można rzeczywiście znaleźć za 50, 60 zł. Ale niestety niektóre nadal są
dosyć drogie.


Bo gry tanieją z czasem. Ale kilkanaście tytułów ciekawych które wyszły z 2-3 lata temu można spokojnie dorwać a technologicznie to one się tak nie różnią. A ciekawe są nawet niektóre bardzo.

Do tego osoba która się pytała o gry to masz jeszcze takie coś jak emulator PSX (nie wszystko chodzi ale część działa 100% dobrze). Więc w sumie gier na PSP nie brakuje chociaż fakt faktem mogło by być ich dużo więcej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować