Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie

Powiem szczerze, że mi się tu średnio podoba. Te nowe forum zatraciło trochę swój niepowtarzalny klimat. Może i tamto było gorsze pod względem technicznym (sam nie raz, nie dwa narzekałem na usterki przez te ładnych parę lat, jakie na forum spędziłem), ale atmosfera była od razu wyczuwalna.

Kolorystyka nie przypadła mi do gustu. Brak wielu opcji... Brak wizytówek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 23:27, Draghmar napisał:

chce aby nowe okna nie otwierały mi
się w nowej przeglądarce (nie po to mam zakładki ;)).


to przesiądź się na Operę ;]


BTW doczytałem tego "pierwszego posta" o tymczasowym braku wizytówek, i o "czymś zaje...czymś niezwykłym" ale wiemy czym takie plany się kończą ;] rewolucją wrześniową w październiku na nieukończonej platformie :( sklepik też działa jak działa (tymczasowo zeżarło mi 170wPLN) ;P O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:( jak dla mnie to forum stracilo swoj klimacik , zrobilo sie z tego zwykle forum a przedtem to bylo "Cos innego" :))
brakuje wizytowek , oraz mojego wlasnego tytulu :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 20:49, SirMike napisał:

> Zrozum, że oni obiecywali, iż każdą grę będzie można kupić za wPLN, a tu lipa! A na dodatek gry
> będę mógł kupić
taniej w Media Markt.
Ale kto i gdzie tak pisal ? Ja sobie nic nie przypominam (nawet z wywiadow).
Po prostu wszyscy sobie
wbili do glowy na swoj sposob, ze bedzie mozna za calosc placic wPLN.

W wywiadzie było powiedziane, iż będzie można zapłacić tylko za koszt przesyłki, ale lepszy rydz niż nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 06:59, Big Moon napisał:

W wywiadzie było powiedziane, iż będzie można zapłacić tylko za koszt przesyłki, ale lepszy rydz niż nic.


W wywiadzie było tyle powiedziane, że każdy rozumiał obietnice jak chciał ;p Ale nawet płacenia za koszty wysyłki nie widziałem w sklepie, więc nawet tego co mówili dokładnie nie dotrzymali... Ale ja i tak jestem zadowolony ;-)

Młody -> Rzeczywiście wizytówki to strata, ale nie bój się, będą, mam nadzieję że nawet ładniejsze :> A co do tytułów to też żałuję że je usunęli - bo jeśli tyle osób tak mówi, to znaczy że pewnie będą ciężko pracować na tych tytułów odzyskanie, a to na pewno nie sprawi, że forum będzie fajniejsze... Już lepiej było zostawić tytuły, może statsairstwo by się nie zaczęło (ale mam nadzieję że i tak się nie zacznie :p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się dowiedzieć jednej małej rzeczy na temat planowanych promocji gier w sklepie. Z wypowiedzi pracownika CDP wynika, że takie promocje będą, oczywiście ograniczone ilościowo, interesuje mnei jednak czy będą one jakoś wyróżnione w sklepie, czy trzeba będzie znaleźć odpowiednią promocję w gąszczu gier? Z góry dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 14:55, TYHE napisał:

ps. założyłam DSLSz....


Bardzo się cieszę, bo właśnie zastanawiałam się, kto się na to odważy? ;D Na razie czuję się tutaj... no... trochę obco - zupełnie jakbym przeprowadziła się do nowego domu. Niby cieszysz się, bo wiesz, że tu powinno być ci lepiej; niby wszystko tu jest ładniejsze, bo takie nowe, czyściutkie i pachnące; niby zabrałaś ze sobą swoje kwiaty, obrazki i bibeloty, ale jakoś tak ci markotno, jakoś brakuje klimatu i tylko pocieszasz się, że zostali starzy znajomi, dzięki którym szybko się tu zadomowisz. Jestem trochę zawiedziona, bo myślałam, że nowe forum, to będzie w zasadzie stare forum z nową oprawą. Ehhh... zupełnie jakbym słyszała swoją babcię, która zawsze powtarzała, że starych drzew się nie przesadza. :D

Dnia 06.10.2005 o 14:55, TYHE napisał:

chodź bo trzeba kafelki kłaść...


Ale my tylko wybieramy kafelki i generalnie nadzorujemy, tak?

PD. Skąd mogę się dowiedzieć, czy są jakieś odpowiedzi na moje posty, bo jakoś się tego nie dopatrzyłam?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 09:04, Łukol napisał:

PD. Skąd mogę
się dowiedzieć, czy są jakieś odpowiedzi na moje posty, bo jakoś się tego nie dopatrzyłam?


Też tak miałem na początku, ale zauważyłem, że przy tematach z odpowiedziami po lewej stronie jest ikonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!
Widzę że serwis gna już pełną parą co się chwali. Strony ładnie przygotowane i cóż to zupełnie nowaszata Forum. Czyżby to było do mistycznie Forum2? Na pewno ;D.
Wszystko jest ładnie i kolorystycznie dobrane z zamysłem cieszenia oka czytelnika, mniemam iż w niedługim czasie będą jeszcze dochodzić różne ''udziwnienia'' typu różnych kolorów skórek na forum. I o tym bym chciał porozmawiać.


Wiadomo ''nowe forum'' merytorycznie powinno zerwać z dotychczasowymi przyzwyczajeniami.
Nie chcę by to zabrzmiało jak wytykanie błędów już od pierwszych kroków, bo tych tu niewiele się znajduje, ale proszę o potraktowanie moich poniższych słów jako małej rady, która sprawdziła sięjużw waszy serwisie z wielkim powodzeniem.

Ułożenie i Forma sorum uległy lekkiej zmianie, jadnak w tych szliwach usunięto coś bardzo cennego.
Może to kwestia czasu i przyzwyczajenia, ale bardzo brakuje mi tutaj grubszych belek odróżnionch ciemnym kolorem oddzielających kolejne posty, które odróżniały ''Stare Forum'' od innego forumowego pospólstwa. Te umiejscowione nad każdym postem,pomimo zabierania kawałeczka miejsca, stwarzały iż forum było niezmiernie przejżyste a zarazem czytelne. Teraz czytelnik może odnieść wrażenie jakby kolejne posty zlewały się ze sobą - co zmniejsza przejżystość i może utrudnić troszeczkę poruszanie się na forum.
Nawet jaśli nie belki nagłówka to może chociaż szara belka z dopiskiem kończońcym post.


>Stali bywalcy forum cdprojekt.info z pewnością zauważą brak wizytówek - tu mogę zdradzić, że szykujemy
>niespodziankę. Dużą :). Inna niespodzianka wiąże się z wyglądem forum ? tu jednak liczyć będziemy na waszą
>kreatywność.


Niech zgadnę... przeniesiecie całe wizytówki?
... wpadłem na jeszcze bardziej szalony pomysł 1Mb na własną stronę - wizytówkę www + ewentualny szablon...

... heh szkoda że jest już za póżno na bycie testerem gram.pl ... :C
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _
P.S. Gratuluję serdecznie TYHE i RobeNowi!
Może kiedyś i mi uda się do nich dołączyć... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 10:43, AgayKhan napisał:

Gratuluje, gratul
uje. Ta strona nie ma ani jednego błędu. Ani jednego. Wklejcie sobie to

forum może i tak ale główna strona już nie bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>No to było coś takiego

Dnia 06.10.2005 o 22:52, LifaR napisał:

"Ze Vsech Koncic Sveta" tak mi się zdaje, bo czeskiego nie znam osobiście, no i oczywiście nie pamiętam gdzie była jakaś
specjalna literka ;-)


Jak ładnie poprosisz to ci wyślę linka do jednej z twoich starych wiz z podpisem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam!
załuje ze brakuje opcji z poprzedniego forum o informowaniu o nowych odpowiedziach na posty...
słabo... trzeba bedzie szukac albo dodawac do ulubionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 14:24, DemoBytom napisał:

Jak ładnie poprosisz to ci wyślę linka do jednej z twoich starych
wiz z podpisem :P


Proszę ;P A jedną starą wizę mam na koncie www, tylko adresu nie pamiętam, więc wystarczy że będę znał nazwę stron z wizami ;p Ale całego linka też chętnie powitam ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 15:32, LifaR napisał:

> Jak ładnie poprosisz to ci wyślę linka do jednej z twoich starych
Proszę ;P A jedną starą wizę mam na koncie www, tylko adresu nie pamiętam, więc wystarczy że będę znał nazwę stron z wizami ;p Ale całego linka
też chętnie powitam ;>


Coz.. Póki S4jm0n brał udział w konkursie to chciało mu się prowadzic stronę :/ Niestety potem już nikt nie aktualizował :( Przez co tak na oko z 11 edycji umknęło :/
Tu stara storna S4jm0na
http://wizycdp.w.interia.pl/
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, nie o to mi chodziło w sumie, ten link znam i pamiętam ;> Chodziło mi raczej pod jakim dokładnie linkiem można było znaleźć wizę na stronie cdp ;>
A może by ktoś w końcu założył wątek o wizach ? Wprawdzie na razie ich nie ma, ale możnaby się podzielić się pomysłami na nowe wizy, oczekiwać wspólnie co znowu wymyślą, powspominać itp., trochę za dużo postow o wizytówkach w tym wątku ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować