Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2007 o 21:26, NeVeN napisał:

Thx jesdnak ktos sie madry znajdzie :)

Tak, nawet na takim forum są osoby, które są zirytowane/zdenerwowane tym szumem wokół tej gry.

Dnia 30.10.2007 o 21:26, NeVeN napisał:

Poprostu CDP im tak kaze zeby takie tematy istnialy i to robią. Mnie to tez irytuje.

Aha no to super lajcikową sobie CDP wystawia opinię ze strony osób, które są w Twoim/moim położeniu... brak tu zupełnie logicznego pomyślenia.
CDP - "dziękuję" =/

Panowie (bo nie ma wśród Moderatorów kobiet z tego co wiem :)) : Naprawdę nie da sie nic zrobić z tymi tematami? =/ =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie moge oni to chyba na zlosc robia. Ludzie opamietajie sie. I tu sie prosze nie wymigiwac prosze bardzo.

Komentarz: Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina
Komentarz: Wiedźmin - oficjalna informacja CD Projekt w kwestii ilości poszczególnych wydań gry

Kolejne dwa przypiete tematy. Teraz to wy jes piszecie. I to jest szanowanie forumowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy to trochę Wam się dziwię. CO prawda Wiedźmina kupiłem, bo lubię takie gry, ale - wierzcie lub nie - przez cały czas trania szumu nie interesowałem się grą, nie miałem zamiaru jej kupować, ale ani trochę mi nic nie przeszkadzało...
To polska gra na wielką skalę, nie dziwie się firmie, że daje taką kampanie reklamową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.10.2007 o 21:38, Vaxinar napisał:

To polska gra na wielką skalę, nie dziwie się firmie, że daje taką kampanie reklamową.


O kolejny patriota :) Nie mogę ale mamy tu ludzi honoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 21:41, NeVeN napisał:

O kolejny patriota :) Nie mogę ale mamy tu ludzi honoru :)


Tu nie chodzi o to...
Nie dziwi mnie kampania reklamowa na taką skalę na forum firmy CD Projekt, gry zrobionej przez CD Projekt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Słuchaj dziesiątki, jak nie setki osób były wkurzone potknięciami przy Wiedźku i glodne wyjaśnień ze strony cdp- dyskusja i chaos wrecz zaczeły sie w kilku wątkach, żeby to wszystko usprawnić powstały tematy przypięte. To duża gra cdp, a to forum cdp, nie wiem w czym rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 21:45, Budo napisał:

Słuchaj dziesiątki, jak nie setki osób...

lol nie rozpędzaj się... maja problemy -> maja i temat w którym moga sie poskarzyc, ale rownie duzo osob przebywajacych na forum malo obchodzi caly ten szum wiec cdp nie powinno na sile all angazowac przypinajac na stale watki o wiedzminie... ehem jak wspomnialem powinna byc mozliwosc ich odklejenia;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hey, sorry. czy wam AŻ tak bardzo przeszkadzają 3 (?) przypięte wątki? gdyby to było 15 tematów, to też by mi było nieprzyjemnie, ale na tych parę ledwie, to ja nawet nie zwracam uwagi, chyba też tak można. a cdp ma jak naj bardziej do tego prawo, jak i do wielu innych rzeczy, ale to akurat jest zrozumiałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie/propozycję :)

Czy istniałaby możliwość włączenie na stałe edycji postów, tych które są przypięte?
Przeważnie są to regulaminy gier, które co jakiś czas są modyfikowane.
Bez sensu zawracać głowy mordkom z prośbą o dopisanie/zmienienie/skasowanie czegoś w takim regulaminie.

Takie miałem pytanie/propozycję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzecz w tym ze jak juz tak bardzo chcecie to wezcie zrobcie 3-4 tematy ogólne i je przypnijcie. Niech już będą.
A nie policzylem i tematow o Wiedzminie jest okolo 90. Np: 7 dzien z wiedzminem jest 7. Czepiacie sie ze sa powtarzane tematy. Rozumiem macie CHAOS. Ale postarajcie sie go opanować. Uniemozliwcie tworzenie tematow o tytule wiedzmin. Stworzcie 3-4 wlasne przypiete i styka. Ja tez nie wiem na czym tu roblem polega.
Jeszcze jedno wiem CDP zrobilo niezla gre i chca zachecic do kupna, ale uszanujcie tez forumowiczow. Ok juz nie chce na ten temat dyskutowac. Czesc i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tematów(razem z komentarzami) jest na pewno więcej niż 90, ale tych w których jest coś na bieżąco pisane jest ok 15-20. a nawet jak masz 50 tematów na str. to weidźmińskich jest może 5.
i piszesz żeby przyczepili ze 3-4 tematy i będzie ok. no i tak jest, więc o co pretensja?
a jeśli bardzo Ci to przeszkadza, to chyba możesz omijać wzrokiem tematy zaczynające się "Wi..."
a widząc już takie wielkie oburzenie gramowiczów na cdp ilością tematów wiedźmińskich, to można by ew. zrobić 1 przypięty topic pt: Wiedźmin, a pod nim dopiero te wszystkie. ale to tylko moja sugestia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien pomysł. Czy byłaby możliwość odpowiedzi w jednym poście kilku wybranym osobom?
Czyli chcę odpowiedzieć np. mefiperesowi i Baal Namibowi. Jednocześnie. Zaznaczam to jakoś (:P), i wysyłam posta, w którym jest napisane: "To jest odpowiedź na posty dodane przez mefiperes i Baal Namib". Mam nadzieję, że rozumiecie, o co chodzi. ;)
PS. Przypominam o tej sprawie - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=50&pid=2259
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hah, jasne że może. w takiej sprawie polecam tam po prostu nie patrzeć, to chyba nie wymaga jakiegoś genialnego skilla. jak mi się jakieś tematy, quizy etc. nie podobają to autoatycznie nie patrzę na takie. owszem, nie są przypięte, ale jak coś jest na samej górze listy, to nawet łatwiej to omijać, nie sądzisz?
a i nadal uważam że można by zrobić jeden temat z wiedźminem,a w tym temacie dać linki do każdego następnego. tak imo byłoby najlepiej dla wszystkich ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm przydała by się jakaś ogólna tablica z pomocą dla początkujących - bo jakoś nie mogę się tu zorientować, a zadawać te same pytania które zadaje każdy nowy to nie w moim stylu xD. Jest już temat ''na start'' ale nie pisze tam za dużo - cały czas nie wiem co znaczą napisy pod nickami, jak ustawić awatara itd. Więc zgłaszam propozycję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no taki FAQ dla początkujących byłby niegłupim pomysłem... co do avatarów to wyżej link podałem.
a opisy pod nickami to takie rangi gramowe, niejako mówią coś o urztkowniku. ale to nie zawsze ma przełożenie w konwersacji z niektórymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jakaś konkretna lista tych rang by się przydała, bo ''robotnik'', ''brygadzista'', ''przodownik'' niewiele mówią w odniesieniu do siebie początkującemu użytkownikowi moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować