Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2006 o 22:36, Tomi_323 napisał:

Nie wiem czy już coś takiego funkcjonuje, ale przydałaby się możliwość kontaktowania z newsmenami.
Po co? Przykładowo znajduję ciekawą informację, która nie została jeszcze opublikowana na Gram.pl,
a uważam, że powinna :)

redakcja@gram.pl - ten chyba powinien być ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 14:52, Skywalker560 napisał:

A nie można by było zrobić tak,że statystyki byłyby automatycznie aktualizowane,tzn.w czasie
rzeczywistym,po każdym poście itp. aktualizacja?

W takich sprawach rozmawiaj z Vilmarem. Kontakt znajdziesz tutaj: http://statystyki.gram.pl/index.php
Jednak gdyby było to proste, Vilmar na pewno zrobiłby to od razu. Na chwilę obecną aktualizacją zajmuje się program, włączany przez Vilmara pod Windowsem (więc gdy jest on w Linuxie - aktualizacji nie ma).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 21:20, Destro napisał:

> ''Prywatna wiadomosc''
do rozważenia przy okazji wizytówek, Generalnie jednak po co duplikować maile?


Tak sobie dziś myślałem i doszedłem do wniosku, że ta prywatna wiadomośc to byłby super pomysł. Niektórzy nie chcą podawać publicznie gg, ani maila, co jest wg mnie zrozumiałe, a tak to wysłaliby sobie PW do danej osoby i tak się z nią skontaktowali, ew w tym PW podali mail.
Druga sprawa, nieraz ma się jedno pytanie do usera, na forum zadać nie ma za bardzo gdzie, nie ma się namiarów. Wg mnie te PW jednak by się bardzo przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie offtopowac przenosze to do tego watku
Odpowiedz na post z http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=15172&tpage=6

> O możliwość odpięcia niektórych tematów prosi ktoś co chwilę, ale osobiście nie wierze, żeby
> tak się stało. Zresztą to pomaga, wychodzi nowa gra, pojawia się nowy przypięty wątek, zapobiega
> to powstawaniu setek nieporzebnych tematów o jakiejś grze- przypięty temat jest widoczny od
> razu.

Ale ja napisalem przeciez ze temat moze byc w momencie jego pojawienia sie podpinany. Tylko niech bedzie mozliwosc odpiecia potem, a nie zostaje mi jego obecnosc juz narzucona. Mam wiszace cztery tematy do ktorych nie zagladam i nie mam zamiaru tego robic, bo w te gry w ogole nie gram. Ja sobie to chetnie odepne jak mi sie pojawi, ale dajcie taka mozliwosc.

> A kontakt z moderatorami jest w regulaminie, więc proponuję go przeczytać. Lepiej późno niż
> później ;D

Tak, na samym koncu. W dodatku napisane jest, zeby uzywac go w razie pretensji czy konfliktow z moderatorami. Nie wiadomo czy mozna go uzywac do normalnej korespondencji. Poza tym regulamin czyta sie zazwyczaj przy zakladaniu konta, a potem juz do niego nie wraca. Przegladanie calego regulaminu zeby znalezc w jaki sposob skontaktowac sie z moderatorami jest nieco uciazliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 16:54, pkapis napisał:

Ale ja napisalem przeciez ze temat moze byc w momencie jego pojawienia sie podpinany. Tylko
niech bedzie mozliwosc odpiecia potem, a nie zostaje mi jego obecnosc juz narzucona.

Gdybyś zadał sobie trud przejrzenia paru procent wpisów w tym wątku, to byś zauważył, że ten postulat pojawia się chyba na każdej stronie. Mnie ten zwyczaj również się nie podoba ale nie protestuję, ponieważ jest to forum CDProjektu i muszę je przyjąć z całym dobrodziejstwem inwentarza. I na zmianę IMHO nie ma co liczyć. CDP ma prawo reklamować swoje produkty na swojej stronie.
Gdy wybierasz sobie kanał TVN-u do oglądania to musisz się godzić z tym, że przerywają film reklamami. Takie życie ...

Dnia 28.12.2006 o 16:54, pkapis napisał:

Przegladanie calego regulaminu zeby znalezc w jaki sposob skontaktowac sie z moderatorami jest nieco uciazliwe.

Nie bardzo rozumiem ten punkt widzenia. Regulamin nie jest zbyt długi. Uważne przeczytanie raz, pozwala zorientować się jakie wiadomości są w nim zawarte i nie ma znaczenia czy one są na początku czy na końcu. Twórcy regulaminu nie będą przecież zakładali, że użytkownik przeczyta go tylko do połowy. A jeśli lubisz kontaktować się z moderatorami to szybko będziesz go znał na pamięć :-)
(BTW. Jestem na tym forum od początku i jeszcze ani razu nie miałem potrzeby się z nimi kontaktować.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam czy by nie mozna było na forum w podpisie umieszzać malutkich obrazeczków :)Ale takich malutkich jak np. profil z xfire(a dokładnie "short and wide")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejrzalem ostatnie strony, nie znalazlem. Calego watku nie bede przeszukiwal bo blisko 1500 tysiaca to troche za duzo. :-)

Ikonki kategorii sa trudne do rozroznienia. Po pierwsze sa w bardzo podobnej kolorystyce (cztery zoltawe, trzy niebieskawe), po drugie te informacyjne, umieszczone na gorze, sa w sporej czesci przesloniete przez miejsce na zaznaczenie filtrowania. Patrzac na ikonki obok tematow i na te na gorze czesto nie da sie ustalic do ktorej kategorii nalezy dany temat. Nie moznaby ich troche zroznicowac? Dodac troche kolorow np. czerwony, czarny, ciemnoniebieski, soczyscie zielony? Tak jak jest w tej chwili to rownie dobrze ikonek mogloby nie byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam pewien pomysł. Nie wiem czy ktoś juz na to wpadł ale w związku z faktem, że avatary nie zawsze są dobrze widoczne należałoby poza avatarem, ksywką, i statusem podawać jeszcze płeć forumowicza. Myslę, że taka informacja jest dośc istona. Szczególnie, że na forum nie brakuje nam przedstawicielek płci pięknej a ostatnio pojawiło się także kilka ciekawych tematów z nimi związanych.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na starym forum statusy się odmieniały względem płci. Teraz tego nie ma i raczej nie bedzie. Ale niedługo ma się pojawić coś na wzór wizytówek i zapewne tam będzie się można dowiedzieć czegos dokładniej o każdym forumowiczu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 16:45, Hansin napisał:

Ja też mam pewien pomysł. Nie wiem czy ktoś juz na to wpadł ale w związku z faktem, że avatary
nie zawsze są dobrze widoczne należałoby poza avatarem, ksywką, i statusem podawać jeszcze
płeć forumowicza. Myslę, że taka informacja jest dośc istona. Szczególnie, że na forum
nie brakuje nam przedstawicielek płci pięknej a ostatnio pojawiło się także kilka ciekawych
tematów z nimi związanych.............


Popieram. Tez o tym myslalem wczesniej, ale zapomnialem napisac. Nie kazdy nick jest na tyle jednoznaczny zeby stwierdzic z kim ma sie do czynienia. Obok ksywki i statusu jest dosc miejsca zeby podac plec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taka propozycje, aby ustalić limit liczby tematów, jakie może założyć użytkownik w ciągu dnia. Np. każdy może założyć tylko 1 temat dziennie. Z pewnością ograniczyłoby to liczbę niepotrzebnych i dublujących sie tematów, bo niektórzy zakładają tematy seriami, nie zastanawiając się nad ich treścią i sensem.
Jesli o mnie chodzi to duzo lepiej sprawdziłby się limit 1 założonego tematu na tydzień, ale pewnie to już by byla przesada i spamerzy mogliby się zbuntować i masowo opuścić to forum. A wtedy zostałby na nim tylko Budo... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 10:43, rob006 napisał:

A ja mam taka propozycje, aby ustalić limit liczby tematów, jakie może założyć użytkownik w
ciągu dnia. Np. każdy może założyć tylko 1 temat dziennie. Z pewnością ograniczyłoby to liczbę
niepotrzebnych i dublujących sie tematów, bo niektórzy zakładają tematy seriami, nie zastanawiając
się nad ich treścią i sensem.
Jesli o mnie chodzi to duzo lepiej sprawdziłby się limit 1 założonego tematu na tydzień,
ale pewnie to już by byla przesada i spamerzy mogliby się zbuntować i masowo opuścić to forum.
A wtedy zostałby na nim tylko Budo... :>

Popieram limit zakładania tematów w czasie dnia.Niesamowite ale prawie każdy nowy użytkownik zakłada dubel tematu,czasem następny,i niektórzy tak aż do bana.Czasem aż taka furia mnie ogarnia że chciałoby się zostać na chwilkę modem i rozkurzyć to wszystko( i nie będzie niczego..xD).Ktoś w ogóle czyta regulamin przed zakładaniem swojego 1 wątku?Sadze ze jakieś 90% nie... bardzo, ale to bardzo dobry pomysł z limitem tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 11:00, konrad16061990 napisał:

Popieram limit zakładania tematów w czasie dnia.Niesamowite ale prawie każdy nowy użytkownik


Ja także.

Dnia 30.12.2006 o 11:00, konrad16061990 napisał:

zakłada dubel tematu,czasem następny,i niektórzy tak aż do bana.Czasem aż taka furia mnie
ogarnia że chciałoby się zostać na chwilkę modem i rozkurzyć to wszystko( i nie będzie niczego..xD).Ktoś
w ogóle czyta regulamin przed zakładaniem swojego 1 wątku?Sadze ze jakieś 90% nie... bardzo,
ale to bardzo dobry pomysł z limitem tematów.


To może dodać jeszcze coś takiego, że po kliknięciu na "Dodaj temat" najpierw pojawia się regulamin, a dopiero po przewinięciu na dół można kliknąć znowu "tak, nadal chcę założyć temat"? Zmiana drobna, a regulamin będzie się w oczy rzucał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 12:23, pkapis napisał:

To może dodać jeszcze coś takiego, że po kliknięciu na "Dodaj temat" najpierw pojawia się regulamin,
a dopiero po przewinięciu na dół można kliknąć znowu "tak, nadal chcę założyć temat"? Zmiana
drobna, a regulamin będzie się w oczy rzucał.


Może zamiast regulaminu dużo lepiej spisywałaby się instrukcja obsługi wyszukiwarki. Regulaminem prawdopodobnie i tak nikt by się nie zainteresował, skoro nie przeczytał go podczas pisania swojego pierwszego posta, a może chociaż część nowych użytkowników skorzystałaby z wyszukiwarki i wpisała sie w odpowiednim wątku.
Zresztą ktoś juz chyba rzucił taką propozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 13:34, uchal napisał:

ja bym zmienił przodownika na coś innego

w sumie to bardziej posowało by do tematu Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum [

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 12:23, pkapis napisał:

To może dodać jeszcze coś takiego, że po kliknięciu na "Dodaj temat" najpierw pojawia się regulamin,
a dopiero po przewinięciu na dół można kliknąć znowu "tak, nadal chcę założyć temat"? Zmiana
drobna, a regulamin będzie się w oczy rzucał.


Ech, czasem jestem za utrudnianiem spamowania kosztem innych użytkowników forum...więc ja proponowałbym jeszcze oprócz takiego jednego pytania nawet jescze jedno lub 2..w stylu "Czy na pewno temat nie jest dublem?"i jeszcze jedno, tyle że ostrzeżenie, np."wszelkie spamerskie tematy nie bedą tolerowane" lub coś podobnego..wiem, raczej się to nie przyjmie, ale np. od brygadzistów lub już od przodowników mogły by być 2 "pytanka", od dalszych rang 1, przewodniczący miałby "tylko" obowiązkowe spojrzenie na regulamin, a Sekretarz miałby full wypas i miałby tak jak jest teraz.(wtedy to każdy miałby motywacje by zostać sekretarzem;)).Wiem, to już na 99% się nie przyjmie..ale jestem za trzymaniem forum żelazną pięścią,która zniszczy opór spamerów i innych wrogów systemu;)wiem, rozwiązanie problemu w stylu Stalina lub Giertycha..ale w końcu spójrzcie na to, co mam w podpisie.

PS. własnotytułowiec powinien mieć jeszcze jakieś udogodnienia(moze prywatny samolot?:D)ale jeszcze nie wiem jakie.
PPS. oczywiście zamiast regulaminu mogłaby być "instrukcja wyszukiwarki" ale które lepsze jescze nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować