Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie

Dnia 07.10.2005 o 16:14, LifaR napisał:

Hmm, nie o to mi chodziło w sumie, ten link znam i pamiętam ;> Chodziło mi raczej pod jakim dokładnie linkiem można było
znaleźć wizę na stronie cdp ;>


niestety. Stare wizy zostały juz usunięte :/ Przynajniej linki juz nie działają :( Ja mam tylko kilka swoich "profili" z wizą ściągniętych.. Jak chcesz coś takiego to ci mogę linka dać :)

Dnia 07.10.2005 o 16:14, LifaR napisał:

A może by ktoś w końcu założył wątek o wizach ? Wprawdzie na razie ich nie ma, ale możnaby
się podzielić się pomysłami na nowe wizy, oczekiwać wspólnie co znowu wymyślą, powspominać itp., trochę za dużo postow o
wizytówkach w tym wątku ;>


No, już mówiłem Piotrkowi, żeby założył. Ale on powiedział, że póki nie ma wiz to \głupio zakładac onich wątek :)
Choć jak go trochę o to pomolestujemy, to może założy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 16:20, DemoBytom napisał:

niestety. Stare wizy zostały juz usunięte :/ Przynajniej linki juz nie działają
:( Ja mam tylko kilka swoich "profili" z wizą ściągniętych.. Jak chcesz coś takiego to ci mogę linka dać :)


---> Wiem, że zostały usunięte ;-) Właśnie o takie profile mi chodzi, a dokładnie o nazwę stronki, coś mniej więcej tak chyba profil*[*]*.html, czy coś możesz dać linka to poznam nazwę od razu ;>

Dnia 07.10.2005 o 16:20, DemoBytom napisał:

No, już mówiłem Piotrkowi, żeby założył. Ale on powiedział, że póki nie ma wiz to \głupio zakładac onich
wątek :) Choć jak go trochę o to pomolestujemy, to może założy :P


---> Hmm... Czyli Piotrek, molestujemy Cię, załóż temat :p Bo jak nie, to ja się za to wezmę, za jakiś czas znowu zrobie sobie przerwę w forumowaniu i wątek pozostanie bez założyciela, taki mały sierota ;p Zakładaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 16:24, LifaR napisał:

---> Wiem, że zostały usunięte ;-) Właśnie
o takie profile mi chodzi, a dokładnie o nazwę stronki, coś mniej więcej tak chyba profil*[*]*.html, czy coś możesz dać
linka to poznam nazwę od razu ;>


Nie wiem czy o to ci chodzi.. Ale podaja linka do profilu :P
http://demo_bytom.w.interia.pl/_[%20profil%20].htm
Ten jest niestety nie "Operolubny.." Ale zaraz to poprawię :)

Dnia 07.10.2005 o 16:24, LifaR napisał:

---> Hmm... Czyli Piotrek,
molestujemy Cię, załóż temat :p Bo jak nie, to ja się za to wezmę, za jakiś czas znowu zrobie sobie przerwę w forumowaniu
i wątek pozostanie bez założyciela, taki mały sierota ;p Zakładaj :D


No!Piotrek! Wątek ma być :) W końcu umawialiśmy się, że to Ty zakładasz!! :) =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stare forum wyglądało fatalnie. To jest bardzo ładne i dlatego drastycznie wzrosła moja aktywność ;).
PS. Ale czy konieczne jest dzielenie wątków na strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za linka ;-) A to moja -> http://lifcio.risp.pl/_[%20profil%20].htm, może nie najlepsza, ale ulubiona ;> A co do tematu z wizami, to skoro mamy te wizy u siebie, to możemy chyba zrobić kolejną edycję ? Pamiętam już kilka takich, gdy wiz nie dało się zmieniać i jakoś sobie radziliśmy :-)

upiordliwy -> Zgadzam się z Tobą, ale pamiętam takie propozycje na starym forum i dużo z tego nie wyszło ;-) W każdym razie edycja postow to niegłupi pomysł, w przeciwieństwie do ich kasowania [samemu swoich postów, nie przez moderatorów ;]. Edycja to naprawdę przydatna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 16:47, LifaR napisał:

Dzięki za linka ;-) A to moja -> http://lifcio.risp.pl/_[%20profil%20].htm, może nie najlepsza, ale ulubiona ;>


Pamiętam ja :) Była w konkursie, właśnie gdy malarz ne działał, prawda? Nawet na nią głosowałem :>

Dnia 07.10.2005 o 16:47, LifaR napisał:

A co do tematu z wizami, to skoro mamy te wizy u siebie, to możemy chyba zrobić kolejną edycję ? Pamiętam już kilka takich,
gdy wiz nie dało się zmieniać i jakoś sobie radziliśmy :-)


No byłbym za :) W końcu to nie był taki wielki problem. Jakby się postarać, to na starice z 6-7 zawodników powinno się znaleźć :)
Więc, Piotrek! Kaj żeś poszoł? Wątek zakładać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy na tym nowym forum także są jakieś stopnie, czy wszyscy są "równi"? I czy jest tu coś takiego jak wizytówka? (widzę, że rozmawialiście trochę o tym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na tym forum poza postami to widze nic nie ma... już fora amatorskie są bardziej rozbudowane...

ale jak mi sie wydaje to jest ta rewolucja forumowa na jaką czekaliśmy 2 lata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością stwierdzam, że Gambeat ma rację. I jednocześnie jestem zdziwiony, że wyraził się tak "delikatnie". Nadchodzą mroczne czasy, forum CDP zostało zniszczone, bo to co mam teraz przed oczami, nie jest nawet namiastką starej wersji. Zastanawiam się, po co było ją zmieniać, trąbić od wielu miesięcy o 2.0, skoro nowa, jest nową tylko z nazwy, bo nic nowego poza "regulaminem" zamiast "f.a.q" nie oferuje...
Nie ma starych wątków - to tak jakby wyrzucić do kosza encyklopedię, o reszcie rzeczy, których nie ma, nie będę się wypowiadał. Jestem pewien, że wiele osób przede mną już je wymieniło. I wcale nie czuję się "obywatelem" (?), kto to wymyślił? Zabieram swoje grabki i idę budować zamki w innej piaskownicy, ta już mnie nie bawi, straciła swoje kolory na rzecz przeciętnej "szarości"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 17:42, GanD napisał:

Z przykrością stwierdzam, że Gambeat ma rację. I jednocześnie jestem zdziwiony, że wyraził się tak "delikatnie". Nadchodzą
mroczne czasy, forum CDP zostało zniszczone, bo to co mam teraz przed oczami, nie jest nawet namiastką starej wersji. Zastanawiam
się, po co było ją zmieniać, trąbić od wielu miesięcy o 2.0, skoro nowa, jest nową tylko z nazwy, bo nic nowego poza "regulaminem"
zamiast "f.a.q" nie oferuje...


Od ponad 24-tu godzin usiłowałem tego nie napisać, ale ... napiszę: "a nie mówiłem ?!"
Marketing i to w najgorszej formie zwycieżył :-/
Ja doskonale sobie zdaję sprawę, że firma musi zarabiać, ale CDP jak widać z nową platformą dalej postanowił nie nazywać rzeczy po imieniu :-/
Cóż .. czekamy na dalsze "rewelacje", które tak naprawdę nic nowego nie wniosą, poza biciem piany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 17:55, Hern napisał:

Cóż .. czekamy na dalsze "rewelacje", które tak naprawdę nic nowego nie wniosą, poza biciem piany.


Mam nadzieję, że chociaż w tłumaczeniu gier ludki z CDP nie wpadną na pomysł z przeprowadzeniem takiej "rewolucji". Gdyby, nie daj Boże, tak się stało, oprócz nowej piaskownicy, musiałbym zacząć szukać nowego dostawcy żwiru...
Ehh, a miało być tak pięknie. I nie marudzę tylko dlatego, że ciężko zmienić stare nawyki. Dobry layout to nie wszystko. Chłodo tu, zima nadchodzi, a żadna jaskółka wiosny nie zapowiada :( Jak to wszystko przetrwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 16:56, GamBeaT napisał:

na tym forum poza postami to widze nic nie ma... już fora amatorskie są bardziej rozbudowane...

ale jak mi sie wydaje to
jest ta rewolucja forumowa na jaką czekaliśmy 2 lata :D


kto powiedzial ze nowe forum bedzie bardziej rozbudowane? to ze ty sobie tyak oczekiwales to przykro mi ale caly swiat nie kreci sie w okol ciebie. pokaz opinie 51% uzytkownikow forum ze sa niezadowoleni to pogadamy. bo inaczje twoja ocena jest warta tyle samo co kazdej jednostki na tle wiekszosci - czyli nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 17:42, GanD napisał:

Zabieram swoje grabki i idę budować zamki w innej piaskownicy, ta już mnie nie bawi, straciła swoje
kolory na rzecz przeciętnej "szarości"...


no cos z ta inna piaskownica ci nie wyszlo bo widze kolejne komentarze od ciebie. grabek zapomniales?
ps: nikt nie bedzie teksnil nie musisz tu zagladac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że są w sklepie na gram.pl rożne zakładki które ułatwiają znalezienie konkretnych typów gier np RPG, RTS. Jednak myślę, że przydała by się także zakładka do wszystkich gier z extra klasyki bądz platynowej kolekcji ponieważ gdy probóje znaleźć wszystkie gry w sklepie z extra klasyki musze otwierać wiele stron, a tak mogłbym sbie otworzyć zakładkę z grami z extra klasyki... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uwazam ze powstanie nowego forum (tzn. bez starych tematów) jest nedzne;) a na dodatek nie ma recenzji ktore pomagały mi zazwyczaj podjąć decyzje o danej grze. Też je można było zostawić;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować