Zaloguj się, aby obserwować  
Tomoya-kun

Visual Novel - temat ogólny

1301 postów w tym temacie

Dnia 19.08.2009 o 10:18, Ichibanboshi-kun napisał:

A szufle i da capo macie z nihonomaru?

Nie, na nihonomaru zresztą od dawna nie zaglądam bo przed zmiejszeniem ilości działów było spoko forum teraz nie ma tam już tak przydatnych rzeczy.

Dnia 19.08.2009 o 10:18, Ichibanboshi-kun napisał:

Wspominałem już, że Kanon owni?

To już wiadomo od dawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 10:29, Tomoya-kun napisał:

Nie, na nihonomaru zresztą od dawna nie zaglądam bo przed zmiejszeniem ilości działów
było spoko forum teraz nie ma tam już tak przydatnych rzeczy.

A możesz mi na gg napisać lub pocztę adres gdzie mogę znaleźć fałenki?

Dnia 19.08.2009 o 10:29, Tomoya-kun napisał:

To już wiadomo od dawna

Cieszę się wspólnie z Wami teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 10:52, Ichibanboshi-kun napisał:

A możesz mi na gg napisać lub pocztę adres gdzie mogę znaleźć fałenki?

To podaj gg bo jakoś nie moge się wbić na twojego gs''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
A to Shuffle jest po angielsku? Już dawno nie grałem w żadną VN, mam ochotę na coś lekkiego i przyjemnego.
Jeżeli tak, daj jakieś namiary na GG, ja sam nigdy nie miałem szczęścia w wyszukiwaniu tego typu rzeczy. GG mam w podpisie. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 12:50, Fouton napisał:

Widzę teraz wszyscy będą przechodzić Shuffle! i Da Capo.

Zależy kto, ja DC ukończyłem już dawno, a Shuffle wczoraj. Obecnie siedze z słownikiem nad 5 epizodem Umineko.
btw. Niedługo powienien wyjść patch tłumaczący do Symphonic Rain. Bo tekst jest już prawie przetłumaczony (o ile nie już) i pozostaje tylko edycja i poprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 13:05, Tomoya-kun napisał:

Zależy kto, ja DC ukończyłem już dawno, a Shuffle wczoraj. Obecnie siedze z słownikiem
nad 5 epizodem Umineko.

Chodzi mi o to że nagle te 2 gry staną się super popularne jak swego czasu tutaj Clannad i Utawarerumono. Ot tak po prostu mimo że świetne nie są.

Dnia 19.08.2009 o 13:05, Tomoya-kun napisał:

btw. Niedługo powienien wyjść patch tłumaczący do Symphonic Rain. Bo tekst jest już prawie
przetłumaczony (o ile nie już) i pozostaje tylko edycja i poprawki.

Ja ze swojego źródła słyszałem że jeszcze co najmniej 2 miesiące do wypuszczenia patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 13:12, Fouton napisał:

Chodzi mi o to że nagle te 2 gry staną się super popularne jak swego czasu tutaj Clannad
i Utawarerumono. Ot tak po prostu mimo że świetne nie są.

A tam waże że wogle ktoś tu chce czytać VN''ki, no i może te 2 nie wybijają się ale osbie są dość przyjemne w czytaniu(zwłaszcza Shuffle gdzie jest nieco ciekawiej i sporo humoru bo DC potrafi przynudzić)

Dnia 19.08.2009 o 13:12, Fouton napisał:

Ja ze swojego źródła słyszałem że jeszcze co najmniej 2 miesiące do wypuszczenia patcha.

Już taka ilość czasu dużej różnicy nie robi biorąc pod uwage co ile czasu wychodzi jakieś tłumaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 14:01, Tomoya-kun napisał:

A tam waże że wogle ktoś tu chce czytać VN''ki, no i może te 2 nie wybijają się ale osbie
są dość przyjemne w czytaniu(zwłaszcza Shuffle gdzie jest nieco ciekawiej i sporo humoru
bo DC potrafi przynudzić)

Tak ale lepiej by wypromować tutaj jakieś VNki które są dużo lepsze.

Dnia 19.08.2009 o 14:01, Tomoya-kun napisał:

Już taka ilość czasu dużej różnicy nie robi biorąc pod uwage co ile czasu wychodzi jakieś
tłumaczenie.

Well, ostatnio coraz częściej wychodzą. Branża zaczyna powoli ruszać. Szczególnie że teraz oficjalne firmy wydają coraz częściej swoje gry (G-Collections czy Mangagamer). Chociażby z niedawnego połączenia Nitro+ z Jastem trzeba się cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak apropo Shuffle to navel teraz przygotowuje na pc SHUFFLE! Essence+ czyli ulepszony port Shuffle! On Stage z PS2(można uznać jako remake). Największą zmianą będzie to że będzie teraz 12 ścieżek (orginał miał 5, On Stage 7): Kaede, Sia, Rin-chan, Primula, Asa to te z orginału + Kareha i Mayumi z On Stage i jako nowe to najprawdopodobniej(potwierdzono narazie 4 z nich): Daisy, Ruri Matsuri, Kikyou (teraz będzie miała osobną ścieżke), Skakura Yae(postać z Really? Really), Tsubomi (siostra Karehy). No i nowe CG i wydarzenia dla starych ścierzek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach/
Tak poza tym to pamiętam, że na stronie w nowych postaciach była jeszcze dodana B-Sensei więc pewnie też dostanie swojego route''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 15:31, Fouton napisał:

>/ciach/
Tak poza tym to pamiętam, że na stronie w nowych postaciach była jeszcze dodana B-Sensei
więc pewnie też dostanie swojego route''a

Teraz też sobie przypomniałem ale było już za późno na edycje posta. No i rozumiem jeszcze że mogą być ścieżki Tsubomi i Primuli, choć robią z Rina lekkiego lolicona(choć jeszcze nie wiadomo czy będą sceny Hentai czy tylko Ecchi jak w On Stage!) to ścieżka Nadeshiko to lekkie przegięcie. No ale jeśli komuś spodoba się Shuffle to z wychwalaniem radze poczekać na Essence+ bo jednak będzie to edycja lepsza niż orginał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/cut
Tak kompletnie btw. jak jest na Pierniconie z miejscem na zostawienie sprzętu (czyt. plecaka) jest jakieś czy trzeba ciagle przy sobie nosić, bo na tym konwencie jeszcze nie byłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 15:46, Tomoya-kun napisał:

>/cut
Tak kompletnie btw. jak jest na Pierniconie z miejscem na zostawienie sprzętu (czyt.
plecaka) jest jakieś czy trzeba ciagle przy sobie nosić, bo na tym konwencie jeszcze
nie byłem?

Jest jak wszędzie. Zostawiasz plecak w jakimś miejscu na korytarzu i jest bezpieczny.
PS. Type-Moon''fag z mojego miasta nie jedzie bo zalicza niemiecki. Szkoda bo będzie nas mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 16:03, Fouton napisał:

Jest jak wszędzie. Zostawiasz plecak w jakimś miejscu na korytarzu i jest bezpieczny.
PS. Type-Moon''fag z mojego miasta nie jedzie bo zalicza niemiecki. Szkoda bo będzie
nas mniej.

Eh... szkoda, w razie czego poszuka sie kogoś z łapanki :P A o kiedy twoja ekipa przyjeżdża na konwent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 16:06, Tomoya-kun napisał:

Eh... szkoda, w razie czego poszuka sie kogoś z łapanki :P A o kiedy twoja ekipa przyjeżdża
na konwent?

Właściwie to nie jesteśmy ekipą. Oprócz wspomnianego wcześniej kolegi jadę z dwoma innymi ale oni cały czas będą w konsolówce. Więc będę musiał wyszukać wszystkich innych. Kiedy przyjeżdża to nie wiem. Zależy czy uda się auto załatwić czy trzeba będzie autobusem jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 10:19, Ichibanboshi-kun napisał:

Jest to w formie Lovu Lovu czy raczej friendship?

Zdecydowanie lovu-lovu, skoro to jej ścieżka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować