Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2007 o 11:43, pizmak666 napisał:

a jak ja nie wiem co ile ma wymiarów to do painta wrzucam i sprawdzam ; )

W jaki sposób? Wycinasz tylko pasek i sprawdzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 00:18, Nah napisał:

> > ale jak to? jak sie siedzi na konie i sie cos zle robi to czemu wszyscy maja cierpiec?

> :(
>
> A czemu to niby wszyscy mieliby ucierpieć? Przecież w takim przypadku ucierpiałaby tylko
jedna
> osoba ;)

a jezeli ta osoba ma rozdojenie jazni i kazda jazn ma inne konto?

zapraszamy kolege naha na forum Prowokacje na forach i ich twórcy ludzie chcą cie poznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DJ Danielus
dokładnie tak ; ) wiem, że za każdym razym to może być męczące i jest, ale jakoś trzeba sobie radzić... ale może jak zaraz będę miał czas, to sam wszystko zmierzę, rzucę posta i poproszę o podpięcie. a jak nie to niech ktokolwiek mający czas niech to zrobi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję: mógłbym prosić o odpięcie postów o Wiedźminie? Nie koniecznie dla wszystkich, prosszę w tej chwili dla siebie...

Chociaż wyszukiwarka nie gryzie i ten kto będzie potrzebował np. pomocy technicznej szybko ją znajdzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 15:53, Ostrowiak napisał:

Mam propozycję: mógłbym prosić o odpięcie postów o Wiedźminie? Nie koniecznie dla wszystkich,
prosszę w tej chwili dla siebie...


Pozwolę sobie zacytować cinusa` sprzed paru postów:
"Dopóki sytuacja z EK Wiedźmina się nie unormuje to raczej nie masz co liczyć na odpięcie tych wątków."
"Dla CDPu jednak są to tematy bardzo ważne"
Wiec jak narazie nie ma co liczyć na to.
W sumie to ja nie wiem co wam przeszkadza, ja też je mam i nie narzekam, a Wiedźminem się nie interesuje wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eno ekipa tworząca stronę gram.pl ,-, czy nie dało by się zrobić tak, że i z pola dodaj wpis (jeśli już coś tam napisze) można kopiować napisany teks. A w przypadku jak coś nam się usunie po przez dodanie jakiegoś elementu, by można było cofnąć stronę (tak jak przykładowo jest to w worldzie czy nawet paincie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 11:19, cinus` napisał:

> a jezeli ta osoba ma rozdojenie jazni i kazda jazn ma inne konto?

Miałeś na myśli chyba roztrojenie ;) Ja Ci pomogę i wyleczę Cię z dwóch Twoich "jaźni" bo takie
zachowanie i robienie sobie jaj nie może być tolerowane.
PS. Następne takie przypadki bedą skutkować banem na wszystkich Twoich kontach.


Z roztrojeniem to było inaczej. Okazało się że mój brat założył podobne konto (chyba fan konsol) żeby mnie wkurzyć. Wiedział że mi się nie spodoba jak powstaną podróbki mojego jakże genialnego pomysłu ;)
PS. Następnych przypadków nie będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm... Nie wiem gdzie to wpisać, to dam tutaj :) (szukałem tematu o problemach z forum :P ):

[IMG]

Chodzi o to, że dzisiaj miała miejsce sytuacja ze zmianą posta po dodaniu kolejnego, patrz obrazek.
Rzecz ta miała miejsce w quizie i dzięki temu cudowi natury punkt (to i tak mi zwisa :P )i kolejka w zadawaniu pytania zostały zmienione >< Ale mniejsza, chodzi o to, że raczej nie można zmieniać posta po dodaniu wiadomości przez innego użytkownika, nie? To właśnie miała być taka blokada, zapobiegająca takim sytuacjom , nie?
A może to jakaś nowa moc Obywateli , tylko ja nic o tym nie wiem? :P

Pozdrawiam.

20071105183956

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam parę propozycji zarzucę, gdyż w końcu mam czas na ich napisanie:

1) Może by chociaż tak raz na miesiąc pokazać albo dać gramowiczom możliwość zobaczenia ile punktów uzbierali?
2) a teraz coś dotyczącego Gramsajta, a mianowicie belki ograniczają możliwość przeróbki blogu więc by tak może zrobić by każdą belką szło edytować graficznie? A nie tylko belki małe i jedna duża, tylko by każdą szło edytować? Co wy na to? Zwiększyło by to możliwości obróbki strony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 20:41, PRINCE JANEK napisał:

1)

Gdybyś tak jeszcze z łaski swojej napisał po co to? Tajne jest to od lat paru, więc po co teraz to zmieniać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To forum jest już przeładowane - tematy zamknięte powinny całkowicie znikać ze strony i z serwera (modki powinny mieć możliwość nie tylko zamykania ale ich całkowitego kasowania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie po to było to robione tajnym, żeby na czyjąś prośbę to ujawniać.

Jak dla mnie EOT.

Yupy-> Mają możliwość kasowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.11.2007 o 20:54, Yupy napisał:

(modki powinny mieć możliwość nie tylko zamykania ale ich całkowitego kasowania).


Modkowie mają taką możliwość, a nie robią tego, aby uniknąć dubli. Przypuśćmy, że chcesz założyć nowy temat, wpisujesz więc nazwę do wyszukiwarki i widzisz, że temat o podobnej nazwie jest zamknięty. Wiesz wtedy, że taki temat nie ma nawet szans się utrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 20:58, rick90 napisał:


> (modki powinny mieć możliwość nie tylko zamykania ale ich całkowitego kasowania).

Modkowie mają taką możliwość, a nie robią tego, aby uniknąć dubli. Przypuśćmy, że chcesz założyć
nowy temat, wpisujesz więc nazwę do wyszukiwarki i widzisz, że temat o podobnej nazwie jest
zamknięty. Wiesz wtedy, że taki temat nie ma nawet szans się utrzymać.


No jednak w praktyce (co zaobserwowałem) nikt nie sprawdza w wyszukiwarce czy cośjuż jest czy nie - przynajmniej dzieje się tak w 80%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W 80? powiedziałbym, że w 30% Na pewno więcej niż połowa sprawdza w wyszukiwarce bo biorąc pod uwagę ilośc osób na forum, gdyby 80% nie korzystało z wyszukiwarki i zakładało nowy temat... cóż, resztę dopisz sobie sam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 21:04, rick90 napisał:

W 80? powiedziałbym, że w 30% Na pewno więcej niż połowa sprawdza w wyszukiwarce bo biorąc
pod uwagę ilośc osób na forum, gdyby 80% nie korzystało z wyszukiwarki i zakładało nowy temat...
cóż, resztę dopisz sobie sam :P


Nawet jeśli - inną sprawą jest to, że ta wyszukiwarka tu szwankuje i się wiesza (i tu kolejny mój apel ludzie z cd projektu naprawcie to) - stałem sięostatnio naczelnym krytykiem wszystkich wad jakie ma to forum i GSy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować