Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie

Moim zdaniem co do sklepu i stronki gram nie mam nic ale co do forum to jest dla mnie porazka! Tam to bylo o wiele lepsze! Kazdy wiedzial gdzie co i jak a tu jak narazie wielki szal, moim zdaniem mogli nie co przerobic tamte forum (teraz cdp juz nie jest odruzniajacym sie forum od innych forum)! Tamto bylo o wiele lepsze! I jeszcze te tytuly (znow od poczatku) mam nadzieje ze cos Modki CDP zrobia z tym :]
Ale co do sklepu i strony glownej - to jest baaardzo ladna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 15:44, Vel Grozny napisał:

O... widzę, że w Twoim poście jakiś babol wyszedł...
Część Twojego tekstu została oznaczona jako cytat...


Zgadza sie... Sorry za to, odpisalem Ci jeszcze raz w innym temacie ;-)

Zapomnialem o tytulach... faktycznie moglby dac na nowe odpowiedni rang jakie juz mielismy... jeszcze raz napisze... ale lipa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 15:49, Milteen napisał:

Moim zdaniem co do sklepu i stronki gram nie mam nic ale co do forum to jest dla mnie porazka! Tam to bylo o wiele lepsze!
Kazdy wiedzial gdzie co i jak a tu jak narazie wielki szal, moim zdaniem mogli nie co przerobic tamte forum (teraz cdp juz
nie jest odruzniajacym sie forum od innych forum)! Tamto bylo o wiele lepsze! I jeszcze te tytuly (znow od poczatku) mam
nadzieje ze cos Modki CDP zrobia z tym :]
Ale co do sklepu i strony glownej - to jest baaardzo ladna


Tak Tamte Forum było najlepszym jeśli wogóle Modki czytacie ten wątek to wrućcie nam stare Forum, zmiencie w nim wygląd ale niech zostanie stare.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach/

Dnia 06.10.2005 o 15:54, Cord napisał:


Tak Tamte Forum było najlepszym jeśli wogóle Modki czytacie ten wątek to wrućcie nam stare Forum, zmiencie w nim
wygląd ale niech zostanie stare.
Pozdro


Oj tak ... najlepiej jakby tylko przerobili wyzualnie a od strony technicznej zostawili bez zmian! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 16:00, BaRt3k. napisał:

No ale da sie i tak przyzwyczaić do tego forum...


Do wszystkiego sie da przyzwyczaic... ale po co sie przyzwyczajac do gorszego? Wizualnie to mi sie bardziej podoba, ale funkcjonalnosc spadla do 0... Brakuje bardzo wielu opcji... ale przeciez maja je dodac, wiec nie panikujmy w tej kwiestii... narzekajmy na sklep nie na forum ;-P, bo to duzo wieksze rozczarowanie IMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od razu powiem, ogolne wrazenie jest dobre, widac ze postawiono na przejrzystosc i wygode obslugi. Co do forum to trzeba sie przyzwyczaic. Sa za to dwa powazne mankamenty.. brak wizytowek i.... eee nie wlasnie zauwazylem ze ktos mi odpisal ikonka taka mala ;] To jest imo lepsze, bardziej przejrzyste. Choc moim zdaniem jeszcze lepsze by bylo zrobienie oprocz "watki przypiete" i "wszystkie watki" tabelki "watki z odpowiedziami na twoje posty" no.. wiecie o co chodzi ;] Ale tak jak mowie, jest lepiej :D aaa i co do stopni.. Co za roznica!!! podnieca Was ze jestescie Lordem, czy Ksieciem? Bedziecie pisac to awansujecie. :D Pozdrawiam na nowym forum! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Mam nadzieję, że czas spędzony na nowym forum będzie równie miły i przyjemny jak na poprzednim. ;)

Czego sobie i Wam życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 16:04, Kris_bla napisał:

> No ale da sie i tak przyzwyczaić do tego forum...

Do wszystkiego sie da przyzwyczaic... ale po co sie przyzwyczajac
do gorszego? Wizualnie to mi sie bardziej podoba, ale funkcjonalnosc spadla do 0... Brakuje bardzo wielu opcji... ale przeciez
maja je dodac, wiec nie panikujmy w tej kwiestii... narzekajmy na sklep nie na forum ;-P, bo to duzo wieksze rozczarowanie
IMO


Tak mało gier w sklepie jest i nie dotrzymali słowa z jedną rzecza a mianowicie mówili ze będzie można kupić całą gre za wPLN a tu sie okazuje że nie możesz musisz i tak wpłacić normalną kasą.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 16:14, Cord napisał:

Tak mało gier w sklepie jest i nie dotrzymali słowa z jedną rzecza a
mianowicie mówili ze będzie można kupić całą gre za wPLN a tu sie okazuje że nie możesz musisz i tak wpłacić normalną kasą.
Pozdro

No dokładnie to mnie bardzo wkurzyło...:(:( myslałem ze bede mógł sobie zakupić gre F.E.A.R w całości za wPLN a tu MUSZE dopłacić 69zł :(:( koszmar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 16:14, Cord napisał:

Tak mało gier w sklepie jest i nie dotrzymali słowa z jedną rzecza a
mianowicie mówili ze będzie można kupić całą gre za wPLN a tu sie okazuje że nie możesz musisz i tak wpłacić normalną kasą.
Pozdro


Ech przecież nie będą rozdawać gier za darmo:) Bez obawy pewnie nie długo powiększą ofertę nie pekać:) Są promocje jak np z Swat 4 gdzie mozesz całość kupić za wPLN... A co chciałbyś kupić jedna grę i następną za dormo co? Ludziska nie przesadzajmy!! Wyluzujmy troche mi sie tu nawet podoba, a i funkcjonalność zwiększą z czasem! Zamiast sie cieszyć że coś sie fajnego dzieje to marudzą ( I jak tu nie lubić POLAKÓW ) :P
Sklep to fajna rzecz np. World of Warcraft można kupić taniej jak wiele innych gier:) I chyba jakoś rozdysponuję moje wPLN :) MI te pomysy sie podobają i przynajmniej coś sie dzieje!
Ps. Jasne że trzeba sie przyzwyczaić do nowego forum, dezorientacja szybko minie i bedziemy czuć sie jak w domu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 15:49, Milteen napisał:

Moim zdaniem co do sklepu i stronki gram nie mam nic ale co do forum to jest dla mnie porazka! (...)


Zgadzam się. Poprzednie forum wydawało się bardziej przejrzyste. Chociaż... te też byłoby tak dobre gdyby wprowadzić ciemniejsze kolory. Obecnie wszystko jest takie jasne (białe) :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli cała stronka wygląda bardzo ładnie, to o forum tego powiedzieć nie można. Pisanie posta w jakimś kolejnym okienku? Przynajmniej tak jest na fifeoxie, poza tym nic się nie zmieniło w porównaniu z forum CDP... wolałbym aby przypominało to chociażby forum Wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 16:32, Halab napisał:

Obecnie wszystko jest takie jasne (białe) :-))))


Beda inne kolory bo w ustawieniach forum jest to jako skorka: Milk czy jakos :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 16:37, Kris_bla napisał:

> Obecnie wszystko jest takie jasne (białe) :-))))

Beda inne kolory bo w ustawieniach forum jest to jako skorka: Milk
czy jakos :-)


To mnie troche pocieszyłeś :). Niech wrzucą jakoś ciemną skórke, bo niedługo moje gałki oczne wypłyną na kbd ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jednej żeczy (ale nie ostatniej :P) brakuje mi na tym forum.Chodzi mi o edytowanie własnych postów...bo nieraz zdaza sie ze ktoś coś napisze i "puści" to a gdy przeczyta to by chciał usunąć albo zedytować tego właśnie posta.;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no cóż za zmiany... szczerze mówiąc do dziś miałem dłuższą przerwę w postowaniu na tym forum, zdążyłem więc się od niego odzwyczaić i te rewolucja tak mnie nie dotknęła, choć przyznam, że na stronie głównej byłem lekko dizzy. Współczuje starym wyjadoczom, ale myśle że kto stoi w miejscu ten cofa się i trzeba było czegoś takiego. Lekko obawiam się szału zakładania nowych tematów i nabijania postów na skalę nieznaną dotychczas. Trzeba będzie przypilnować.

PS Nie ma to jak paź ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że nie mogłem pisać wogóle ani razu na poprzednim forum to teraz się spytam, czy nie można by użyć jakiegoś skryptu jak IPB czy VB ? tutaj chyba nie ma takich opcji jak powiadamianie o odpowiedziach a szkoda bo ja mam zawsze zero wolnego czasu a chciałbym być na bieżąco z tym co się dzieje na tym forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować