Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Call of Duty 7: Black Ops [M]

2519 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2010 o 16:00, Oloninho napisał:

Co w takim razie warto kupić przed przejściem na prestiż, żeby jak najmniej kasy się
zmarnowało?


Przecież kolega powiedział, że wszystko się usuwa. Zostają tylko i wyłącznie emblematy, tag klanu, wyzwania kariery i całościowe broni.
Poza tym do przejścia w prestiż potrzeba 50k CP, a jak już wbije się 45 poziom to nie ma już zwyczajnie na co kasy wydawać. Co mecz dostajesz ok. 4-5k CP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co do łatki - jednym pomogła, jednym nie pomogła , a reszcie tylko pogorszyła. Dla mnie to powtórka z Bad Company 2 czyli norma tam jest tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te multi to jest syf jakiego jeszcze nie widziałem...nie dość, że na pingu 50 gra się jakby było z 1000 pingu to jeszcze tak na oko jest 10fps...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze... zaktualizowałem sterowniki karty graficznej do najnowszych jakie są... wydawałoby się ok, grałem 2 mecz na multi (prawie koniec!) i nie było błędu, a tu jakiś nowy... coś tam Console- nawet zobaczyć się nie dało... ale już nie reset- sam alt+ctrl+delete wystarczył... tyle dobrze. Zaraz zobaczę singla, ciekawe jaki tam błąd się znajdzie :)

EDIT: Zszokowałem się! Gra zacięła się już przy samym filmiku wprowadzającym (nawet menu się nie pokazało). Kiedyś przynajmniej 5min. misji mogłem zagrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje czy Treyarch zamierza cokolwiek zrobić z tymi problemami na multi? ;/ Nie po to wydałem 140zł na grę, żeby w nią nie grać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 16:51, Ecko09 napisał:

Ktoś się orientuje czy Treyarch zamierza cokolwiek zrobić z tymi problemami na multi?
;/ Nie po to wydałem 140zł na grę, żeby w nią nie grać...


Nadzieja zawsze jest... na razie wypuszczają patche, które MI tylko pogarszają grę. No nic, konsole górą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 17:42, Selv napisał:

Wow, niezła cena.
W MM i Saturnach było też za 99 w dniu premiery.

I w empikach, nawet tańsze niż two worlds II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam fajny sposób na małe czitowanie :>
Robisz wojaka na pro i bierzesz 2 nagrody serii zabójstw, które spadają w skrzyni. Obie możesz zamienić na cokolwiek innego. Mój dzisiejszy rekord, to gdy spadł mi sam i paczka (W której był samolot szpiegowski) zmieniłem na psy i strzelca śmigłowca. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 19:44, Baluk25 napisał:

Mam fajny sposób na małe czitowanie :>
Robisz wojaka na pro i bierzesz 2 nagrody serii zabójstw, które spadają w skrzyni. Obie
możesz zamienić na cokolwiek innego. Mój dzisiejszy rekord, to gdy spadł mi sam i paczka
(W której był samolot szpiegowski) zmieniłem na psy i strzelca śmigłowca. ;)

to nie jest czit jakbyś chciał wiedzieć to zamierzone działanie twórców gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować