Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Odmieniony, kolorowy Max Payne

254 postów w tym temacie

OMG. Jak oni mogą nazywać tę grę Max Paynem 3? I kim jest ten łysy bubek? Jeśli to ma być Maks, to ja sobie na pewno tę grę odpuszczę. R* przesadziło już kompletnie. I szczerze zdziwię się jeśli tę grę kupi którykolwiek z PRAWDZIWYCH fanów serii.
MAX Payne - RIP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy "Max" to bardziej przypomina Hitmana niż Maxa (chodzi o grafikę i kolorki) ZERO klimatu z poprzednich części, to będzie katastrofa. Twórcy zrobili wszystko by zabić ten tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprzednie części z chęcią przeszedłem, ale nigdy nie zrozumiem fenomenu tej gry. Ot, zwykła strzelanina, no była trochę lepsza od innych, na pewno się wyróżniała, ale nic niezwykłego jak dla mnie. W trzecią część pewnie też zagram, zobaczę co i jak, ale macie rację - klimatu Maxa w tej grze nie będzie. Gra pewnie będzie całkiem dobra, ale z MP to będzie miało tyle wspólnego co koń z koniakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy narzekacie jak jeden mąż, "Max Payne to, Max Payne sramto" a i tak 95% z was będzie te grę miało czy to ze sklepów czy od wujka Torrenta z USA. Taka jest prawda która może w oczy kole.


Lordpilot: "O fabule nic nie powiedzieli, czyli biorąc pod uwagę Twoją "genialną argumentacje" - pewnie jej w ogóle nie będzie :)"

Wnioskuję z twojej wypowiedzi, że nie grałeś w żadną grę Rockstara i chyba nie wiesz, że są kapitalni w tym co robią, a robią jedne z najlepszych gier akcji. Jak powiesz, że fabuła GTA IV jest płytka to cię wyśmieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Chłopie - poczytaj moje wcześniejsze posty w tym temacie, bo mam wrażenie że nie poznałbyś ironii nawet gdyby podeszła i ugryzła Cię w dupę :)

O fabułę w nowym Maxie jestem spokojny właśnie dlatego, że odpowiada za nią Rockstar. Więcej nic nie napiszę - sam sobie doczytasz jak znajdziesz moje posty w tym topicu, a jestem tu jedną z niewielu osób, która nowego Maksa nie skreśla i nie narzeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio straszna moda na mrok sie zrobiła. Mrok w rozumieniu brak światła i 256-kolorowa paleta odcienow szaroci. Ahahaha, strasznie mnie to smieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem: Dwójka to już była kiszka. Niby to był Max ale jednak jakiś taki inny i nie do końca. Z tego co widzę trzecia część to już będzie kaszana.

Jedyny komentarz jaki mi się ciśnie na te screeny: "Duuuhh cześć jestem Max i wyciskam 400 na klacie duuuh"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą - Max w każdej części wygląda inaczej ;-) W jedynce miał twarz Sama Lake''a jednego z programistów Remedy , w dwójce dostał inną mordkę, w trójce będzie wygladał jeszcze inaczej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dość że on wygląda jak Bruce Willis z Szklanej Pułapki 4,to jeszcze kolorowe.Dlaczego to się Max Payne nazywa,skoro bohater inny,wygląd,klimat.Nieładnie rockstar nieładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akcja dzieje się kilka lat po MP2. Czytacie wy coś? Nowy Max ma depresję, jest ochroniarzem, pije, pali i cholera wie w jaki nałóg jeszcze popadł,a do SP wyjechał, żeby zapomnieć o poprzednim życiu w NY. Max Payne jest człowiekiem. I jak każdy człowiek ma słabości. jeśli chcecie super bohaterów bez skazy to pograjcie w Mario. Facet nie pije nie pali i pewnie jest dziewicą(przepraszam, prawiczkiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Max faktycznie musiał dużo przejść od ostatniej części. I jeszcze do tego zwiedza kolorowe miejsca, które są mu "całkowicie nieznane" (ten fragment jakoś mnie rozbawił), a źli tubylcy nie chcą mu pomóc odnaleźć się w nowej rzeczywistości, tylko do niego strzelają. Powinien być jeszcze specjalny tryb dostępny po zażyciu narkotyków: przeciwnicy zmieniają się w puchate króliki, a broń zaczyna strzelać orzechami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować