Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2007 o 17:47, Rudy Karzeł napisał:

Ale jakaś konkretna lista tych rang by się przydała, bo ''robotnik'', ''brygadzista'', ''przodownik''
niewiele mówią w odniesieniu do siebie początkującemu użytkownikowi moim zdaniem.


Proszę bardzo ;)
W przypiętym poście w tym http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=87 temacie masz wszystko opisane, kolejność też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 21:20, Destro napisał:

>

nie wiem czy daloby rade ale prosilbym wielce o "odpiecie" wiedzminskich tematow. lubie postac Geralta ale stanowczo mi przeszkadza widok absolutnego faworyzowania go na tym forum. i pewnie mysli tak samo rzesza innych gramowiczow ktorzy nie uczeszczaja w dyskutowaniu w tych tematach... a wiec przeszkadza nie tylko wizualnie... coz jesli daloby sie to zrobic to bylbym wdzieczny rowniez w imieniu innych osob ktore mysla tak samo. dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 18:31, Nah napisał:

ja mam taka propozycje by gram bylo obrazem naha tak samo jak moj gramsajt

Tak się zasanawiam , z tego co słyszałem o tobie , czemu jeszcze nie dostełeś bana za głupie posty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 18:33, Asthariel napisał:

> ja mam taka propozycje by gram bylo obrazem naha tak samo jak moj gramsajt
Tak się zasanawiam , z tego co słyszałem o tobie , czemu jeszcze nie dostełeś bana za głupie
posty?


mozna cos takiego dostac, a nie degrad za to leci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 18:28, Rudy Karzeł napisał:

Dzięki... ale cały czas mam wrażenie że link do tego tematu i do tematu o awatarach powinien
być w przypiętym dla nowych użytkowników temacie.


Wiesz...powinno dużo rzeczy być.
Ten spis propozycji powinien być uaktulniony, powinny dać nowe skiny itp.
Padła propozycja zrobienie FAQ, albo jakiś spis w temacie "Jesteś tu pierwszy raz", ale tak jak reszta padła w bezsłuchu.
A szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 18:34, Nah napisał:

mozna cos takiego dostac, a nie degrad za to leci?


Zastanawiam się jakbyś się tłumaczył gdybyś dostał degrada na oba swoje konta? Brat? Siostra? Kolega? Mnie to szczerze mówiąc takie tłumaczenia raczej mało by obchodziły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 18:43, cinus` napisał:

> mozna cos takiego dostac, a nie degrad za to leci?

Zastanawiam się jakbyś się tłumaczył gdybyś dostał degrada na oba swoje konta? Brat? Siostra?
Kolega? Mnie to szczerze mówiąc takie tłumaczenia raczej mało by obchodziły...


ale jak to? jak sie siedzi na konie i sie cos zle robi to czemu wszyscy maja cierpiec? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 18:43, cinus` napisał:

> mozna cos takiego dostac, a nie degrad za to leci?

Zastanawiam się jakbyś się tłumaczył gdybyś dostał degrada na oba swoje konta? Brat? Siostra?
Kolega? Mnie to szczerze mówiąc takie tłumaczenia raczej mało by obchodziły...

mam pytanie i mam nadzieje ze ktos kompetentny mi w koncu odpowie...
czy da sie cos zrobic z tymi podpietymi wiedzminskimi tematami? bo strasznie w oczy kluja;/ w koncu nie wszyscy ( nawet nie wiekszosc) gramowicze graja w ta gre;/ i nie jest to temat wazny;/ a drazni widok trzech niepotrzebnych a podpietych tematow...;/ mi one jedynie przeszkadzaja. i nie tylko mi... dlatego uprzejmie prosze o odpowiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 19:34, Nah napisał:

ale jak to? jak sie siedzi na konie i sie cos zle robi to czemu wszyscy maja cierpiec? :(


A czemu to niby wszyscy mieliby ucierpieć? Przecież w takim przypadku ucierpiałaby tylko jedna osoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 23:31, Samildanach napisał:

czy da sie cos zrobic z tymi podpietymi wiedzminskimi tematami?

Dopóki sytuacja z EK Wiedźmina się nie unormuje to raczej nie masz co liczyć na odpięcie tych wątków.

Dnia 02.11.2007 o 23:31, Samildanach napisał:

i nie jest to temat wazny;/

Dla CDPu jednak są to tematy bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam poważną propozyję.
Mamy możliwość oceniania moderatorów.
Jest również możliwość oceniania cytatów z IRCa.
Chcialł bym połączyć sposoby realizacji tych dwu rzeczy i zastosować je do uzytkowników forum.
Chodzi mi o małe przyciski + i - pod ksywką forumowicza (pojawiające się jak inne elementy).
Było by to takie "piwo" tylko że na + bądź - dla danej osoby.
Dzięki temu sygnalizowane było by w ludzki sposób że dana osoba nieodpowiednio zachowuje się na przestrzeni dłuższego czasu na forum. Taki plusik lub minusik można by przyznać jak w przypadku moderatorów raz na tydzień. Były by to niejawne informacje dla moderatorów. Miały by one zastosowanie np: gdy w ciągu 2 tygodni ktoś złapał by 40 minusów to wiadomo by było iż osoba taka nie zasługuje na wyczekiwany od dawna awans. Natomiast duża ilość plusów pokazywała by iż jest to osoba która ma uznanie i szacunek na forum więc nie ma obawy co do jej zachowań.
Myślę że może nie dość perfekcyjnie się to przedstawia ale jest to pomysł godny rozpatrzenia przez osoby opiekujące się całym tym bałaganem.
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 23:38, cinus` napisał:

> ale jak to? jak sie siedzi na konie i sie cos zle robi to czemu wszyscy maja cierpiec?
:(

A czemu to niby wszyscy mieliby ucierpieć? Przecież w takim przypadku ucierpiałaby tylko jedna
osoba ;)


a jezeli ta osoba ma rozdojenie jazni i kazda jazn ma inne konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 00:09, ostry3000 napisał:

Mam poważną propozyję.


Oj nie nie nie, i jeszce raz nie.
Wtedy rozpoczałby sie dopiero wielki bajzel. Plusy i minusy rozdawane były nie patrzaąc czy zachowanie było dobre czy nie. Pojawiliby się tacy co tylko minusy dają i przez to inni mają cierpiec?
Albo druga kwestia, plusiki dla kumpli, minusiki dla tych co nie chcieli być moimi znajomymi.
I to by nie pomogło modkom, tylko by ich jescze bardziej pogrążyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 00:19, wip_01 napisał:

Oj nie nie nie, i jeszce raz nie.
Wtedy rozpoczałby sie dopiero wielki bajzel. Plusy i minusy rozdawane były nie patrzaąc czy
zachowanie było dobre czy nie. Pojawiliby się tacy co tylko minusy dają i przez to inni mają
cierpiec?
Albo druga kwestia, plusiki dla kumpli, minusiki dla tych co nie chcieli być moimi znajomymi.
I to by nie pomogło modkom, tylko by ich jescze bardziej pogrążyło.


Dlatego napisałem "raz na tydzień".
Może jeszcze trzeba by to jakoś doprecyzować.
Może stosowanie tego po dłuższej wymianie postów?
Bo naprawdę są osoby załugujące na przestrzeni czasu na takie minusy a biorąc pod uwagę okres czasu moderatorzy nie zawsze mogą wyłapać jakieś takie rozciągnięte akcje. W końcu moderatorzy mają zmiany a prowadząc dyskusję kilka godzin lub dni z jakąś osobą wiemy o niej trochę i o jej zachowaniu.
W tej chwili biega po forum obywatel który ma na celu dyskretne denerwowanie innych. Nie łapie się to pod łamanie regulaminu ale jest to coś co zasługuje na minus. I dostając go w różnym czasie i w różnych miejscach jego ksywka stała by się obiektem zainteresowania odpowiednich osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadal podtrzymuje swoją odpowiedź: nie.
Rozumiem ze chodzi juz tylko o minusy. Z plusami nie miałoby to takiego sensu ze nikt awansu za to nie dostanie.
Powracając do minusów i twojego poglądu na sytuacje:

Dnia 03.11.2007 o 00:36, ostry3000 napisał:

W tej chwili biega po forum obywatel który ma na celu dyskretne denerwowanie innych. Nie łapie się to pod
łamanie regulaminu ale jest to coś co zasługuje na minus. I dostając go w różnym czasie i w różnych miejscach > jego ksywka stała by się obiektem zainteresowania odpowiednich osób.

W takim wypadku jak i w tym:

Dnia 03.11.2007 o 00:36, ostry3000 napisał:

Bo naprawdę są osoby załugujące na przestrzeni czasu na takie minusy a biorąc pod uwagę okres czasu
moderatorzy nie zawsze mogą wyłapać jakieś takie rozciągnięte akcje.

Po to został wprowadzony formularzyk www.gram.pl/moderator aby móc napisać czy ktoś sie gdzieś źle zachowuje, czy łamie regulamin, czy nawet żeby moderatorzy mieli oko na jego posty. Jeżeli moderator dojdzie do wniosku że tamtej narozrabiał juz za bardzo to dostanie degrad, wcześniej może ostrzeżenie.
Więc to o czym tyt mówisz jest jako taką kopią formularza.

P.S

Dnia 03.11.2007 o 00:36, ostry3000 napisał:

prowadząc dyskusję kilka godzin lub dni z jakąś osobą wiemy o niej trochę i o jej zachowaniu

Oj tu tez bym miał wątpliwości. W końcu w internecie można sie podać za każdego i jednoczśnie moża udawać zachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 00:18, Nah napisał:

a jezeli ta osoba ma rozdojenie jazni i kazda jazn ma inne konto?


Miałeś na myśli chyba roztrojenie ;) Ja Ci pomogę i wyleczę Cię z dwóch Twoich "jaźni" bo takie zachowanie i robienie sobie jaj nie może być tolerowane.
PS. Następne takie przypadki bedą skutkować banem na wszystkich Twoich kontach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem w dziale -> Problemy z Gramsajtami (lub też na samym Gramsajcie) powinny być podane wymiary poszczególnych belek, etc. Po prostu wiele osób o to pyta. Takie coś bardzo by pomogło.

Co o tym sądzicie? Czy jest to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorry Dj Danielus, ale opcja odp. mi nie działa coś...
ja myślę że to raczej na pewno jest możliwe, a już na pewno przydatne bardzo. a jak ja nie wiem co ile ma wymiarów to do painta wrzucam i sprawdzam ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować