Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie

A czytałeś ty moje poprzednie posty w tym topicu?

Można by dorzucić przycisk "spoiler" którego kliknięcie pokazywałoby obrazki w podpisie?
Świetnie się to sprawdziło na pewnym forum(mam nadzieje że inkwizycja[czyt.moderacja] nie uzna tego za reklamę) underpl.org

;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, dobrym pomysłem, byłaby możliwość odpowiedzi kilku osobom naraz, nie tylko jednej, gdyż często zdarza się tak, iż piszemy odpowiedz do jednej, a do innych musi być dopisany ich nick, do tego pogrubiony. Jakby można było odpowiadać naraz kilku forumowiczom...Ułatwiło by to życie i to nieżle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tobą, choć chciałbym zauważyć, że ciężko byłoby coś takiego zaprojektować, żeby było tak wygodnie jak teraz. A jakby to już było, to zapewne pisanie kilku postów, jako odpowiedzi do różnych osób, byłoby traktowane jako spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to nie dotyczy Forum ale możecie dać gry on-line związane z grami waszej firmy?? A c odo Forum to warto ulepszyć wyszukiwarke do zdań pobliskich i jeszcze, żeby forum działało ciągle w tempie np. Jest jedno zdanie i po danym czasie wyświela się kolejne zdanie nie wychodząc z tematu i ponownie wchodząc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 16:09, Atukam72 napisał:

Jest jedno zdanie i po danym czasie wyświela się kolejne zdanie nie wychodząc z tematu i ponownie wchodząc.


A nie lepiej sobie stronkę odświeżyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już po prostu nie wytrzymuje z tymi przypinanymi tematami. Aktualnie automatycznie przez CDP jest przypięte, aż 5 tematów z czego żaden mnie nie interesuje. :/ I tak spory sukces, że temat o moderatorach został odpięty. Najlepiej by było jak temat był przypięty automatycznie przez jeden dzień, a potem użytkownik mógł własnoręcznie odczepić sobie taki temat. Wiadomo, że jak go temat nie zainteresuje to go będzie tylko denerwował na liście przypiętych wątków, a przypinając automatycznie na 1 dzień reklama dla tematu jest i osoby niezainteresowane sobie po prostu ten temat odepną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ! Dokładnie....

fajnie by było jakby mozna bylo edytowac posty tak jak w phpbb a tagże jakby były działy a w podpisach mozna bylo wstawiac obrazki chociazby userbar ale te ostatnie to mysle ze za kolorowo by bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, i Forum by przypominało choinkę... Pomysł jest chybiony. Jest schludnie, czysto, ładnie. I tak ma pozostać.

I edycji postów mówię stanowcze NIE. Obecnie jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

W 100% popieram. Jak dzisiaj zobaczyłem 5 tematów podpiętych, to mało z krzesła nie spadłem! No przecież to już szaleństwo!
Kiedy przychodziłem na to forum był przypięty tylko 1 temat - teraz jest 5. Jak tak dalej pójdzie temat o każdej nowszej grze będzie przypięty temat!

Proponuje stworzyć oddzielną belkę, dla tematów przypiętych na stałe, tak aby każdy użytkownik mógł sobie ją zwinąć. Do tego proponuje, aby przypięte tematy były jakoś wyróżnione, np inny kolor. Wielu nowych użytkowników nie zauważa przypiętego tematu, mimo, że jest on na samej górze i i tak zakłada nowy temat.

PS: Może jakąś petycje napisać do Gram.pl, bo to juz przegięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym postulował, by urzytkownik był powiadamiany o tym jak ktoś niezwraca sie do niego bezpośrednio (przez odpowiedź), tylko nawet jak urzył naszej ksywki. To jest duże forum i bardzo łatwo przegapić takie wiadomości do nas. Myśle, ze byłoby to bardzo pomocne. Oczywiście jeżeli to jest możliwe. No i druga sprawa, o któej też mówiłem: to by otwiercajac topic z odpowiedzią na naszą wiadomość być kierowanym automatrycznie do tej pierwszej jeszceze nie przeczyutanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh.

Nikt nie czyta moich postów??

proszę,na forum underpl.org był świetny system obrazków.
Kiedy ktoś miał obrazek w podpisie,w jego pośćie w podpisie pojawiał się przycisk"spoiler".Jeżeli go nie kliknąłeś,obrazek się nie wyświetlał.A jeżeli kliknąłeś, obrazek ładował się i pokazywał.Więc dopóki nie klikniesz obrazek ci się nie załaduje.Proste?

Mam nadzieję, bo proszę o to od dłuższego czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wytłumacz mi jedną rzecz. Po co Ci to?... Jak wejdą wizytówki to całkowicie to zastąpią.

I co do tego czytania Twoich postów. Zwracałem się do propozycji Bizona, nie robiłem aluzji do Twojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wejdą wizytówki....Tyle że na wizytówki się naczekamy;] Bo nie ma ich od bardzo długiego czasu... Więc tak na poczekaniu odpalić kod IMG i przycisk "spoiler" mogłoby na dłuższy czas zastąpić wizytówki;P

Wiem że nie robiłeś.Po prostu nie mogłem się powstrzymać od komentarza;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować