Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Call of Duty 7: Black Ops [M]

2519 postów w tym temacie

Dnia 20.11.2010 o 22:24, Numenpl napisał:

no niedopracowana to ona jest ale poczuje się jej magię jak choć raz zdobędzie się "HUEY
lub HIND" i wtedy wady znikają.


Ja się cieszę, ze zwykłego helikoptera po 7 killach. Jeszcze nie do końca ogarniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wersję na X360 i gra mi się bardzo dobrze ; d Mapy rzeczywiście są dość słabe (mogły być lepsze?). Ale z PeCetem, to faktycznie porażka po całości. Przykro ; s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 01:29, Oloninho napisał:

Ja mam wersję na X360 i gra mi się bardzo dobrze ; d Mapy rzeczywiście są dość słabe
(mogły być lepsze?). Ale z PeCetem, to faktycznie porażka po całości. Przykro ; s

Mapy to akurat w porównaniu z MW2 są o o wiele lepsze, bardziej taktyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 22:47, SongoX napisał:

tylko czemu one rządzą obecnie na rynku?

A czemu na rynku muzycznym "rządzi" gówno pokroju Lady Gaga?

Bo ludzi głupich jest więcej niż mądrych.

Zresztą poziom inteligencji graczy doskonale widać w trybach typu demo czy HQ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 03:54, Grey_Wolf napisał:


Bo ludzi głupich jest więcej niż mądrych.


Coś w tym jest, jednak cześć została sprytnie zmanipulowana czy to recenzją, czy tym ''bo kumpel ma''. Teraz żałują, że dali się wciągnąć, a raczej wyciągnąć sobie z portfela. Zwrotów nie ma, rynek wtóry w tym przypadku nie istnieje. Chyba, że ktoś przezornie dodał CDkey do nowego konta steam, które uda mu się później odsprzedać.

Panowie z Activision już przed premierą krzyczeli, że to będzie ''gra roku'' XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 22:16, Outlander-pro napisał:

Mnie tylko rozwala jedna rzecz - ci wszyscy ludzie, którzy nazywają każdą kolejną część
CoDa ścierwem, wyłudzaniem kasy i odgrzewanym kotletem, a potem grzecznie idę do sklepu
po nową odsłonę.
Śmiech warte. A potem płaczą po forach. Masochiści?


Yhm... ja tam nigdy nie pisałem, że gra jest głupia- ba jest bardzo wciągająca i dałbym jej 10/10 jakby nie te błędy. Narzekam, bo grać się nie da. A jak wyjdzie kolejna odsłona i mój komp ją pociągnie to polecę do sklepu na 100% i tego nie ukrywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 22:53, KloniskO napisał:

No ja czuję jej magię, masz rację. Nie mogę się oprzeć temu czarowi, kiedy grając na
większości serwerów mam lagi i niespodziewane teleporty. Kiedy ktoś biegnąc 4 metry ode
mnie, niestrudzony kulami z mojego AK w sekundę "dolatuje" do mnie z z nożem. Kiedy cleymore,
który ma zdolność "wyczucia" wroga z dystansu 5 m "wybucha mi w twarz" choć odległość
raczej by to uniemożliwiała. Kiedy tuż po wyjściu z respawna podjeżdżają 3-krotnie zj*bane
samochodziki tuż pod nogi, po czym by za 4-tym respem w ciągu zaldwie 10 sek otrzymać
jeszcze serię od wroga, który obowiązkowo zawsze stacjonuje w pobliżu punktu odradzania.
Czuję także niesmowitą magię bijącą z szaroburych map, które w ogóle nie porażają polotem
i startu nie mają nawet do tych z mw2. Nie dodałem nawet słowa o magicznych po prostu
zdolnościach aimboterów i wh.

innymi słowy nie ogarniasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupują bo są głupi? No pewnie. Po prostu chcą zagrać w grę, na którą mają ochotę. Potem na nich mówią, że Ci ludzie dają się doić na DLC. No i co z tego, że dają się doić na. To jest przecież ich prywatna sprawa na co wydają kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 16:23, Radekl2 napisał:

>/.../

Kurcze to ja mam tak, że uruchamiam wyskakuje pytanie o tryb awaryjny (ostatni restart),
daję byle co i potem jeszcze jedno pytanie o zmianę konfiguracji (nowa karta graficzna),
a dalej nic się nie dzieje...
kiedyś tak miałem z singlem, więc może przeciążenie serwerów mają czy coś. I tak nie
ma co uruchamiać, bo pogram max. 2 rudny i błąd +restart... tak ja w singlu, tam mi błąd
wyskakuje po kilku minutach (run out of memory)...

Ja mam tak samo, czasem się załaduje a czasem nie ... próbuj się wylogować, a nie reset

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 10:13, Numenpl napisał:

innymi słowy nie ogarniasz.


Ja? Nie ogarniam? Chłopczyku, w multi mw 2 mam więcej przegrane godzin niż prawdopodobnie ty kilka ostatnich części cod. Na serwerach często moje ratio wynosi powyżej 2(mówie tu o bo, bo jak pisałem lagi uniemożliwiają normalną grę), refleks raczej pozwala na o wiele więcej, zależy od dnia. Po za tym w mw 2 wielokrotnie byłem wyzywany od cheaterów, bo "to niemożliwe żebym tak grał bez żadnych botów". Staty z całego multi mw 2 oczywiście też nie są powodem do wstydu dla mie, bynamniej.
T co napisałem wyżej, wynika z lagów i błędów gry, a nie z braku mojego skilla. Co najwyżej świadczy o Twoim zaniku czytania ze zrozumieniem ^^ Z resztą jeżeli chcesz możemy spróbować naszych sił przeciwko sobie, ale na pewno nie w tym multi póki co. Prędzej mw 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 13:05, Net_com napisał:

Ktoś mówił , że w tą grę nie da się grać i cały czas ścina ? Ja na full detalach w hd
mam cały czas 45-60 fps , raz tylko spadło do 32 nigdy mniej. Więc nie wiem o co chodzi
;P


Nie ścina tylko się zacina i błąd wyskakuje... to jest jedyny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 13:05, Net_com napisał:

o co chodzi
;P


O ten tramwaj co nie chodzi. To że komuś gra dobrze i płynnie nie działa, nie oznacza że problem nie istnieje a muszę ci powiedzieć że istnieje i jest ogromny.

Czekam na następny komunikat od Treyarch w którym mniej więcej powiedzą: "Doszły nas słuchy że patch nie działa tak jak powinien (!), do końca tygodnia postaramy się (!) wydać patch naprawiający patch.

Przed patchem przynajmniej mogłem zagrać na tych żenujących, skaczących od 30 do 60 fps, teraz po wejściu na serwer dostaje crasha i muszę wyłączać grę ctrl + alt + del. Wiele osób zgłosiło ten problem na forum steama, ale przecież nasza ukochana firma, która zarobiła na nas pecetowcach ok. 72mln dolarów (20% z 360mln łącznie) milczy bo ma weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

config_mp.cfg z Steam\steamapps\common\call of duty black ops\players
Gra tworzy wtedy domyślny plik, zmieniłem tylko rozdziałke, sterowanie i jest ok
Pomogło dwóm znajomym również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to ile masz godzin to mnie guzik obchodzi bo nie jestem jakimś fanatykiem, a druga sprawa to nie ma znaczenia ile czasu w to grasz tylko jak.Nie będę kupował droższej gry z gorszym multi (miałem okazję zagrać u kumpla oraz czytałem jak spierniczono to i owo) od black ops.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować